برترین کتاب های کمک درسی کنکور سراسری ریاضی

برترین کتاب های کمک درسی کنکور سراسری ریاضی

برترین کتاب های کمک درسی کنکور سراسری ریاضی

کتاب های کمک درسی رشته ریاضی

” داوطلبایی که میخوان واقعا برای کنکور تلاش بکنن و موفق بشن از همون روزای اول شروع، به دنبال منابع معتبر و حرفه ای میگردن تا سرعت کار و دقتشون بره بالا، تیم مشاوره تخصصی کنکوری موسسه کنکور کمک با توجه به تجاربی که در سال های اخیر با رتبه های برتر کنکور سراسری داشته و بر اساس تجربیات علمی و تحقیقی به این نتیجه رسیده که منابع معتبر و کمک آموزشی رو به داوطلبای خوب کنکوری معرفی بکنه که در قسمت پایین به مواردی اشاره شده است که امیدواریم بتونه بیشترین کمک رو به شما داشته باشه “.

 

ریاضیات پایه و دیفرانسیل

  1. “ منابع پیشنهادی تستی برای داوطلبان حرفه ای ” ( اگه جزوه درسی خوب و قوی دارید به اضافه کمک درسی های نشر الگو یا منابع آموزشی دکتر مهربان خیلی میتونه کمکتون بکنه و درصد خوبی داشته باشید در کنکور)
  2. ” منابع تستی و آموزشی متوسط ” از کتاب های آبی قلمچی میتونم بهتون 30 سال آبی قلمچی رو معرفی بکنم. یا از کتاب آموزشی بسیار خوب کوله پشتی استفاده بکنید. برای درس آمار هم میتونید از کتاب گاج استفاده بکنید.

 

دروس حسابان، گسسته، هندسه

  1. حسابان: کتاب میکرو گاج سفید خوبه.
  2. گسسته و جبر و احتمال: انتشارات فار + میکرو گاج سفید یا این که نشر الگو رو خوب بخونید. اگر هم وقت داشتید می تونید مکمل همدیگه بخونید.
  3. هندسه۱، هندسه۲ و هندسه تحلیلی: کتاب خیلی سبز تحلیلی از استاد سمیعی زاده عالیه و خیلی روان و ساده توضیحش داده.
  4. کار ساده آموزش و تست آبی قلم چی. آموزش با فار عالیه. کار حرفه ای تستی خوش خوان یا نشرالگو. (نشرالگو هندسه پایه بسیار عالی می باشد. (پایه های الگو جداگانه و نه تک جلدی).

 

* بعضی از منابع هم در خیلی از سایتا اومده ولی ایرادات زیادی دارن و نمیشه به عنوان منبع کنکوری ازشون یاد کنیم مثل:

هندسه پایه خیلی سبز دکتر امیریان که پر از فرمول و سراسر حفظیات هست که برای دانش آموزا خسته کننده و ملال آوره این سبکی خوندن.

گاج های میکرو طبقه بندی شده در این قسمت هم با این که خیلی غنی و کامل هستن اما به کنکوری ها کمک آن چنانی نمی کنه چون کنکوری نیست.

 

کمک آموزشی فیزیک

  1. برای داوطلبانی که تازه شروع به مطالعه کردن و سطح بالای مطالعاتی ندارن: کتاب آبی کانون که هم درسنامه های خلاصه تری داره و هم سریعا به تست های کنکوری پرداخته خیلی میتونه کمک بکنه.
  2. برای حرفه ای ها و سطوح بالاتر: کتاب گاج نقره ای پیشنهاد میشه.

 

کمک آموزشی شیمی

شیمی سال دوم: بهترین گزینه کتاب مبتکران هست، بازم تاکید می کنم فقط شیمی سال دوم مبتکران خیلی خوب میتونه کمکتون بکنه.

شیمی سوم و چهارم: گزینه اصلح انتشارات خیلی سبز هست. این رو هم بگم که علاوه بر این منبع پیشنهادی میتونید از گاج نقره ای که به صورت سوال و جواب هست در 2 جلد مجزا استفاده بکنید چون محتوای تستی بسیار قوی ای داره.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *