اعلام زمان مجدد برای ثبت نام کنکور 94

یکشنبه 3 اسفند 1393 مهندس امیر مهدی اسلامی دسته ها

اعلام زمان مجدد برای ثبت نام کنکور 94

اعلام زمان مجدد برای ثبت نام کنکور 94

اعلام زمان مجدد برای ثبت نام کنکور 94 – بدين وسيله‌ به ‌اطلاع‌ آن دسته از داوطلبان متقاضی ثبت نام‌ و شركت‌ در آزمون‌ کنکور سراسری برای دوره‌های روزانه‌، نوبت دوم (شبانه‌)، نيمه حضوری، مجازی، دانشگاه فرهنگيان و پرديس خودگردان دانشگاه ها و مؤسسات‌ آموزش‌ عالی، دانشگاه‌ پيام نور و مؤسسات‌ آموزش‌ عالی غيرانتفاعی و غيردولتی سال 1394 و نيز متقاضيان تحصيل در دانشگاه آزاد اسلامی ( آن دسته از كد رشته های تحصيلی كه پذيرش آن ها براساس آزمون صورت می پذيرد) كه در زمان مقرر (از تاريخ 19/11/93 لغايت 2/12/93) موفق به ثبت نام نشده‌اند، می رساند برای مساعدت با آن دسته از داوطلبانی كه در مهلت تعيين شده موفق به دريافت كد سوابق تحصيلی نگرديده و يا به هر دليل ديگر نتوانستند نسبت به ثبت نام در آزمون مذكور اقدام نمايند، مهلت مجدد برای ثبت نام در آزمون مذكور از روز يكشنبه مورخ 17/12/93 (هفدم اسفند ماه 1393) منحصراً از طريق پايگاه اطلاع رسانی اين سازمان آغاز و در روز چهارشنبه مورخ 20/12/93 (بيستم اسفند ماه 1393) پايان می پذيرد.

ضمناً لازم است داوطلبان کنکور نسبت به رعايت موارد ذيل اقدام نمايند:

1- مراجعه به سايت اينترنتی وزارت آموزش و پرورش به آدرس: http://dipcode.medu.ir برای دريافت كد سوابق تحصيلی (اطلاعات دانش‌آموزی براي داوطلبان مشمول احتساب سوابق تحصيلی، شامل ديپلمه های سال 1384 تا سال 1393 با عنوان رشته های تحصيلی رياضی فيزيك، علوم تجربی، ادبيات و علوم انسانی و علوم و معارف اسلامی). لازم به توضيح است كه سايت مذكور درحال حاضر فعال است.

2- داوطلبانی كه قادر به مشاهده و دريافت كد سوابق تحصيلی نيستند، ضروری است كه از طريق سامانه: http://dipcode.medu.ir مشكل خود را در رابطه با عدم مشاهده سوابق تحصيلی، به صورت الكترونيكی به منطقه اخذ ديپلم خود در مهلت باقيمانده تا شروع ثبت نام مجدد اعلام نمايند. تا در زمان ثبت نام مجدد مشكلی نداشته باشند.

3- داوطلبانی كه به هر دليل تا پايان مهلت مجدد ثبت نام، موفق به دريافت كد سوابق تحصيلی خود نشوند، به هيچ وجه امكان ثبت نام از اين دسته از داوطلبان کنکور وجود نخواهد داشت. 

روابط عمومی سازمان سنجش آموزش کشور
مشاهده برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *