اعلام زمان مجدد برای ثبت نام کنکور 94

اعلام زمان مجدد برای ثبت نام کنکور 94

اعلام زمان مجدد برای ثبت نام کنکور 94

اعلام زمان مجدد برای ثبت نام کنکور 94

اعلام زمان مجدد برای ثبت نام کنکور 94 – بدین وسیله‌ به ‌اطلاع‌ آن دسته از داوطلبان متقاضی ثبت نام‌ و شرکت‌ در آزمون‌ کنکور سراسری برای دوره‌های روزانه‌، نوبت دوم (شبانه‌)، نیمه حضوری، مجازی، دانشگاه فرهنگیان و پردیس خودگردان دانشگاه ها و مؤسسات‌ آموزش‌ عالی، دانشگاه‌ پیام نور و مؤسسات‌ آموزش‌ عالی غیرانتفاعی و غیردولتی سال 1394 و نیز متقاضیان تحصیل در دانشگاه آزاد اسلامی ( آن دسته از کد رشته های تحصیلی که پذیرش آن ها براساس آزمون صورت می پذیرد) که در زمان مقرر (از تاریخ 19/11/93 لغایت 2/12/93) موفق به ثبت نام نشده‌اند، می رساند برای مساعدت با آن دسته از داوطلبانی که در مهلت تعیین شده موفق به دریافت کد سوابق تحصیلی نگردیده و یا به هر دلیل دیگر نتوانستند نسبت به ثبت نام در آزمون مذکور اقدام نمایند، مهلت مجدد برای ثبت نام در آزمون مذکور از روز یکشنبه مورخ 17/12/93 (هفدم اسفند ماه 1393) منحصراً از طریق پایگاه اطلاع رسانی این سازمان آغاز و در روز چهارشنبه مورخ 20/12/93 (بیستم اسفند ماه 1393) پایان می پذیرد.

ضمناً لازم است داوطلبان کنکور نسبت به رعایت موارد ذیل اقدام نمایند:

1- مراجعه به سایت اینترنتی وزارت آموزش و پرورش به آدرس: http://dipcode.medu.ir برای دریافت کد سوابق تحصیلی (اطلاعات دانش‌آموزی برای داوطلبان مشمول احتساب سوابق تحصیلی، شامل دیپلمه های سال 1384 تا سال 1393 با عنوان رشته های تحصیلی ریاضی فیزیک، علوم تجربی، ادبیات و علوم انسانی و علوم و معارف اسلامی). لازم به توضیح است که سایت مذکور درحال حاضر فعال است.

2- داوطلبانی که قادر به مشاهده و دریافت کد سوابق تحصیلی نیستند، ضروری است که از طریق سامانه: http://dipcode.medu.ir مشکل خود را در رابطه با عدم مشاهده سوابق تحصیلی، به صورت الکترونیکی به منطقه اخذ دیپلم خود در مهلت باقیمانده تا شروع ثبت نام مجدد اعلام نمایند. تا در زمان ثبت نام مجدد مشکلی نداشته باشند.

3- داوطلبانی که به هر دلیل تا پایان مهلت مجدد ثبت نام، موفق به دریافت کد سوابق تحصیلی خود نشوند، به هیچ وجه امکان ثبت نام از این دسته از داوطلبان کنکور وجود نخواهد داشت. 

روابط عمومی سازمان سنجش آموزش کشور

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *