برنامه ریزی 5 ماهه کنکور 1400

برنامه ریزی 5 ماهه کنکور 1400

چرا برنامه ریزی کنکور تا این حد اهمیت دارد؟ در سال های اخیر با سخت تر شدن رقابت کنکور، دیگر صرفا دانش آموزانی که تلاش می کنند نمی توانند در کنکور به رتبه مورد علاقه خود دست پیدا کنند. دانش آموزان زیادی بودند که ساعت مطالعه مناسبی داشتند و بهترین کلاس ها را با هزینه های زیادی ثبت نام کردند و در نهایت باز هم موفق نبودند. اما چرا؟ چه نکته ای می تواند تا این حد تاثیر زیادی در نتیجه داشته باشد؟

داشتن برنامه ریزی برای کنکور درست مثل نخ تسبیح که مهره های تسبیح را در یک مسیر و جهت مشخص نگه می دارد، به ساعات مطالعه شما نظم می دهد. برنامه ریزی باعث می شود ما بدانیم برای چه درس هایی زمان بیشتری گذاشته ایم و برای چه درس هایی به زمان بیشتر نیاز است. همینطور برنامه به ما زمان هایی که باید به مرور کردن و یا تست زدن اختصاص دهیم یاد آوری می کند. این برنامه ریزی است که همه این تعادل و نظم را به مطالعه های ما می دهد. به همین دلیل داشتن برنامه ریزی اولین قدم برای شروع مطالعه است.

قبولی در پزشکی با برنامه ریزی کنکور 99

برنامه ریزی کنکور تجربی، ریاضی و انسانی

کنکور در سال های اخیر در هر 3 رشته تجربی، ریاضی و انسانی هر سال مفهومی تر از سال های گذشته بوده است و اهمیت داشتن برنامه ریزی برای کنکور تجربی، ریاضی و انسانی هر سال بیشتر شده است. ما هم برای شما دانش آموزان عزیز برنامه ریزی 5 ماهه ای آماده کرده ایم تا بتوانید در کمترین زمان ممکن و به صورت کاملا اصولی و حرفه ای مباحث هر 3 سال را مطالعه کنید، تست بزنید و مرور کنید.

 

راه میانبری برای کنکور هست؟!

اگر ملاک فقط “زمان مطالعه” باشد و بخواهید از الان شروع کنید و با کسانی که چند سال پشت کنکور هستند رقابت کنید، چون زمان رقیبان بیشتر بوده، حتما شکست خواهید خورد! پس شما هم باید با بالا بردن کیفیت زمان مطالعه خودتان را چند برابر کنید. راه میانبر کنکور مطالعه با کیفیت با استفاده از برنامه ریزی با کیفیت و اصولی است. همه چیز به تصمیم شما بستگی دارد. شما می توانید با داشتن برنامه ریزی 5 ماهه کنکور کمک مسیر میانبری تا کنکور داشته باشید و با ساعت مطالعه مناسب از خیلی از دانش آموزان پر تلاش کنکور سبقت بگیرید. توجه داشته باشید کسانی که در کنکور موفق بوده اند، طرز فکر متفاوتی داشته اند و شبانه روزی درس نمیخواندند! راه میانبر را به خوبی بلد بودند!

ویژگی های برنامه ریزی 5 ماهه کنکور کمک

شما می تونید ویژگی های برنامه ریزی 5 ماهه رو در اینفوگرافی زیر به شکل زیباتری مشاهده کنید:

ارائه روش مطالعه تمامی دروس، ارائه روش صحیح مرور برای حافظه پایدار، ارائه برنامه ریزی روزانه و ساعتی برای هر درس، معرفی بهترین منابع و کتاب های کمک درسی، ارائه بودجه بندی مطالعه هر درس برای هر هفته، پشتیبانی دائمی در تلگرام

حافظه بی نهایت با برنامه ریزی کنکور کمک

فراموشی در روز های پایانی قبل از کنکور یکی از مهم ترین چالش های دانش آموزان است و باعث نا امیدی و ناراحتی بسیاری از دانش آموزان می شود. با دانستن این موضوع بر اساس تجربه سال های گذشته باید از ابتدای سال کاری کنیم که ما هم یکی از دانش آموزان نا امید قبل از کنکور نباشیم.

حافظه پایدار با برنامه ریزی 5 ماهه کنکور کمک

در این برنامه ریزی سیستم خاصی برای مرور دروس قرار داده شده است که شما در قالب برنامه می توانید همه دروس را غیر از مطالعه و تست، 4 دور مرور کنید. این ویژگی برنامه ریزی 5 ماهه می تواند شما را در مقابل فراموشی درس ها ضد ضربه کند و همه درس ها را وارد حافظه بلند مدت شما کند. طبق تجربه دانش آموزان ما در سال های گذشته این روش ضریب فراموشی شما را به شدت کاهش می دهد و درس های شما تا یک سال پس از کنکور هم به خوبی در ذهن شما باقی می ماند.

انعطاف پذیری در برنامه 5 ماهه

در هفته اول برنامه ممکن است شما 2 روز را نتوانید عینا شبیه برنامه اجرا کنید. در هفته دوم ممکن است 1 روز را نتوانید مانند برنامه اجرا کنید. وقتی برنامه 5 ماهه و طولانی باشد، این عقب افتادگی ها باعث می شود از خودتان راضی نباشید و احساس کنید خوب پیش نمی روید. بعد از اولین حس ناامیدی، برنامه رو رها می کنید و روز به روز ناامیدتر می شوید.

اگر برنامه ریزی انعطاف نداشته باشد، احساس نا امیدی سبب رها شدن برنامه می شود!

در برنامه ریزی کنکور کمک مشخص شده است هر هفته باید چه فصل هایی خوانده شود. یعنی مثلا معلوم شده شما باید در هفته هفتم، فصل 3 و 4 زیست سوم را بخوانید. شما 1 هفته وقت دارید، اما اجبار نمی کنیم دوشنبه ساعت 10-12 باید فصل 3 و 4 زیست خوانده شود! چون همچین برنامه ای برای 5 ماه و برای همه دانش آموزان اصلا منطقی نیست. همچنین ما در این برنامه یک برنامه ریزی مطالعه روزانه هم قرار دادیم. در این برنامه ریزی روزانه همه نکات لازم در نظر گرفته شده و شما فقط باید با توجه به این برنامه ساعات مطالعه خودتان را تنظیم کنید. همینطور در این برنامه هم واحد مطالعه، هم واحد تست و هم واحد مرور قرار داده شده است. تنها کاری که شما باید انجام بدهید اینست که مباحث هر هفته را از جدول بودجه بندی هفته بیاورید و داخل این برنامه بریزید و با کمترین هزینه برنامه روزانه ی با کیفیت داشته باشید.

لیست منابع مطالعاتی و کتاب هایی که دانش آموزان ما با این کتاب ها به نتیجه رسیدند نیز در برنامه وجود داره !!! دیگه لازم نیست نگران این باشید با چه کتابی کار کنید و از رو چه کتابی تست بزنید !

دانلود نمونه برنامه ریزی 5 ماهه کنکور 1400

برای دانلود نمونه برنامه ریزی 5 ماهه کنکور کمک می توانید روی لینک مرتبط با رشته خودتان کلیک کنید و قبل از ثبت نام با برنامه ریزی کنکور کمک بیشتر آشنا بشید:

نمونه رایگان برنامه ریزی تجربی

نمونه رایگان برنامه ریزی ریاضی

نمونه رایگان برنامه ریزی انسانی

همونجور که تو نمونه ها می بینید ما فکر همه چیز رو کردیم !!

سوالات پر تکرار درباره برنامه ریزی 5 ماهه

1- این برنامه مختص چه کسانی است؟

کسانی که میخواهند از الان “خوب” و “با برنامه” درس بخوانند ! کسانی که می خواهند تازه شروع کنند یا اینکه قبلا شروع کرده اند اما بدون برنامه بوده اند و از وضعیت فعلی خودشان راضی نیستند.

2- کسانی که تا الان خوندن و همه چیز را فراموش کردند ، میتونن با این برنامه ریزی موفق شوند؟

کسانی که احساس فراموشی میکنند ، اگر منظم از دروس گذشته تست بزنند و با برنامه منظم پیش بیان حتما خیلی سریع همه مطالب رو به یاد میارن!

3- تفاوت این برنامه ریزی با سایر برنامه ریزی ها چیه؟!

در این برنامه تمام دروس اختصاصی و عمومی (پایه و پیش) از ابتدا تا انتها در نظر گرفته شده است ! یعنی فرض بر این هست شما از ابتدا میخوای شروع کنی و رتبه عالی به دست بیاری !

در این برنامه با توجه به ضریب هر درس در کنکور و با توجه به اولویت بندی مهندس امیر مهدی اسلامی میزان مطالعه شما مشخص شده است.

4- هر هفته چه جوری باید طبق برنامه ریزی پیش بریم؟

هر هفته مشخص شده باید از چه درسی چه فصلی رو بخونی ! مثلا ادبیات سوم درس 1 تا 4 !

فقط کافیه در واحد های مطالعه این 4 درس رو مطالعه کنی و در واحد های تست ، تست این 4 درس رو بزنی. در نهایت هم در واحد های مرور همین مطالب رو مرور می کنی !

جمع بندی دروس : با این برنامه ریزی کلیه دروس پایه و پیش دانشگاهی جمع بندی شده است.

آزمون های آزمایشی : بودجه بندی این برنامه ریزی مطابق آزمون های جامع است. میتوانید با آمادگی کامل فقط در آزمون های جامع و نهایی سنجش، قلمچی و گزینه دو  شرکت کنید!

زمان جبرانی : در این برنامه ریزی در هفته زمان های جبرانی برای شما در نظر گرفته شده است تا اگر از برنامه جا ماندید بتوانید روز های از دست رفته را جبران کنید.

البته بودجه هر هفته جوری تنظیم شده که حتی اگر تنبلی هم کنین میتونین به راحتی به برنامه برسین !!

5- اگر ساعت مطالعه پایینی داشته باشیم میتونیم به برنامه برسیم ؟

چون این برنامه انعطاف زیادی داره ، خیلی راحت میتونی با این برنامه هماهنگ بشی ! حتی با روزی 7 ساعت مطالعه هم می تونی با برنامه هماهنگ بشی. پس اصلا جای نگرانی نیست !

6- برای کسانی که سال چهارمی هستن و مدرسه میرن ، این برنامه مفید است ؟

خیلی از دوستان مدرسه ای از برنامه مدرسه و آزمون عقب هستن و نمیدونن الان باید چیکار کنن. این برنامه به اون ها کمک می کنه تا در کنار مدرسه 1 دفعه دیگه همه مطالب رو بخونن و به تسلط لازم برسن !

7- چه جوری هم درس بخونیم و هم مطالب گذشته رو مرور کنیم؟

در برنامه واحد های مرور زیادی قرار داده شده که همزمان با مطالعه مطالب این هفته مطالب هفته های گذشته در اون واحد ها مرور میشه ! ما به همه چیز قبلا فکر کردیم 🙂

8- چه جوری با این برنامه در آزمون های آزمایشی موفق باشیم ؟

آزمون های جامع نزدیک کنکور خیلی مهم هستن ! پس اگه از الان طبق برنامه پیش برین به راحتی می تونین در آزمون های جامع نزدیک کنکور شرکت کنین و نتیجه عاالی بگیرید!  با این برنامه هم کلی پیشرفت میکنید و هم تراز شما به طور چشمگیری بالا میره . چون شما راه میان بر رو به خوبی بلد بودین !

 

نظرات استفاده کنندگان برنامه در سال های گذشته

(این نظرات در انتهای همین پست قابل مشاهده هستند.)

با این برنامه ریزی کامل و جامع از الان تا کنکور “رهبر خودتان” باشید و با شتاب هر چه بیشتر به سمت هدفتان بروید… موفقیت خیلی نزدیک است!

همین الان شروع کن !

در صورتی که هنوز هم سوالی ذهنتون رو درگیر کرده و یا در توضیحات مطلبی رو متوجه نشدید ما همه روزه از ساعت 9 صبح تا 10 شب از طریق تلگرام پاسخگوی شما عزیزان هستیم:

شماره ارتباط از طریق تلگرام : 09191111396

ثبت نام و دانلود آنلاین برنامه ریزی 5 ماهه

شما می توانید فقط با پرداخت 199 هزار تومان به صورت آنلاین برنامه ریزی مربوط به رشته خود را دریافت کنید.

قیمت اصلی: 350 هزار تومان

قیمت با تخفیف ویژه برای 50 نفر اول: 199 هزار تومان

رشتهثبت نام و دانلود برنامه
برنامه ریزی ۵ ماهه تجربی
برنامه ریزی ۵ ماهه ریاضی
برنامه ریزی ۵ ماهه انسانی
برای این برنامه ساعت ها زحمت کشیده شده است و همه انگیزه ما برای ادامه این راه حمایت های مالی و معنوی شما عزیزان است! پس نظرات و پیشرفت های خودتان را به صورت نظر، در همین پست برای ما ارسال کنید. همچنین اگر دوستانتان تمایل به استفاده از برنامه های ما را داشتند، از آنها بخواهید برنامه را از سایت ما دریافت کنند. سپاس فراوان از همراهی شما دوستان عزیز !!

نکات پرداخت اینترنتی :

1- ایمیل خود را بدون www وارد کنید. 2- مجددا بر روی خرید برنامه کلیک کنید تا به صفحه پرداخت منتقل شوید. 3- در صورتی که پرداخت شما تکمیل نشود مبلغ به حساب شما بازگردانده می شود. 4- پس از بازگشت به سایت کنکورکمک لینک دانلود برنامه به شما داده می شود. 5- در صورتی که لینک را دریافت نکردید به شماره 09191111396 اطلاع دهید و نگران چیزی نباشید. در صورت منتقل شدن وجه به حساب کنکور کمک، برنامه برای شما ارسال خواهد شد.

ثبت نام و دانلود برنامه ریزی 5 ماهه از طریق تلگرام

اگر به هر دلیلی توان پرداخت اینترنتی ندارید. از طریق پرداخت کارت به کارت مبلغ 200000 را به حساب مهندس اسلامی، مدیریت موسسه کنکور کمک واریز کنید. سپس تصویر فیش واریز خود را به همراه نام و رشته تحصیلی خود به تلگرام شماره 09191111396 ارسال کنید. تا برنامه ریزی 5 ماهه کنکور کمک در اولین فرصت برای شما از طریق تلگرام ارسال شود.

اطلاعات پرداخت کارت به کارت :

5022-2910-5289-2880

بنام امیرمهدی اسلامی

بانک پاسارگاد

تا دیر نشده گذشته را جبران کنیم ، صندلی شما هم اکنون در بهترین دانشگاه منتظر شماست! آیا دوست دارید نعمتی را که برای شما آماده شده است به راحتی از دست بدهید و دیگران به جای شما بنشینند؟!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 • برنامه ریزی 5 ماهه کنکور 1400 اعظم گفت:

  سلام خسته نباشید برنامه برای کسایی که فارغ التحصیل نظام قدیم بودن و بعد از چند سال میخوان کنکور مجدد شرکت کنند مناسبه؟ واینکه میشه الان دریافت کرد؟

  1. مهندس امیر مهدی اسلامی مهندس امیر مهدی اسلامی گفت:

   سلام سلامت باشید.
   شما دیگه نمی تونید کنکور نظام قدیم بدید. سال ۹۹ آخرین سال کنکور نظام قدیم بود. از امسال باید کتاب های نظام جدید رو بخونید که این برنامه کاملا مناسب شماست.

 • برنامه ریزی 5 ماهه کنکور 1400 Sanaz گفت:

  سلام وقتتون بخیر ،ببخشید برنامه درسی نظام جدید برای کنکور سراسری گروه تجربی سال ۱۴۰۰ هم دارید ؟
  هزینه بسته نظام جدید سال ۱۴۰۰ چنده؟

  1. مهندس امیر مهدی اسلامی مهندس امیر مهدی اسلامی گفت:

   سلام و وقت بخیر.
   برنامه ۱۴۰۰ برای هر ۳ رشته تجربی، انسانی و ریاضی روی سایت قرار گرفت.

 • برنامه ریزی 5 ماهه کنکور 1400 علی اصغر گفت:

  سلام برنامه ریزی برا رشته زبان ندارید؟

  1. مهندس امیر مهدی اسلامی مهندس امیر مهدی اسلامی گفت:

   خیر برای رشته زبان فقط برنامه ریزی شخصی داریم.

 • برنامه ریزی 5 ماهه کنکور 1400 sheyda گفت:

  کاش که برای منحصرا زبان هم یه برنامه ریزی طراحی میکردید امکانش هست؟

  1. مهندس امیر مهدی اسلامی مهندس امیر مهدی اسلامی گفت:

   سلام
   برای سال آینده در حال آماده سازی هستش.

 • برنامه ریزی 5 ماهه کنکور 1400 Fatima.sj گفت:

  سلام خسته نباشید
  یعنی واقعا میشه با سه ماه پزشکی قبول شد؟؟؟
  با این برنامه میشه رتبه ای حدود ۱۳۰۰ منطقه ۲ آورد؟؟؟
  ممکنه ؟؟؟؟
  لطفا سریع تر به سوالم تو سایت جواب بدین
  ممنون از شما

  1. مهندس امیر مهدی اسلامی مهندس امیر مهدی اسلامی گفت:

   سلام
   بله در سال های گذشته نتایج خیلی خوبی از این برنامه داشتیم

 • برنامه ریزی 5 ماهه کنکور 1400 Nasringholamrezaii گفت:

  چرا ۵ماهست من سه ماهه میخواستم

  1. برنامه ریزی 5 ماهه کنکور 1400 سمانه الکایی گفت:

   برنامه ۳ ماهه واستون ارسال میشه
   این نمونه ها در زمانی که برنامه ۵ ماهه بود تهیه شده اما برنامه براتون به صورت ۳ ماهه ارسال میشه

 • برنامه ریزی 5 ماهه کنکور 1400 من گفت:

  سلام
  برنامه سه ماهه تا کیه چند هفتس ؟
  زمانی برای جمع بندی میمونه ؟؟؟؟

  1. برنامه ریزی 5 ماهه کنکور 1400 سمانه الکایی گفت:

   جمع بندی هم شامل میشه همین برنامه
   تا روز کنکور هست برنامه

 • برنامه ریزی 5 ماهه کنکور 1400 مریم گفت:

  سلام برنامه مرور و جمع بندی کی روی سایت قرار میگیره

  1. برنامه ریزی 5 ماهه کنکور 1400 سمانه الکایی گفت:

   در تلگرام با ما در تماس باشید

 • برنامه ریزی 5 ماهه کنکور 1400 حبیب بارانی گفت:

  سلام من برنامه پنج ماهه رو خریدم اما ایمیلم رو اشتباه دادم چکار کنم تازه الان ایمیلم رو درست کردم

  1. مهندس امیر مهدی اسلامی مهندس امیر مهدی اسلامی گفت:

   سلام
   به تلگرام موسسه پیام بدید.

 • برنامه ریزی 5 ماهه کنکور 1400 نسرین گفت:

  سلام دکتر خسته نباشید میخواستم بپرسم کسی رو داشتید که در مدت ۵ماه توانسته باشه رتبه زیر ۵۰۰برای رشته تجربی بیاره البته چند سال فاصله گرفته باشه اما دانش آموز قوی بوده باشه؟؟ممنون

  1. برنامه ریزی 5 ماهه کنکور 1400 سمانه الکایی گفت:

   سلام بله البته تلاش و داشتن انگیزه و پشتکار هم خیلی تاثیر داره

 • برنامه ریزی 5 ماهه کنکور 1400 مهتا گفت:

  سلام وقت بخیر ببخشید من برنامه‌ رو خریدم برنامه رشته ریاضی پنج ماهه ۱۵۰ هزار تومن از حسابم گرفتید‌ ولی هیچ برنامه ای برام فرستاده نشده!! پول‌رو هم پس ندااده سیستم!! چیکار باید کنم!!

  1. مهندس امیر مهدی اسلامی مهندس امیر مهدی اسلامی گفت:

   سلام
   احتمالا یا تکمیل خرید رو انحام دادید یا در سیستم بانکی قطعی رخ داده.
   با شماره ۰۹۱۹۱۱۱۱۳۹۶ در تماس باشید. در صورتی که پرداخت شما با موفقیت انجام شده باشه برنامه واستون ارسال میشه. در غیر این صورت مبلغ تا ۷۲ ساعت به حسابتون برگشت داده میشه از طرف بانک

 • برنامه ریزی 5 ماهه کنکور 1400 فرهود گفت:

  سلام آقای مهندس من تازه شروع کردم تو آزمون های جامع گاج هم ثبت نام کردم فقط خواستم بپرسم که میتونم برنامه گاج رو با برنامه شما تطابق بدم واین که من بیرون معلم دارم چجوری میشه این میشه برنامه رو ویرایش داد؟

  1. مهندس امیر مهدی اسلامی مهندس امیر مهدی اسلامی گفت:

   سلام
   اگر فقط آزمون های جامع گاج شرکت کنید که اصلا مشکلی نیست
   زمانی که بیرون کلاس دارید رو در برنامه خالی کنید و اون درس هارو بین روز های دیگه تقسیم کنید.

 • برنامه ریزی 5 ماهه کنکور 1400 امیر گفت:

  سلام
  هزینه برنامه چقدر؟
  و اینکه اگه کارت به کارت کنم شما از طریق تلگرام بصورت pdfبرام میفرستید چجوری ؟
  واینکه من میخوام از الان شروع کنم برنامتون برای چندم بهمن اپدیت شده؟
  ممنون میشم اگه جواب بدین.

  1. مهندس امیر مهدی اسلامی مهندس امیر مهدی اسلامی گفت:

   سلام
   در حال حاضر تخفیف برنامه تمدید شده و همون ۱۵۰ هزار تومان هست.
   بله شما به صورت کارت به کارت پرداخت کنید برنامه از طریق تلگرام واستون ارسال میشه
   در حال حاضر آخرین آپدیتی که ارائه کردیم از ۶ بهمن هست. الان می تونید تهیه کنید و از شنبه شروع کنید.

 • برنامه ریزی 5 ماهه کنکور 1400 اتاهیتا گفت:

  خوبه

  1. مهندس امیر مهدی اسلامی مهندس امیر مهدی اسلامی گفت:

   خدارو شکر راضی بودید

 • برنامه ریزی 5 ماهه کنکور 1400 FAWTEMEH گفت:

  سلام ببخشید میشه دو هفته رو یکی کنیم ک ۱۲ هفته هه تموم شه برای ازمونای جامع اماده شیم؟

  1. مهندس امیر مهدی اسلامی مهندس امیر مهدی اسلامی گفت:

   سلام
   اگر قبلا یه دور تمام کرده باشید می تونید اینکار رو انجام بدید
   اما اگر تازه شروع می کنید یکم سخت میشه
   مگر اینکه ساعت مطالعه ۱۴ ساعت در روز داشته باشید

 • برنامه ریزی 5 ماهه کنکور 1400 آرمان گفت:

  سلام برای من که مدرسه میرم و روزی شاید ۶ساعت وقت داشته باشم برنامه مناسبیه???!!

  1. مهندس امیر مهدی اسلامی مهندس امیر مهدی اسلامی گفت:

   سلام
   خیر شما باید برنامه ریزی شخصی دریافت کنید که مطابق با مدرسه واستون برنامه ریزی انجام بشه
   این برنامه ویژه دانش آموزان نظام قدیم هست

 • برنامه ریزی 5 ماهه کنکور 1400 فائزه گفت:

  سلام
  تاریخ پایان برنامه تون کی هست؟یعنی چه زمانی کل مطالب تموم میشه و اینکه مرور هم داره یا در همون زمان مطالعه جامع هست؟منظورم بجز دوران جمع بندیه؟مرسی

  1. مهندس امیر مهدی اسلامی مهندس امیر مهدی اسلامی گفت:

   سلام
   در برنامه پس از پایان هر کتاب ما یک هفته مرور داریم
   ۴ بار مطالب مرور میشه در این برنامه
   برنامه ۲ هفته قبل از کنکور تموم میشه البته ۱ هفته پایانی این برنامه هم کاملا مرور هست یعنی ۳ هفته مانده به کنکور برنامه به پایان میرسه

 • برنامه ریزی 5 ماهه کنکور 1400 محمد گفت:

  سلام خیلی از وقت برنامه گذشته چیکار کنم؟؟؟؟؟
  میشه الان برنامه رو تهیه کنم
  ……………………..
  هزینه مشاور خصوصی چطوریه؟؟؟

  1. مهندس امیر مهدی اسلامی مهندس امیر مهدی اسلامی گفت:

   سلام
   برنامه برای شروع از ۲۹ دی ماه آپدیت شد
   می تونید تهیه کنید برنامه رشته خودتون رو

   برای هزینه های مشاوره و برنامه ریزی شخصی با شماره ۰۹۱۹۱۱۱۱۳۹۶ در تماس باشید

 • برنامه ریزی 5 ماهه کنکور 1400 ثنا گفت:

  سلام.ببخشید این برنامه برا کنکور۹۸؟
  یا اپدیت میکنید؟الان میتونم تهیه کنم؟
  ی سئوال دیگه خداییش برا من ک تراز۵۴۰۰قلم دارم به درد میخوره؟؟من دنبال ازمونو خطاتو این زمان کم نیستم لطفا صادقانه جواب بدین برنامه خوبیه نتیجه میده یا از مشاور خصوصیتون کمک بگیرم؟
  سردرگمم برنامتون یا مشاورخصوصی،اینو میپرسم چون خیلی از مشاور خصوصیا میگن این برنامه های جامع بدرد نمیخوره

  1. مهندس امیر مهدی اسلامی مهندس امیر مهدی اسلامی گفت:

   سلام
   بله کاملا برنامه برای کنکور ۹۸ هست.
   بله می تونید به سادگی از طریق سایت تهیه کنید.
   ببینید این برنامه ویژه کسانی هست که فقط در آزمون های جامع انتهای سال شرکت می کنند. شما به همراه این برنامه نمی تونید با قلم چی هم پیش برید. برای شما که آزمون میدید بهترین تصمیم کار به مشاور های شخصی ما هست که به صورت انفرادی بهتون برنامه بدهند.
   برای ثبت نام می تونید با شماره ۰۹۱۹۱۱۱۱۳۹۶ تماس بگیرید.

 • برنامه ریزی 5 ماهه کنکور 1400 Marziye گفت:

  سلام.امروز ۶دی هست.دیر فهمیدم.میتونم این شش روز رو جبران کنم.و برنامه رو بگیرم؟

  1. مهندس امیر مهدی اسلامی مهندس امیر مهدی اسلامی گفت:

   سلام
   برنامه برای شروع از ۸ دی آپدیت شد. می تونید تهیه کنید و از همین هفته شروع کنید.

 • برنامه ریزی 5 ماهه کنکور 1400 sajede گفت:

  من به شدت نگرانم شب و روز دارم گریه میکنم تورو خدا کمکم کنید من نیاز دارم مشاور باهام صحبت کنه بجز گرفتن برنامه

  1. مهندس امیر مهدی اسلامی مهندس امیر مهدی اسلامی گفت:

   سلام
   به آیدی @konkour_komak در تلگرام پیام بدید کمکتون می کنم

 • برنامه ریزی 5 ماهه کنکور 1400 رویاااااا گفت:

  سلام من دانش اموز تجربی هستم و برای ۹۸ کنکور دارم میشه برای منم ی برنامه کامل و مطمعن باشه تا همان روز کنکور که همه درس ها خوانده بشه و قیمتش چقدر میشه کلا؟؟؟؟

  1. برنامه ریزی 5 ماهه کنکور 1400 سمانه الکایی گفت:

   سلام. برای دانش آموزان فقط برنامه ریزی شخصی داریم که اطلاعات کافی رو از طریق تلگرام موسسه از همکارانمون بگیرید

 • برنامه ریزی 5 ماهه کنکور 1400 hadi گفت:

  سلام وقت عالی بخیر من تقریبا ۱۰ ساله از درس فاصله دارم و لیسانس فنی هستم.میخوام امسال کنکورتجربی بدم ایا این برنامه کمک میکنه البته من بخاطر فاصله زیادم با درس خییییییییییییییییییللللیییییییی کند دارم پیش میارم ایا این برنامه به مخ ما میخوره

  1. برنامه ریزی 5 ماهه کنکور 1400 سمانه الکایی گفت:

   سلام شما بهتره از برنامه ریزی شخصی استفاده کنید

 • برنامه ریزی 5 ماهه کنکور 1400 سارا گفت:

  سلام
  این برنامه چندهفته ایه ؟؟؟
  کدوم ماه تموم میشه ؟
  لطفا پاسخ بدید

  1. مهندس امیر مهدی اسلامی مهندس امیر مهدی اسلامی گفت:

   سلام
   این برنامه ۲۲ هفته ای هست
   دقیقا ۵ ماهه تموم میشه

 • برنامه ریزی 5 ماهه کنکور 1400 NAFAS گفت:

  سلام برنامه برای نظام جدید ندارین آخه من نمونه رو دانلود کردم ضرایب برا نظام قدیمه من نظام جدیدم تا الانم شروع نکردم میشه یه برنامه فشرده توسایت بزارین

  1. مهندس امیر مهدی اسلامی مهندس امیر مهدی اسلامی گفت:

   سلام
   سعی داریم برای دانش آموزان نظام جدید هم این برنامه رو آماده کنیم
   امسال به دلیل اینکه دانش آموزان نظام جدید همه به مدرسه می روند بهتر هست واسشون که برنامه ریزی شخصی دریافت کنند

 • برنامه ریزی 5 ماهه کنکور 1400 فاطمه گفت:

  سلام، ببخشید من امسال سال دومم هست که میخوام کنکور بدم و سال اول با توجه به تلاشم ولی نتیجه دلخواه را نگرفتم واصلا راضی نبودم، به نظر شما میشه با این برنامه ریزی به اون چیزی که میخوام برسم

  1. مهندس امیر مهدی اسلامی مهندس امیر مهدی اسلامی گفت:

   سلام
   بله این برنامه بهترین برنامه برای دانش آموزان پشت کنکوری هست که از برنامه جا مونده اند.

 • برنامه ریزی 5 ماهه کنکور 1400 الناز فاتحی گفت:

  سلام. خسته نباشید. من بعد از ۸ سال دوباره میخوام کنکور تجربی شرکت کنم. امسال کنکور دادم اما نتیجه خوبی نگرفتم. هنوزم شروع نکردم. برنامه شما بودجه بندی آزمون های گاج رو پوشش میده؟ چون میخوام توی این آزمون ها شرکت کنم

  1. برنامه ریزی 5 ماهه کنکور 1400 سمانه الکایی گفت:

   سلام خیر

 • برنامه ریزی 5 ماهه کنکور 1400 وحید گفت:

  سلام خسته نباشید من دانشجو شبانه هستم اگه دوباره کنکور بدم و همین رشته ای که الان هستم با همین دانشگاه روزانشو بیارم از شبانه به روزانه تبدیلم میکنن که ادامشو روزانه بخونم؟؟؟

  1. برنامه ریزی 5 ماهه کنکور 1400 سمانه الکایی گفت:

   سلام. اطلاع دقیقی ندارم ولی میتونید

 • برنامه ریزی 5 ماهه کنکور 1400 امیرعباس گفت:

  با سلام . آقای مهندس واقعا تشمر میکنم از سایت خوب و پشتیبانی و جامع بودن توضیحات
  برنامه ی جامع ۵ماهه که نوشتید خب الان تقریبا ۹ماه تا کنکور مونده . چه شکلی اجرا میشه برنامه . سوالای این مدلی رو جواب ندادید

 • برنامه ریزی 5 ماهه کنکور 1400 zeynab گفت:

  مشاوره حضوری ندارین ؟

  1. مهندس امیر مهدی اسلامی مهندس امیر مهدی اسلامی گفت:

   بله داریم
   با شماره های موسسه تماس بگیرید برای رزرو وقت مشاوره

 • برنامه ریزی 5 ماهه کنکور 1400 zeynab گفت:

  میخواستم بپرسم برای ی دانش اموز صفر کیلومتر هم پاسخگو این برنامه
  هزینه همون ۲۰۰تومنه ؟

  1. مهندس امیر مهدی اسلامی مهندس امیر مهدی اسلامی گفت:

   بله این برنامه بیشتر مناسب افرادی هست که از درس دور بودند
   هزینه برنامه برای ۱۰۰ نفر اول ۱۵۰ ت هست

 • برنامه ریزی 5 ماهه کنکور 1400 Fatemeh گفت:

  سلام . انقد ک شما کاربرای گرامی در مورد برنامه تعریف کردین خیلی ترغیب شدم ک دانلودش کنم کاش پولشو داشتم و میتونستم ازش استفاده کنم

 • برنامه ریزی 5 ماهه کنکور 1400 yavar گفت:

  سلام
  یه سوال داشتم بنده که پشت کنکوریم با این برنامه ۵ ماه از ۸ ماه رو صرف مطالعه و تست زنی درس ها میکنم میمونه ۳ ماه در این سه ماه میتونم از برنامه جمع بندی استفاده کنم؟؟؟؟ یا اصلا این برنامه جمع بندی میتونه واسه این ۳ ماه موثر باشه؟؟

  1. برنامه ریزی 5 ماهه کنکور 1400 سمانه الکایی گفت:

   سلام بله میتونه موثر باشه

 • برنامه ریزی 5 ماهه کنکور 1400 yavar گفت:

  با سلام
  بنده ۴ تا سوال مهم درباره برنامه ۵ماهتون داشتم ازتون ممنون میشم که جواب بدین!
  ۱-اول این که این برنامرو باید حتما از ۷ مهر ماه شروع کرد کمی دیرتر نمیشه مثلا ۲۰ مهرماه؟
  ۲-این برنامه تو ۵ ماه کل درسای پایه و پیش رو میبنده؟؟؟
  ۳- واین که تویه این برنامه درس های هر سال جداست مثلا اول باید سال دوم خونده بشه بعد سوم و در اخر سال چهارم؟
  ۴-و برای بنده که یه پشت کنکوری هستم و ۵ماه از ۸ ماه زمان رو واسه این برنامه صرف میکنم سه ماه اخر رو باید چیکار کنم ایا برای این سه ماه هم برنامه ای گذاشته شده؟

  با تشکر.

  1. برنامه ریزی 5 ماهه کنکور 1400 سمانه الکایی گفت:

   سلام
   ۱- میشه کمی دیرتر هم شروع کرد مشکلی نداره
   ۲-بله
   ۳-بله هر سال به صورت جداگانه خونده میشه
   ۴-در پایان برنامه زمان باقی مانده تا کنکور بهتون برنامه جمعبندی داده میشه

 • برنامه ریزی 5 ماهه کنکور 1400 عاطفه گفت:

  سلام ،من میخوام از الان شروع کنم نمیدونم از کجا شروع کنم ،،گیج شدم ،کمکم کنید

  1. برنامه ریزی 5 ماهه کنکور 1400 سمانه الکایی گفت:

   سلام با تلگرام موسسه در تماس باشید تا راهنمایی شوید

 • برنامه ریزی 5 ماهه کنکور 1400 محسن گفت:

  سلام . خسته نباشید . من این برنامه رو خریداری کردم . یک سوال داشتم . برای تست زنی به کدام موسسه مراجعه کنم یعنی با برنامه کدوم موسسه پیش میره . مرسی

 • برنامه ریزی 5 ماهه کنکور 1400 mohadese گفت:

  سلام من دانشجوی کاردانی ب کارشناسی رشته کامپیوتر بودم ودرسم برای فوق دیپلم تموم شد میخام برای کنکور تجربی ۹۸شرکت کنم
  میتونم دراین کنکور شرکت کنم؟
  درس هامو باید نظام قدیم بخونم؟

  1. برنامه ریزی 5 ماهه کنکور 1400 سمانه الکایی گفت:

   سلام بله میتونید. نظام قدیم

 • برنامه ریزی 5 ماهه کنکور 1400 فاطمه گفت:

  سلام وقتتون بخیر.من میخام‌کنکور۹۸ شرکت کنم.ولی نظام قدیمم یعنی یکبارکنکوردادم وتموم شده ورشته ام ریاضی بوده امااللن‌میخام کنکورتجربی بدم ومیخام یک برنامه جامع وکامل داشته باشم لطفا کمک وراهنماییم‌کنیدممنون.وایاالان دیرنیست واس کنکور دوباره؟

  1. برنامه ریزی 5 ماهه کنکور 1400 سمانه الکایی گفت:

   سلام. شما با تلگرام موسسه در ارتباط باشید تا راهنمایی شوید

 • برنامه ریزی 5 ماهه کنکور 1400 zizi گفت:

  سلام خسته نباشید
  ن فارغ التحصیل نظام قدیم هستم…
  خواستم بدونم سما گفتین زمان شروع برنامه ریزی۶/۲۴هستش
  اگه من بخوام فردا تهیه اش کنم…میشه باهاش پیش از اول مهر شروع کنم؟؟

  1. برنامه ریزی 5 ماهه کنکور 1400 سمانه الکایی گفت:

   سلام بله میتونید

 • برنامه ریزی 5 ماهه کنکور 1400 کیمیا گفت:

  این برای دوازدهمیا مناسبه؟

  1. برنامه ریزی 5 ماهه کنکور 1400 سمانه الکایی گفت:

   خیر

 • برنامه ریزی 5 ماهه کنکور 1400 وحید گفت:

  ببخشید بااین برنامه میشه ازمونهای گزینه دو شرکت کرد

  1. برنامه ریزی 5 ماهه کنکور 1400 سمانه الکایی گفت:

   سلام. خیر

 • برنامه ریزی 5 ماهه کنکور 1400 eli4040 گفت:

  سلام . ببخشید من واقعا ب این برنامه نیاز دارم میخوام پزشکی قبول بشم وتمام تلاشمو بکنم خودمم برنامه نوشتم چند بار ولی خب نمیشه باهاش پیش رفت اما تواناییه پرداخت هزینه اشو ندارم من باید چیکار کنم نمیشه هزینه رو نگیرید

  1. برنامه ریزی 5 ماهه کنکور 1400 سمانه الکایی گفت:

   سلام. شما میتونید با تلگرام موسسه در تماس باشید تا بهتون کمک کنیم

 • برنامه ریزی 5 ماهه کنکور 1400 سودابه گفت:

  با سلام اگه بخوام روشهای تست زنی رو بدونم باید از کجا تهیه کنم ممنون میشم راهنمایی کنید اگه خودتون هم دارید میشه بگید؟

  1. برنامه ریزی 5 ماهه کنکور 1400 سمانه الکایی گفت:

   سلام. با شماره های ما تماس بگیرید

 • برنامه ریزی 5 ماهه کنکور 1400 zahra گفت:

  سلام خسته نباشید این برنامه با برنامه ای که پارسال اراِئه دادید فرق داره ؟ آیا این برنامه کامل تر هست ؟ چون من برنامه پارسال را خریداری کردم ولی استفاده نکردم میخوام بدونم اگر این برنامه کامل تر هست این را بخرم . ممنون میشم جواب بدید

  1. برنامه ریزی 5 ماهه کنکور 1400 سمانه الکایی گفت:

   سلام. بله این برنامه کامل تر از پارسال هست و تغییرات زیادی داره

 • برنامه ریزی 5 ماهه کنکور 1400 سودابه صالحی گفت:

  با سلام این برنامه همراش روشهای تست زنی سریع هم هست برای هر درس که کوتاهترین راه حل روبهمون بگه.یعنی سریعترین روش حل اون تست رو بگه.ممنون میشم اگه زودتر جواب بدین

  1. برنامه ریزی 5 ماهه کنکور 1400 سمانه الکایی گفت:

   سلام. خیر

 • برنامه ریزی 5 ماهه کنکور 1400 A گفت:

  با عرض سلام و خسته نباشید .
  ممنون از مطالب خوبتون … یه سوال ، برنامه برای کنکور زبان ندارید؟ برای کسایی که فقط میخوان کنکور زبان بدن .

  1. برنامه ریزی 5 ماهه کنکور 1400 سمانه الکایی گفت:

   سلام. فقط برنامه ریزی شخصی داریم که برای شما مناسبه

 • برنامه ریزی 5 ماهه کنکور 1400 Fatm گفت:

  اگه از ۱۳ مرداد برنامرو شروع کنیم با ازمون قلم چی هم خوانی داره یا خیر ؟

 • برنامه ریزی 5 ماهه کنکور 1400 مریم م گفت:

  سلام عذرمیخوام با برنامه جامع احتیاج به ازمون قلم چی یا ازمون دیگه ای هست؟

 • برنامه ریزی 5 ماهه کنکور 1400 مریم م گفت:

  سلام میشه برنامه رو امروز بگیرم ولی از اول مهر شروع کنم؟

  1. مهندس امیر مهدی اسلامی مهندس امیر مهدی اسلامی گفت:

   سلام
   بله این امکان وجود داره
   اگر الان تهیه کنید شامل ۵۱ هزار تومان تخفیف برای ۱۰۰ نفر اول می شوید.

 • برنامه ریزی 5 ماهه کنکور 1400 علیرضا گفت:

  سلام
  این برنامه جامع حاوی متن دروس و برنامه تست زنی همراه با ثبت نمره میباشد یا اینکه صرفا یک جدول برنامه ریزی هست؟

  1. برنامه ریزی 5 ماهه کنکور 1400 سمانه الکایی گفت:

   سلام . برنامه ای هست که درس ها بر اساس اون خوانده میشه مرور میشه تست زده میشه و زمان های مرور و تست و جبرانی هم برای درس ها تعیین شده در ضمن شما میتونید از نمونه برنامه دیدن فرمایید.

 • برنامه ریزی 5 ماهه کنکور 1400 روشنا گفت:

  سلام ببخشید برای کسایی که امسال میخوان برن یازدهم و میخوان تو تابستون هم دهمو مرور کنن و هم یازدهمو پیشخوانی کنن و تست بزنن برنامه ریزی ساعتی میکنین؟؟؟؟

  1. برنامه ریزی 5 ماهه کنکور 1400 سمانه الکایی گفت:

   سلام.بله . با ما در تماس باشید. ۰۹۱۹۱۱۱۱۳۹۶

 • برنامه ریزی 5 ماهه کنکور 1400 Fatm گفت:

  اگه از تیر ماه شروع کنیم با این برنامه بخونیم طبق گفته شما این برنامه ۵ ماهس پس بقیه ماها چی میشه ؟

  1. مهندس امیر مهدی اسلامی مهندس امیر مهدی اسلامی گفت:

   شما در یک بازه زمانی ۵ ماهه ۱ دور درس هارو تمام می کنید با تست و مرور
   در ادامه زمان باقی مانده جمع بندی می کنید ، فقط تست می زنید و کاملا مسلط میشید

 • برنامه ریزی 5 ماهه کنکور 1400 M.N گفت:

  سلام خسته نباشید
  من رشته تجربی هستم و الآن پایه یازدهم تموم کردم و میخوام شروع کنم برا خوندن کنکور … یه برنامه شخصی برا خودم تعیین کردم ولی میدونم با این برنامه چیزی از پیش نمیبرم … آیا استفاده از این برنامه جامع برای من مفید هست و میتونه به من کمک کنه چون نمیتونم یه برنامه شخصی مفید رو طراحی کنم؟ … لطفاراهنماییم کنید.

  1. برنامه ریزی 5 ماهه کنکور 1400 سمانه الکایی گفت:

   سلام. شما نمیتونید از برنامه جامع استفاده کنید و بهتره که از برنامه ریزی شخصی ما استفاده کنید برای دریافت و یا راهنمایی با ما تماس بگیرید.

 • برنامه ریزی 5 ماهه کنکور 1400 نگار گفت:

  سلام راستش من این بسته راخریداری کردم ولی هیچ لینکی برایم فرستاده نشد حالا باید چه کنم لطفا من رو راهنمایی کنید

  1. برنامه ریزی 5 ماهه کنکور 1400 سمانه الکایی گفت:

   سلام. با تلگرام یا راه های ارتباطی ما تماس بگیرید تا راهنمایی بشید.

 • برنامه ریزی 5 ماهه کنکور 1400 mayti گفت:

  سلام..من واسه ۹۸ کنکور دارم..راستش خیلی گیجم ک این برنامه رو بگیرم یانه…تا ب حال ب صورت جدی واسه کنکور نخوندم و میخوام از این تابستون شروع کنم…نمیدونم میتونم پزشکی قبول شم یا نه…تا ب حال با مشاور هم صحبت نکردم واسه برنامه ریزی کردن …راستش نمیتونم اعتماد کنم…واقعا نمیدونم چیکار کنم؟؟؟حتی توی تصمیم گیری رفتن ب کلاس یا نرفتن هم گیر کردم….من واقعا میخوام تمام تلاشم رو بکنم ولی نمیدونم چطوری تا وقتم تلف نشه…میشه کمکم کنید و نظراتتون رو درباره این برنامه هم بگین؟؟؟
  ممنونم

  1. برنامه ریزی 5 ماهه کنکور 1400 سمانه الکایی گفت:

   سلام. اگر شما محصل هستید و هنوز درس میخونید این برنامه اصلا به دردتون نمیخوره و بهتره که از برنامه ریزی شخصی استفاده کنید. اما اگر فارغ التحصیل هستید این برنامه براتون مناسبه.

 • برنامه ریزی 5 ماهه کنکور 1400 Fatemeh گفت:

  باسلام.میخواستم این برنامه رو بگیرم میشه راهنمایی کنید اگ خوبه اقدام کنم چون زمان زیادی ب کنکورم نمونده ورشته تجربی با متقاضیای بالاش خیلی استرس زائه.ساعتای مطالعم در روز بالاس و از پس برنامه ای سخت برمیام اگ میشه راهنمایی کنید لطفا!!!:-)

  1. برنامه ریزی 5 ماهه کنکور 1400 سمانه الکایی گفت:

   سلام. دوست عزیز شما اگه برای کنکور ۹۷ این برنامه رو میخوایید اصلا مناسب نیست ولی برای کنکور ۹۸ بهترین گزینه هست اگه نیاز به راهنمایی بیشتر دارید به تلگرام موسسه پیام بدید یا با شماره های ما تماس بگیرید

 • برنامه ریزی 5 ماهه کنکور 1400 محدثه گفت:

  سلام.ی سوالی برام پیش اومده
  ک تاثیر ضرایب عمومی و اختصاصی مثل همه؟
  مثلا زیست ضریب ۴ه و ادبیات هم ۴.ینی تاثیرشون مشابهه؟

  1. برنامه ریزی 5 ماهه کنکور 1400 سمانه الکایی گفت:

   سلام. خیر تاثیر هر کدوم فرق داره

 • برنامه ریزی 5 ماهه کنکور 1400 mobi گفت:

  من چون دی وی دی دارم نمیدونم میرسم به برنامه عمل کنم یا نه

  1. برنامه ریزی 5 ماهه کنکور 1400 سمانه الکایی گفت:

   شما برای اجرای این برنامه حداقل هشت ساعت زمان به صورت روزانه نیاز دارید که میتونید با کامل کردن این زمان از بقیه وقت خود برای دیدن دی وی دی هاتون استفاده کنید و در ضمن میتونید برنامه شخصی دریافت کنید. برای راهنمایی بیشتر با ما تماس بگیرید

 • برنامه ریزی 5 ماهه کنکور 1400 mobi گفت:

  سلام این برنامه چند ماهه است؟ من نتونستم برای کنکور ۹۷ بخونم میخوام شروع کنم برای کنکور ۹۸ ایا مناسب؟ نمیشه برنامشو پست کنید ؟

  1. برنامه ریزی 5 ماهه کنکور 1400 سمانه الکایی گفت:

   سلام. این برنامه ۵ ماهه هست. مناسب برای کنکور ۹۸. شما بعد از خرید آنلاین میتونید برنامه رو دانلود کنید.

 • برنامه ریزی 5 ماهه کنکور 1400 حمید گفت:

  سلام وقت بخیر
  من میخوام ازمرداد واسه کنکور۹۸ شروع کنم دو سه تا کلاس هم میخوام شرکت کنم به نظر شما کدام برنامه واسه من بهتره؟
  البته تقریبا ۲۰ درصد مطالب رو خوندم

  1. برنامه ریزی 5 ماهه کنکور 1400 سمانه الکایی گفت:

   سلام. بهترین گزینه برای شما برنامه ریزی شخصیه

 • برنامه ریزی 5 ماهه کنکور 1400 محسن گفت:

  سلام خسته نباشید . من می خوام واسه سال بعد اماده بشم . و می خوام از صفر شروع کنم . ایا برنامه شما واسه . کسی که هیچی بلد نیست بدرد می خوره .

  1. برنامه ریزی 5 ماهه کنکور 1400 سمانه الکایی گفت:

   سلام بله

 • برنامه ریزی 5 ماهه کنکور 1400 شیرین گفت:

  سلام وقت بخیر
  من لیسانس پرستاری دارم و میخوام دوباره برای کنکور شرکت کنم.باتوجه به این که گذروندن طرح نیروی انسانی برای پرستاری اجباریه، و این که برای دندانپزشکی هم طرح وجود داره آیا میتونم توقف طرح بزنم و کنکور شرکت کنم و در صورت قبولی دندانپزشکی طرح دندانپزشکی رو بگذرونم؟

  1. برنامه ریزی 5 ماهه کنکور 1400 سمانه الکایی گفت:

   سلام. نگذروندن طرحتون در رشته پرستاری و شرکت در رشته دیگه به منزله انصراف شما از رشته پرستاری می باشد.

 • برنامه ریزی 5 ماهه کنکور 1400 محمد گفت:

  سلام وقت بخیر
  یه سوال داشتم اونم اینکه برای یازدهمی های تجربی برنامه ای ندارین که از الان واسه کنکور ۹۸ بخونه؟

  1. برنامه ریزی 5 ماهه کنکور 1400 سمانه الکایی گفت:

   سلام. بله داریم با شماره های موسسه تماس بگیرید تا مشاورین ما راهنماییتون کنند.

 • برنامه ریزی 5 ماهه کنکور 1400 مسعود ن گفت:

  سلام ببخشین یه سوالی داشتم من سال ۱۳۸۷ دیپلم ردی ریاضی فیزک شدم و در سال ۱۳۸۸ دیپلم کاردانش گرفتم و ۲ ساله پیش یعنی در ۱۳۹۵ پیش دانشگاهی رشته انسانی را گرفتم ببخشین میشه برای کنکور ۹۸ در رشته ی تجربی شرکت کنم جهت پزشکی مرسی خیلی ممنون.

  1. برنامه ریزی 5 ماهه کنکور 1400 سمانه الکایی گفت:

   سلام. بله میتونید ولی باید دروس اون رشته و کنکور رشته تجربی شرکت کنید

 • برنامه ریزی 5 ماهه کنکور 1400 انسی گفت:

  سلام روزتون بخیر من رشتم علوم آزمایشگاهی هس شهریور سال ۹۸ فارغ التحصیل میشم میتونم کنکور ۹۸ شرکت کنم ؟؟خیلی مصمم هستم که پزشکی قبول شم باید از کدوم برنامتون استفاده کنم ؟؟؟؟ ممنون میشم از پاسخگوییتون

  1. برنامه ریزی 5 ماهه کنکور 1400 سمانه الکایی گفت:

   سلام . بله میتونید شرکت کنید. برای راهنمایی از استفاده برنامه ریزی هم با ما در تماس باشید
   ۰۹۱۹۱۱۱۱۳۹۶ و ۰۲۱۸۸۹۵۴۸۳۴

 • برنامه ریزی 5 ماهه کنکور 1400 نگار گفت:

  سلام
  این برنامه به درد یازدهمی ها هم میخوره ؟

  1. برنامه ریزی 5 ماهه کنکور 1400 سمانه الکایی گفت:

   سلام. خیر .شما باید برنامه ریزی شخصی که مطابق با شرایط تحصیلی هست رو دریافت کنید

 • برنامه ریزی 5 ماهه کنکور 1400 پریا شکریان گفت:

  سلام خسته نباشید میتونیم از این برنامه برای کنکور ۹۸ هم استفاده کنیم؟

  1. برنامه ریزی 5 ماهه کنکور 1400 سمانه الکایی گفت:

   سلام. بله این برنامه برای کنکور ۹۸ هست

 • برنامه ریزی 5 ماهه کنکور 1400 زهرا وکیلی گفت:

  سلام
  وقتتون بخیر، بنده متولد سال هفتاد هستم و فوق لیسانس سیستم های هوشمند دارم.تصمیم دارم کنکور تجربی ۹۸ شرکت کنم، رشته خودم ریاضی فیزیک بوده، بخاطر دور بودن از مباحث درسی، نیازمند برنامه کامل و معرفی منابع مطالعاتی هستم، چون هیچ اطلاعاتی ندارم وهدفم رشته پزشکی هست، چجوری میتونم ازتون کمک بگیرم

  1. برنامه ریزی 5 ماهه کنکور 1400 سمانه الکایی گفت:

   سلام. ممنون. شما میتونید با یه برنامه ریزی اصولی با قدرت شروع کنید برای کسب اطلاع بیشتر با تلگرام موسسه یا شماره تلفن های موسسه در تماس باشید
   ۰۹۱۹۱۱۱۱۳۹۶-۰۲۱۸۸۹۵۴۸۳۴

 • برنامه ریزی 5 ماهه کنکور 1400 zahra. گفت:

  سلام خسته نباشید
  من درس ها رو خوندم ولی خیلی ناپیوسته بوده و الان حس میکنم اونقد آمادگی لازم رو ندارم .
  این برنامه به درد منم میخوره ؟
  و اینکه چطوری میشه برنامه رو دریافت کرد ؟
  و ارسال برنامه بصورت پستی هست یا به ایمیل فرستاده میشه ؟

  1. برنامه ریزی 5 ماهه کنکور 1400 سمانه الکایی گفت:

   سلام. ممنون. بله این برنامه به ذهن و اطلاعات شما نظم میده و شما میتونید هم از طریق سایت خریداری کنید و هم از طریق کارت به کارت و دریافت فایل در تلگرام موسسه

 • برنامه ریزی 5 ماهه کنکور 1400 پوریا گفت:

  سلام
  میخواستم بپرسم که این برنامه ۲ ماهه هست یا پنج ماهه ؟
  وقتی که برنامه نمونه رو دانلود میکنم برنامه ۵ ماهه بالا میاد آیا این برنامه با برنامه نمونه فرقی داره یا نه همونه
  خیلی ممنون میشم اگر پاسخ بدید.

  1. برنامه ریزی 5 ماهه کنکور 1400 سمانه الکایی گفت:

   این برنامه دوماهه هست ولی چون قبلا نمونه پنج ماهه روی سایت بوده نمونه رو تغییر ندادیم چون سبک و سیاق برنامه ها شبیه هم هستند

 • برنامه ریزی 5 ماهه کنکور 1400 زهرا گفت:

  سلام.خسته نباشید. من کنکور زبان میخوام بدم. ینی فقط به برنامه عمومیا نیاز دارم.راهی برای من هشت که فقط عمومیا رو بگیرم یا نه؟لطفا زود جواب بدین. خیلی ممنونم ❤

  1. برنامه ریزی 5 ماهه کنکور 1400 سمانه الکایی گفت:

   سلام. بله با ما در تماس باشید

 • برنامه ریزی 5 ماهه کنکور 1400 فاطمه گفت:

  لطف میکنید اگه سریعتر پاسخ بدید.
  که بتونم بسته رو تهیه کنم از برنامه جا نمونم.
  بازم ممنونم

 • برنامه ریزی 5 ماهه کنکور 1400 فاطمه گفت:

  سلام وقتتون بخیر
  من تا الان فرصت نکردم درسی بخونم .میدونم خیلی هم وقت ندارم. میخوام هرطور شده دانشگاه دولتی قبول بشم . میتونم فقط از بسته برنامه ریزی شما استفاده کنم بنظرتون کافیه؟ یا این که از بسته ها و کتاب های کمک آموزشی دیگه ای هم باید استفاده کنم.رشته ام انسانی هستش.
  متشکرم.

  1. برنامه ریزی 5 ماهه کنکور 1400 سمانه الکایی گفت:

   سلام. اگه بتونید از وقت باقی مونده نهایت استفاده رو ببرید نیازی نیست که بسته آموزشی تهیه کنید فقط باید با برنامه ریزی جلو برید

 • برنامه ریزی 5 ماهه کنکور 1400 امیرحسین گفت:

  سلام.من خیلی ناامیدشدم واین روزادرسوکلارهاکردم.آیااین برنامه میتونه به من کمک بکنه که حدودرتبه۱۰۰۰بیارم.آیامیشه تودوماه درساروعمیق مطالعه کردوتست به مقدارکافی زد؟

  1. برنامه ریزی 5 ماهه کنکور 1400 سمانه الکایی گفت:

   سلام. همه چیز بستگی به نوع استفاده و جدی گرفتن برنامه و پیشبرد اون توسط شما داره اگه واقعا از برنامه به صورت منظم و صحیح استفاده کنید بله میتونید

 • برنامه ریزی 5 ماهه کنکور 1400 علیرضا گفت:

  درود و خسته نباشید …
  ی سوال داشتم …من پیش تجربی هستم میخواستم بدونم اگه الان من این پکیج ۲ ماهه رو خریداری کنم و در این تاریخ شروع کنم . امیدی هست در کنکور رتبه خوبی بگیرم یا اصلا دیر نیست و میشه این برنامه رو تا قبل کنکور تمومش کرد؟؟؟؟ در کل من درسا رو دست و پا شکسته خوندم …
  ممنون میشم هر چه زودتر پاسخ بدین…

  1. برنامه ریزی 5 ماهه کنکور 1400 سمانه الکایی گفت:

   سلام. بله میتونید

 • برنامه ریزی 5 ماهه کنکور 1400 مجتبی گفت:

  آیا با این برنامه دروس پایه وپیش مطالعه میشن یا باز هم به برنامه جمع بندی نیاز است؟

  1. برنامه ریزی 5 ماهه کنکور 1400 سمانه الکایی گفت:

   سلام. برنامه جمع بندی نیاز داره

 • برنامه ریزی 5 ماهه کنکور 1400 مجتبی گفت:

  یک سوال دیگه هم داشتم،آیا در این برنامه زمان برای بررسی آزمون های سال قبل به صورت تمرین برای آزمون اصلی داده شده یا خیر؟

  1. برنامه ریزی 5 ماهه کنکور 1400 سمانه الکایی گفت:

   توی برنامه جمع بندی هست

 • برنامه ریزی 5 ماهه کنکور 1400 مجتبی گفت:

  سلام خسته نباشید،میخواستم بدونم با این برنامه ریزی ۲،۵ماهه که دارین همه دروس عمومی و اختصاصی یه بار خوانده میشن یا نه تمرکز روی مباحث پر سوال است؟
  اگر من این برنامه رو الان تهیه کنم از برنامه عقب نیستم با توجه به این که شروع از ۱۱بوده؟ممنون

  1. برنامه ریزی 5 ماهه کنکور 1400 سمانه الکایی گفت:

   سلام . مباحث مهم و پر سوال هست. و میتونید شروع کنید

 • برنامه ریزی 5 ماهه کنکور 1400 محمدجواد گفت:

  سلام .
  من از موسسه شما سوالی دارم:
  من کلاس ۱۱ هستم و حدود ۱۵ ماه دیگر کنکور خواهم داشت.
  میشه ازتون خواهش کنم بفرمایید که برای من که رشته ام انسانی هست پکیج دارید؟
  اگر هست چند ماهه و چه قیمت است؟روش تهیه ی آن راهم بفرمایید .

  1. مهندس امیر مهدی اسلامی مهندس امیر مهدی اسلامی گفت:

   سلام
   بله برای شما بهترین پکیج برنامه ریزی شخصی توسط مشاورین گروه انسانی هستش
   با تلگرام موسسه در تماس باشید راهنماییتون می کنیم

 • برنامه ریزی 5 ماهه کنکور 1400 Asman گفت:

  سلام ببخشید برنامه سه ماهتون رو چه جوری میشه تهیه کرد؟
  وهزینه اش چقدر میشه؟؟

  1. مهندس امیر مهدی اسلامی مهندس امیر مهدی اسلامی گفت:

   داخل متن پست کامل توضیح داده شده است

 • برنامه ریزی 5 ماهه کنکور 1400 alireza گفت:

  سلام برا رشته ریاضی کی میاد ؟

  1. برنامه ریزی 5 ماهه کنکور 1400 سمانه الکایی گفت:

   سلام. رشته ریاضی چون درس های مهم تری نسبت به تجربی داره حتما باید برنامه ریزی شخصی براشون تنظیم بشه

 • برنامه ریزی 5 ماهه کنکور 1400 حام گفت:

  خیلی ممنون از همتون?

 • برنامه ریزی 5 ماهه کنکور 1400 پگاه گفت:

  با سلام و احترام
  مشاور گرامی
  تقاضا دارم برای درس فیزیک تجربی در صورت امکان یه سری مباحث بسیار آسان و قابل فهم و مناسب برای ۳ ماهه باقی مانده معرفی کنید با عنایت به اینکه پیشینه تحصیلی خیییلی ضعیفی دارم و تاکنون هم بخاطر شرایطی این درس را مطالعه نکردم.
  برای شروع از صفر و کسب نتیجه توصیه شما مطالعه چه مباحث با رعایت چه الزاماتی می باشد ، خواهش می کنم کمکم کنید.
  ____________________

  مهرتان مستدام ، پایدار باشید.

  1. برنامه ریزی 5 ماهه کنکور 1400 سمانه الکایی گفت:

   سلام. شما دوست عزیز میتونید برای کسب اطلاع از منابع درخواستی به تلگرام موسسه پیام بدید

 • برنامه ریزی 5 ماهه کنکور 1400 حام گفت:

  این پست الکترونیکی چیه؟ایمیله؟

  1. برنامه ریزی 5 ماهه کنکور 1400 سمانه الکایی گفت:

   بله

 • برنامه ریزی 5 ماهه کنکور 1400 Haniye گفت:

  سلام یه برنامه میخوام ازامروز تا روز کنکور پیش دانشگاهی هستم

  1. برنامه ریزی 5 ماهه کنکور 1400 سمانه الکایی گفت:

   سلام . اگه رشتتون تجربی هست میتونید از برنامه ریزی سه ماهه استفاده کنید و اگر هم نیست با ما در ارتباط باشید

 • برنامه ریزی 5 ماهه کنکور 1400 بهاره گفت:

  سلام آیا برای من که الان با این سایت و برنامه آشنا شدم هم قابل استفاده هست یا اصلا امیدی نیس بتونم خودم برسونم و رتبه ی خوبی بیارم ؟

  1. برنامه ریزی 5 ماهه کنکور 1400 سمانه الکایی گفت:

   سلام . بله . البته کمی باید تلاش بیشتر و پشتکار بیشتر داشته باشید

 • مهندس امیر مهدی اسلامی مهندس امیر مهدی اسلامی گفت:

  سلام
  از ابتدای هفته اگر شروع می کردید ۲ هفته برای جمع بندی باقی میموند
  الان ۱.۵ هفته در انتها باقی می مونه
  البته دانش آموز ها با حذف ۱ مبحث از هر درس می تونند برای خودشون چند هفته آزاد کنند

 • برنامه ریزی 5 ماهه کنکور 1400 امیر گفت:

  من در آزمون های قلمچی ثبت نام کردم
  برای کنکور ۹۷ این برنامه مطابق آزمون های قلمچیه یا نه؟
  برای استفاده از این برنامه باید آزمون های قلمچی رو کنار بزارم؟؟
  لطفا هرچه سریع تر بهم جواب بدید تا برنامه رو بگیرم شروع کنم

  1. برنامه ریزی 5 ماهه کنکور 1400 سمانه الکایی گفت:

   سلام. این برنامه مطابق هیچ آزمونی نیست شما بهتره برنامه ریزی مطابق با آزمون های قلمچی رو تهیه کنید

 • برنامه ریزی 5 ماهه کنکور 1400 maryam گفت:

  سلام خسته نباشید من پراکنده خوندم و مرور نشده و کلا هرچی هرچی خوندم فراموش شده تقریبا…..آیا من با این برنامه و تو این مدت زمان میتونم به نتیجه برسم؟؟…پیش دانشگاهی هستم..بنظرتون میشه با این برنامه به ازمون های جامع سنجش رسید؟؟؟

  1. برنامه ریزی 5 ماهه کنکور 1400 سمانه الکایی گفت:

   سلام بله میشه

 • برنامه ریزی 5 ماهه کنکور 1400 far گفت:

  از الان به بعد دیر نیست؟میتونم به رتبه زیر ۱۰۰۰ و پزشکی برسم؟

  1. مهندس امیر مهدی اسلامی مهندس امیر مهدی اسلامی گفت:

   در سال های گذشته دانش آموزانی داشتیم که به این هدف رسیده باشند. اگر تلاشتون زیاد و در جهت درست باشه حتما موفق میشید

 • برنامه ریزی 5 ماهه کنکور 1400 far گفت:

  سلام خسته نباشین.اب ای کنکور ۹۷ هم برنامه هست؟من پشت کنکوریم و سمپادی بودم ولی متاسفانه پارسال رتبه کنکورم افتضاح شد امسال هم تا الان نخوندم ولی میخوام تصمیممو بگیرم تا امسال حتما حتما مزشکی قبول شم.میخوام ب رتبه ای برسم که بتونم پزشکی سراسری ساری قبول شم یعنی زیر ۱۰۰۰.به نظرتون میتونم؟؟؟و این که ب نامه برای ۹۷ هست؟

  1. مهندس امیر مهدی اسلامی مهندس امیر مهدی اسلامی گفت:

   سلام
   عالیه که تصمیم خودتون رو جدی گرفتید و میحواین به نتیجه برسید!
   بله این برنامه برای کنکور ۹۷ هستش و برای همه دانش آموزان کاربردی هستش
   خدارو شکر تا به امروز حتی ۱ دانش آموز هم از برنامه ناراضی نبوده.

 • برنامه ریزی 5 ماهه کنکور 1400 طیبه مهدیی گفت:

  سلام خسته نباشین.خواستم ببینم برای ما ک رشتمون ریاضیه اگه بخواین ی برنامه جامع تنظیم کنید مث همین برنامه بچه های تجربی ک واقعا عالیه هزینش چقد میشه؟؟توروخدا جواب بدین ک بتونم از فردا شروع کنم

  1. مهندس امیر مهدی اسلامی مهندس امیر مهدی اسلامی گفت:

   سلام
   الان که در دوره تخفیف هستیم هزینه برنامه ریزی برای هر ۳ رشته یکسان و ۹۹ هزار تومان هستش
   کیفیت برنامه هر ۳ رشته نیز کاملا مشابه و عالی می باشد

 • برنامه ریزی 5 ماهه کنکور 1400 عرفان اصغری گفت:

  سلام ممنون از زحماتتون
  آیا میشه خودمون مبحثی از برنامه رو حذف کنیم و بجاش درس دیگه ای قرار بدیم ؟

  1. برنامه ریزی 5 ماهه کنکور 1400 سمانه الکایی گفت:

   سلام.ما برای همه مباحث وقت کافی و لازم رو گذاشتیم و حتی زمان جبرانی برای دروسی که وقت کم آورده باشید هم دارید. ولی اگه میخوایید درسی رو نخونید یا مبحثی را حذف کنید بله میتونید اینکار رو انجام بدید

 • برنامه ریزی 5 ماهه کنکور 1400 محمد گفت:

  سلام ببخشید فقط برنامه تنها هست یا جزوه هم در کنارش هست؟

  1. برنامه ریزی 5 ماهه کنکور 1400 سمانه الکایی گفت:

   سلام . فقط برنامه ریزی و پشتیبانی در تلگرام

 • برنامه ریزی 5 ماهه کنکور 1400 علیرضا فعله گری گفت:

  سلام،خسته نباشید.
  میخواستم در مورد این برنامه توضیحاتی ارائه کنید،مثلا بگید تو این برنامه جزوه هایی وجود داره که اگه کتابارو نداشتیم اونا رو بخونیم ،برای همه کتابا جزوه هایی رو داره که دیگه نیازی نباشه به کتاب مراجعه کنیم و اینکه این برنامه خودش تست داره که حل کنیم؟ در کل آموزشی داره به ما بده و اینکه این برنامه به درب منزل ما نمیاد؟

  1. برنامه ریزی 5 ماهه کنکور 1400 سمانه الکایی گفت:

   سلام. این برنامه ریزی نه جزوه داره نه تست فقط درون برنامه منابع و بهترین کتاب ها بهتون معرفی شده و در ضمن برنامه ریزی به صورت یه فایل هست که یا دانلودش میکنید یا از طریق تلگرام دریافتش میکنید

 • برنامه ریزی 5 ماهه کنکور 1400 فاطمه گفت:

  سلام سال دوم دبیرستان رشته تجربی میگذرونم از طریق بزرگسالان .چند سال از درس فاصله داشتم ولی الان نمرات بالایی توی امتحانات کسب میکنم به نظر شما با چه برنامه ریزی میتونم هم برای کنکور بخونم هم سوم وپیش درکنارش بخونم از الان میخوا ۳ سال وقت بذارم .خواهش میکنم راهنماییم کنید

  1. برنامه ریزی 5 ماهه کنکور 1400 سمانه الکایی گفت:

   سلام. بهترین طرح برای شما مشاوره و برنامه ریزی هست که برای اطلاع بیشتر با تلگرام موسسه در تماس باشید

 • برنامه ریزی 5 ماهه کنکور 1400 امید گفت:

  سلام. خسته نباشید. من آبان ماه پدرم فوت کردن و تا حالا اصلا مطالعه نداشتم. میخواستم برای این ۴ ماه باقی مانده از برنامتون استفاده کنم. هزینه و نحوه ی پرداخت رو میخواستم بهم بگین. ممنون. لطفا هر چه سریع تر بهم پاسخ بدین.

  1. برنامه ریزی 5 ماهه کنکور 1400 سمانه الکایی گفت:

   سلام. تسلیت میگم. برای اطلاع بیشتر با تلگرام موسسه یا راه های ارتباطی ما در تماس باشید

 • برنامه ریزی 5 ماهه کنکور 1400 یاسین گفت:

  سلام اقای اسلامی میخوام از همین حالا واسه کنکور ۹۸ بخونم برای پزشکی بعد میخوام از تابستان برم قلمچی ترازم ۷۰۰۰بشه چکار کنم و خوبه از اسفند ماه برنامه تابستان قلمچی روبگیر از روی اون بخونم یا برنامه ای واسم درست کنین لطفا جواب بدید با تشکر

  1. برنامه ریزی 5 ماهه کنکور 1400 سمانه الکایی گفت:

   سلام. بهتره که شما برنامه جداگانه دریافت کنید و برای اطلاع بیشتر با شماره های موسسه تماس بگیرید و یا در تلگرام با ما در تماس باشید تا بتونید بهتره راهنماییتون کنیم

 • برنامه ریزی 5 ماهه کنکور 1400 bahar salar گفت:

  سلام من الان این برنامه رو دیدم و میخوام بدونم اگه اینو الان بخرم و از الان شروع کنم مشکلی نیست؟؟ میتونم به همه درسا برسم؟

  1. برنامه ریزی 5 ماهه کنکور 1400 سمانه الکایی گفت:

   سلام بله میتونید

 • برنامه ریزی 5 ماهه کنکور 1400 امیرحسین جعفرزاده گفت:

  دمتون گرم

 • برنامه ریزی 5 ماهه کنکور 1400 امیرحسین جعفرزاده گفت:

  سلام این برنامه بی نطیر و تک بود من مدت خیلی زیادی را تلف کردم چون برنامه نداشتم و لی میخوام محکم با برنامه شما شروع کنم خیلی خیلی عالی مرسی دمتون گرم اقای مهندس

 • برنامه ریزی 5 ماهه کنکور 1400 Mohsen گفت:

  سلام ببخشید چطور میشه با وجود مدرسه رفتن ک ساعت ۲میام خونه اون ۷واحد مطالعاتی هفتگی رو داشته باشم ؟ 😐

  1. برنامه ریزی 5 ماهه کنکور 1400 سمانه الکایی گفت:

   سلام. شما باید روزانه هشت ساعت وقت برای مطالعه مباحث داشته باشید تا بتونید طبق برنامه پیش بروید در غیر این صورت نمیتونید و باید حتما از برنامه ریزی شخصی استفاده کنید

 • برنامه ریزی 5 ماهه کنکور 1400 سپیده گفت:

  باسلام و خسته نباشید.خواستم بپرسم که شروع برنامه برای کنکور۹۷ از کی هست و اینکه اگر کسی مثل من تا الان احساس کنه ک درست پیش نیومده این برنامه میتونه خیلی مفید واقع بشه برای رتبه هایی ک ب دانشگاههای تهران برای رشته ریاضی میخورن؟ممنونم

  1. برنامه ریزی 5 ماهه کنکور 1400 سمانه الکایی گفت:

   سلام. شروع برنامه دست خودتونه و با انجام دادن مطالعه طبق این برنامه شما به نتیجه دلخواهتون خواهید رسید

 • برنامه ریزی 5 ماهه کنکور 1400 شقایق گفت:

  سلام
  خیلی دوست داشتم داشته باشم ولی متاسفانه پولشو ندارم هیییییییییییییییی

  1. برنامه ریزی 5 ماهه کنکور 1400 سمانه الکایی گفت:

   سلام. شما میتونید با شرایط ویژه این برنامه رو دریافت کنید با تلگرام موسسه در تماس باشید تا راهنمایی شوید

 • برنامه ریزی 5 ماهه کنکور 1400 بنده گفت:

  سلام خانمی۳۷ساله هستم که سال۷۷دیپلم تجربی گرفتم وبدلایل شخصی نتوانستم ادامه تحصیل بدهم واکنون تصمیم گرفتم در یکی ازرشته های شیمی یابهداشت ادامه تحصیل بدهم واکثرمطالب باگذشت زمان یادم رفته لطفاراهنمائی بفرماییدممنون میشم.

  1. برنامه ریزی 5 ماهه کنکور 1400 سمانه الکایی گفت:

   با سلام. شما باید بر اساس شرایطی که دارید برنامه ریزی منظم و دقیق دریافت کنید و اگه دوست داشتید میتونید در مورد چگونگی و دریافت برنامه با تلگرام موسسه در تماس باشید تا راهنمایی بیشتر شوید

 • برنامه ریزی 5 ماهه کنکور 1400 مهدیه گفت:

  سلام ، ببخشید برنامتون مرور هم داره ؟ اخه اگه برای مرور درس ها وقت نداشته باشه که همه مطالب رو فراموش میکنیم

  1. برنامه ریزی 5 ماهه کنکور 1400 سمانه الکایی گفت:

   سلام.بله مرور هم داره . تقریبا شما تا پایان برنامه دو بار تمامی دروس را دوره میکنید

 • برنامه ریزی 5 ماهه کنکور 1400 asareh گفت:

  با عرض سلام و خسته نباشید
  اگر دارای مشکل بسیاری باشیم و قادر به پرداخت نباشیم امکان آن وجود دارد با کوپن تخفیف ویژه و شرایط قسطی برنامه ریزی را خریداری کرد.
  من هم مانند دیگر داوطلبین با برنامه درسی مطالعه کنم.
  به یک برنامه مناسب برای کنکور ۹۷ نیاز دارم .
  خواهش می کنم.
  خداوند همیشه مددکارتان باشد.
  با احترام

  1. برنامه ریزی 5 ماهه کنکور 1400 سمانه الکایی گفت:

   سلام. شما میتونید با تلگرام موسسه در تماس باشید تا برای نحوه دریافت برنامه طبق شرایط مالی شما راهنمایی بشید

 • برنامه ریزی 5 ماهه کنکور 1400 متین گفت:

  سلام ببخشید توی این ۵ ماه کلیه ی دروس تموم میشه ؟واین که بعد از اتمام دروس برنامه تست زنی و مرور داره؟

  1. برنامه ریزی 5 ماهه کنکور 1400 سمانه الکایی گفت:

   سلام. بله شما در مدت زمان پنج ماه کلیه دروس پیش و پایه رو میخونید تست میزنید و مرور میکنید

 • برنامه ریزی 5 ماهه کنکور 1400 صادق گفت:

  آیا تا به حال کسی هم داشتید با این برنامه موفق شود ؟

  1. برنامه ریزی 5 ماهه کنکور 1400 سمانه الکایی گفت:

   سلام. بله

 • برنامه ریزی 5 ماهه کنکور 1400 فرزاد گفت:

  سلام خسته نباشید
  میخواستم بگم من سال چهارمم و رشته ریاضی میتونم از برنامه ۵ ماهه استفاده کنم؟

  1. برنامه ریزی 5 ماهه کنکور 1400 سمانه الکایی گفت:

   سلام. برای اجرای برنامه جامع شما حداقل روزانه باید هشت ساعت مطالعه در روز را داشته باشید تا بتونید طبق برنامه پیش بروید و از اجرای اون عقب نمونید در غیر این صورت از برنامه ریزی شخصی استفاده کنی بهتره

 • برنامه ریزی 5 ماهه کنکور 1400 فاطمه گفت:

  سلام خسته نباشین
  من سال ٩٢کنکور تجربى دادم هوشبرى قبول شدم و الان مشغول کارم امسال تصمیم دارم دوباره کنکور تجربى بدم ساعت کاریم نامنظمه و سرعت درس خوندنم خیلى کنده مى خواستم بدونم از الان با برنامه شما شروع کنم میتونم به کنکور برسم و اینکه چه برنامه اى براى من مناسبه و برنامه بعدتون از چه تاریخى شروع میشه؟
  ممنون

  1. برنامه ریزی 5 ماهه کنکور 1400 سمانه الکایی گفت:

   سلام . بهتره که با این شرایط از برنامه ریزی جامع استفاده نکنی و طبق برنامه ریزی شخصی پیش بری چون مطابق با شرایطت برنامه طراحی میشه باز هم اگه سوالی داشتی از طریق تلگرام یا شماره های موسسه با ما در ارتباط باش تا کمکت کنیم.

   1. برنامه ریزی 5 ماهه کنکور 1400 حسن میرزاوند گفت:

    سلام
    من۹۳ کنکور دادم و الان فارغ التحصیل دانشگاه شدم
    و میخوام برا ۹۸ کنکور نظام جدید بدم
    آیا میشه ی نظام قدیم در سالی که دو کنکور قدیم و جدید برگزار میشه کنکور نظام جدیدوامتحان بده؟؟؟

    1. برنامه ریزی 5 ماهه کنکور 1400 سمانه الکایی گفت:

     سلام. بله میشه

 • برنامه ریزی 5 ماهه کنکور 1400 درسا گفت:

  سلام من فارغ التحصیل تجربی هستم و میخوام از ۱۶ ۱۷ دی شروع کنم میخواستم بدونم این برنامتون در حال حاضر چند ماهه هست آیا میتونم همین رو الان دانلود کنم؟ و اینکه ایا میشه نمونه ای از برنامه رو ببینیم قبل از خرید؟ ممنون میشم جواب بدین 🙂

  1. برنامه ریزی 5 ماهه کنکور 1400 سمانه الکایی گفت:

   سلام.بله شما میتونید از همین الان هم برنامه رو شروع کنید. نمونه برنامه روی سایت برای دانلود وجود داره که اگه موفق به دانلودش نشدی توی تلگرام موسسه پیام بده تا برات ارسالش کنیم

 • برنامه ریزی 5 ماهه کنکور 1400 negin گفت:

  سلام. این برنامه از بهمن شروع میشه یا دی؟ یعنی با امتحانات دی و خرداد تداخل داره؟
  یه سواله دیگه هم که دارم اینه که برای کسی که مثل من کند هست این برنامه مناسبه ؟؟؟؟چون در زمانبندی های پیشنهادی تو برنامه نمونه من نمیتونم برای مثال یک فصل زیست رو توی یک ساعت و نیم مطالعه کنم.

  1. برنامه ریزی 5 ماهه کنکور 1400 سمانه الکایی گفت:

   سلام. شروع برنامه ریزی جامع دست خودتونه و پایانش هم بیست هفته بعد هست و اگه از الان شروع کنی با امتحانات تداخل پیدا نمیکنه ولی پیشنهاد من به شما اینه که اگه محصل هستید از برنامه ریزی شخصی استفاده کنید

 • برنامه ریزی 5 ماهه کنکور 1400 Fatemeh گفت:

  سلام
  ببخشید من این برنامرو خریداری کردم ولی زده برای ۵ ماه اول سال است یعنی من که میخوام شروع کنم از الان واسه کنکور نمیتونم با این برنامه پیش برم؟

  1. برنامه ریزی 5 ماهه کنکور 1400 سمانه الکایی گفت:

   سلام. چرا میتونید منظور این بوده که شما در مدت زمان پنج ماه طبق این برنامه ریزی دروس را تموم میکنید.

 • برنامه ریزی 5 ماهه کنکور 1400 دلتا گفت:

  سلام خسته نباشین
  ببخشید من بعد دوسال که از خدمت تازه برگشتم می‌خوام شروع کنم برای کنکور بخونم، این برنامه خوبه برای من؟ کل روزم بیکارم! میشه قشنگ بخونم.

  1. مهندس امیر مهدی اسلامی مهندس امیر مهدی اسلامی گفت:

   بله این برنامه کامل مناسب افرادی هستش که از درس دور بودن و دوباره میخوان شروع کنند

 • برنامه ریزی 5 ماهه کنکور 1400 الهه گفت:

  سلام خسته نباشید پس چرا تلگرامتون نیس که بتونم از طریق تلگرام برنامه رو بگیر؟

  1. مهندس امیر مهدی اسلامی مهندس امیر مهدی اسلامی گفت:

   سلام
   تلگرام ما فعال هستش روی خط ۰۹۱۹۱۱۱۱۳۹۶
   آیدی چت ما : @konkur_komak

 • برنامه ریزی 5 ماهه کنکور 1400 فائزه گفت:

  سلام من کاردانی دارم ۲سال پیش کنکوردادم میخوام ازبهمن شروع کنم کنکوربدم دوباره نمیدونم کلا چ کتبی رو باید بخونم چ کتبی رو نخونم میشه بطور کل راهنمایی کنید.بااین برنامه میتونم پیش برم؟

  1. برنامه ریزی 5 ماهه کنکور 1400 سمانه الکایی گفت:

   سلام. داخل برنامه ریزی جامع کاملا توضیح داده شده که شما چه کتاب هایی را باید بخونید و تمامی کتاب ها به صورت مبحث بندی شده و زمان بندی شده برای شما طراحی شده و حتما شما با استفاده از این برنامه به نتیجه دلخواه خود خواهید رسید

 • برنامه ریزی 5 ماهه کنکور 1400 شقایق چعبی گفت:

  سلام استاد
  این برنامتون از چه تاریخی شروع میشه وتا چه تاریخی تموم میشه
  بعد تمام درسارو میتونم بخونم اگه طبقش عمل کنم؟

  1. برنامه ریزی 5 ماهه کنکور 1400 سمانه الکایی گفت:

   سلام. تاریخ شروع این برنامه دست شماست و از زمانی که شما شروع به عمل به برنامه کنید پنج ماه بعدش کلیه دروس پیش و پایه رو میخونید و مرور میکنید و تموم میکنید

 • برنامه ریزی 5 ماهه کنکور 1400 زهرا راحمی گفت:

  سلام برنامه ۴ماه تا کنکور میخوام چکار باید کنم ?

  1. مهندس امیر مهدی اسلامی مهندس امیر مهدی اسلامی گفت:

   به تلگرام شماره ۰۹۱۹۱۱۱۱۳۹۶ پیام دهید

 • برنامه ریزی 5 ماهه کنکور 1400 معین گفت:

  با سلام من دبیرستان و رشته ریاضی خوندم و پارسالم کنکور دادم ولی دانشگاه نرفتم الانم هنوز شروع نکردم درس خوندن گفتم به نظرتون اگه از الان شروع کنم میتونم رشته تجربی بخونم و پزشکی قبول؟؟؟خواهشا کمک کنید چون الان نمیدونم برنامه ریاضی شما رو بگیرم یا تجربی رو

  1. برنامه ریزی 5 ماهه کنکور 1400 سمانه الکایی گفت:

   سلام . بله شما میتونید با استفاده از برنامه ریزی جامع شروع به خوندن رشته تجربی کنید و توی رشته مورد نظرت قبول بشی

 • برنامه ریزی 5 ماهه کنکور 1400 احسان گفت:

  سلام من برای سال ۹۶ کنکور ریاضی دادم ولی به نتیجه ای نرسیدم و الان برای کنکور ۹۷ میخوام تجربی کنکور بدم رتبه پارسالم شد ۲۵۰۰۰ و الان صفر صفرم و هیچی از زیست نمیدونم میخواستم بدونم شما اینجور برنامه ای دارید برای من که بتونم دروس جمع کنم و مرور کنم؟

  1. برنامه ریزی 5 ماهه کنکور 1400 سمانه الکایی گفت:

   سلام. بله برنامه ریزی جامع ما دقیقا همین قابلیت رو داره که شما در مدت زمان کمی کلیه دروس رو بخونید تست بزنید و مرور کنید و تموم کنید

 • برنامه ریزی 5 ماهه کنکور 1400 zahraa گفت:

  سلام من میخام برنامه رو بگیرم با توجه ب تعریف دوستان..من رشتم فنی بوده از فیزیک وریاضی و اینا اصلابلد نیستم بنظرتون بدردم میخوره؟چکارکنم تورخدا جواب بدین وقتام دارن میگذرن اما هنوز نخوندم
  و یه چیز دگه اینکه این برنامه فقط برای کتاب های درسی هستش؟

  1. برنامه ریزی 5 ماهه کنکور 1400 سمانه الکایی گفت:

   سلام. شما میتونید توی درس هایی که ضعیف هستید از کتاب های کمک درسی ای که در برنامه معرفی شده استفاده کنید

 • برنامه ریزی 5 ماهه کنکور 1400 میثم گفت:

  سلام من لیسانس مکانیک دارم امشب از طریق تلیویزیون با برنامتون آشنا شدم .دیپلمم ریاضیه میخوام تجربی امتحان بدم از دیپلمم تا الان ۱۴سال میگذره با کدوم برنامه شروع کنم چکار باید بکنم اگر از الان شروع کنم ۷ماه فرصت دارم لطفا راهنماییم کنید.در ضمن میتونم وقتمو در طول روز آزاد کنم و درس بخونم.ممنون

  1. برنامه ریزی 5 ماهه کنکور 1400 سمانه الکایی گفت:

   سلام. اطلاعاتی که در مورد خودتون برای ما گذاشتید خیلی کمه و من نمیتونم دقیقا راهنماییت کنم که از چه برنامه ریزی ای استفاده کنی لطف کنید جهت توضیح شرایط و دادن اطلاعات بیشتر با شماره تلگرام موسسه در تماس باش تا همکاران ما راهنماییت کنن. ۰۹۱۹۱۱۱۱۳۹۶

 • برنامه ریزی 5 ماهه کنکور 1400 سینا گفت:

  سلام
  خسته نباشید
  آیا توی این برنامه ی جامع مشخص شده که تو هر تایم چقدر از هر مبحث خونده بشه؟
  یا فقط گفته شده که چه درسی خونده بشه؟

  1. برنامه ریزی 5 ماهه کنکور 1400 سمانه الکایی گفت:

   سلام. بله توی برنامه ریزی جامع کاملا مبحث های هر درس و مقدار ساعتی که باید صرف خوندن اون بشه مشخص شده

 • برنامه ریزی 5 ماهه کنکور 1400 محمد گفت:

  سلام و درود بر مدیر محترم و اعضای موسسه کنکور کمک ممنون از برنامه ریزی عالی که به داوطلبان میدید، میخواستم ببینم اگر کسی مثل من مشکل مالی داشته باشه آیا میتونه برنامه رو کمتر از قیمتش بگیره ؟ خیلی ممنون میشم اگه راهنمایی کنین تشکر!!

  1. برنامه ریزی 5 ماهه کنکور 1400 سمانه الکایی گفت:

   باسلام. آقا محمد خرید برنامه ریزی جامع ما برای کسانی که مشکل مالی دارند و نمیتونند هزینه رو یک جا پرداخت کنند یه راه دیگه هم داره و اونم تهیه این برنامه با پرداخت قسطی هست و برای اطلاع بیشتر از نحوه پرداخت با شماره تلگرام ما در ارتباط باشید.

 • برنامه ریزی 5 ماهه کنکور 1400 mhnn گفت:

  باسلام بنده برنامه رو خریدم درمورد برنامه هفتگی در بعضی روز ها حتی سه در تخصصی پشت سرهم خونده میشه که این واقعا خسته کننده میخواستم ببینم این برنامه هفتگی با چینش خواستی نوشته شده یا خیر در ضمن برنامه حمع بندی یک یا دوماه هم دارید

  1. برنامه ریزی 5 ماهه کنکور 1400 سمانه الکایی گفت:

   سلام. بعضی از درس های اختصاصی مثل درس زیست ماهیت حفظی داشته و توی قانون برنامه ریزی میشه از اون برای فاصله انداختن بین دو درس اختصاصی استفاده کرد و ما هم از این قانون توی برنامه ریزی هامون استفاده کردیم.

 • برنامه ریزی 5 ماهه کنکور 1400 صحرا گفت:

  سلام خسته نباشید من دیپلم تجربی هستم و امسال پیشم رو تموم میکنم
  میتونم با برنامه جامع شما تو کنکور ریاضی شرکت کنم؟

  1. مهندس امیر مهدی اسلامی مهندس امیر مهدی اسلامی گفت:

   سلام
   بله با برنامه جامع شما می تونید در مدت زمان مشخص همه درس هارو تموم کنید و خیالتون از مطالعه تست و مرور درس ها راحت باشه

 • برنامه ریزی 5 ماهه کنکور 1400 لبخند بانو گفت:

  سلام … امکانش هست با این برنامه زودتر از موعد تموم کنم ؟ مثلا به جای ۵ ماه ۴ ماهه تموم کنم ؟ 🙂 چون میتونم ۱۵ ساعتم در روز بخونم ولی واقعا مشاور و برنامه ریز خوبی تو شهرمون نیست … ممنون میشم پاسخ بدین 🙂

  1. برنامه ریزی 5 ماهه کنکور 1400 سمانه الکایی گفت:

   سلام. برنامه ۵ ماهه ما ۲۰ هفته ای هست یعنی در اصل میشه ۴ ماه و نیم و شما مدت زمان اضافتونو برای مطالعه بیشتر هر مبحث و درس مشخص شده در همان روز قرار بدید

   1. برنامه ریزی 5 ماهه کنکور 1400 زهرا راحمی گفت:

    سلام من برنامه میخوام تضمینی

    1. مهندس امیر مهدی اسلامی مهندس امیر مهدی اسلامی گفت:

     برنامه های ما همه در صورت تلاش دانش آموز تضمینی هستند

 • برنامه ریزی 5 ماهه کنکور 1400 گلی گفت:

  سلام و روز بخیر
  بعد از ۱۰ سال قصد شروع خوندن برای کنکور رو دارم؛ الان کارمند هستم و بعداز ظهرهام خالیه ؛ پیشنهاد می کنین کدوم بسته آموزشی رو تهیه کنم و اینکه آیا فقط با تهیه کتابهای درسی می تونم پیش برم یا حتما باید کتاب های کمک درسی تهیه کنم؟ ممنون از تمام زحماتی که برای آینده ی بچه ها می کشید

  1. برنامه ریزی 5 ماهه کنکور 1400 سمانه الکایی گفت:

   با سلام . با توجه به اینکه شما سال زیادی هست از درس دور بودید توصیه میکنم که برنامه ریزی شخصی تهیه کنید و طبق اون پیش برید

 • برنامه ریزی 5 ماهه کنکور 1400 زهرا گفت:

  سلام من بعد ۶ سال میخام کنکور بدم دوباره.رشته ام ریاضی بوده و کنکور تجربی میخام بدم.بنظرتون این برنامه واسه من خوبه ؟نتیجه میگیرم؟دروس از سال دوم شروع میشن ب خوندن؟لازمه تو ازمونهای قلم چی شرکت کنم یا کلاس کنکورها؟

  1. برنامه ریزی 5 ماهه کنکور 1400 سمانه الکایی گفت:

   سلام. شما میتونید از برنامه جامع ما استفاده کنید ولی توجه داشته باشید زمانی که برنامه جامع تموم نشده نمیتونید هیچ آزمون آزمایشی رو بدید

 • برنامه ریزی 5 ماهه کنکور 1400 بی دل خدا گفت:

  درس های که تدریس نشده چی؟
  من آزمون هم میدم
  برنامه شخصی هم میدید؟
  برنامه که میدید با پشتیبانی هست یا فقط برنامه میدید ؟

  1. برنامه ریزی 5 ماهه کنکور 1400 سمانه الکایی گفت:

   بله پشتیبانی هم داریم

 • برنامه ریزی 5 ماهه کنکور 1400 بی دل خدا گفت:

  سلام خسته نباشید ببخشید برنامه جامع فقط برای کسانی هست ک فارغ التحصیل شدند با ما که الان پیش دانشگاهی هستیم میتونیم استفاده کنیم؟

  1. مهندس امیر مهدی اسلامی مهندس امیر مهدی اسلامی گفت:

   سلام
   مهم ترین تفاوتی که برنامه جامع با بقیه برنامه های ما داره این هستش که بر اساس آزمونی نیست و با برنامه راهبردی خود ما جلو میره و شما در عرض ۵ ماه درس هارو تموم می کنی. حالا اگر آزمون نمیدید و در هفته بیشتر از ۴۰ ساعت مطالعه دارید می تونید از برنامه ریزی جامع استفاده کنید

   1. برنامه ریزی 5 ماهه کنکور 1400 بی دل خدا گفت:

    برنامه شخصی که براساس آزمون ها میدید پشتبانی هم میکنید؟

    1. برنامه ریزی 5 ماهه کنکور 1400 سمانه الکایی گفت:

     بله پشتیبانی هم داریم

 • برنامه ریزی 5 ماهه کنکور 1400 Milad گفت:

  سلام استاد جان خسته نباشی من دو سال کنکور دادم ولی به دلایلی خانوادگی نتونستم موفق بشم الان هم میخوام کنکور بدم همزمان در مغازه درس هستم اونجا درس میخونم مجبورم اونجا باشم به نظرتون کدوم برنامه رو بخونم؟

  1. برنامه ریزی 5 ماهه کنکور 1400 سمانه الکایی گفت:

   سلام اگه شما روزانه هشت ساعت میتونید مطالعه داشته باشید از برنامه جامع میتونید استفاده کنید ولی اگه این مدت را برای مطالعه ندارید باید برنامه ریزی شخصی بگیرید

 • برنامه ریزی 5 ماهه کنکور 1400 ميلاد گفت:

  سلام خدمت استاد اسلامی من ۴ سال پشت کنکورم امسال میخوام بخونم بازم این چند سال دو بار کنکور دادم ولی دانش اموز تند خوان و خوبی هستم این دو سال هم به دلایلی خاص نتونستم بخونم به نظر شما استاد کدوم برنامه رو استفاده کنم؟

  1. برنامه ریزی 5 ماهه کنکور 1400 سمانه الکایی گفت:

   سلام . شما اگه در روز هشت ساعت وقت مطالعه دارید از برنامه جامع میتونید استفاده کنید ولی اگر ندارید باید برنامه ریزی شخصی بگیرید

 • برنامه ریزی 5 ماهه کنکور 1400 مینا گفت:

  باسلام وعرض خسته نباشید
  من فارق التحصیل رشته تجربی هستم سال۹۶کنکورداشتم ولی متاسفانه اصلانتیجه خوبی نگرفتم میخوام واس سال آینده کنکورانسانی بدم ولی چون عربی وادبیات اختصاصی تاحالامطالعه نداشتم میخوام کناربزارمش دراین صورت هم میتونم ازبرنامه ریزی های شمااستفاده کنم؟؟؟؟

  1. برنامه ریزی 5 ماهه کنکور 1400 سمانه الکایی گفت:

   سلام. میتونید این کار رو انجام بدید ولی توصیه موکد ما به شما اینه که اگه میخوایید طبق برنامه ریزی ما پیش برید این کار رو نکنید و مطالعه این دروس را در کنار مطالعه دیگر دروس داشته باشید

 • برنامه ریزی 5 ماهه کنکور 1400 sahar Rahimi گفت:

  سلام ببخشید میخاستم بدونم این برنامه از چه تاریخی شروع و چه تاریخی تموم میشه

  1. برنامه ریزی 5 ماهه کنکور 1400 سمانه الکایی گفت:

   سلام برنامه جامع تاریخ شروعش دست خودتونه و تاریخ پایانش پنج ماه بعد از تاریخ شروع هست

 • برنامه ریزی 5 ماهه کنکور 1400 Zoha گفت:

  سلــــام من برنامه روگــــرفتم.وااااااااای واقعــــادمتون گـــــ.ـ.ــــ.ــرم…mercy?????

  1. برنامه ریزی 5 ماهه کنکور 1400 سمانه الکایی گفت:

   موفق باشید

 • برنامه ریزی 5 ماهه کنکور 1400 Zoha گفت:

  میشه طبق این برنامه باازمون های سنجش پیش برم؟ازازمون های پایه سنجۺ شروع کنم یاپیش؟

  1. برنامه ریزی 5 ماهه کنکور 1400 سمانه الکایی گفت:

   شما بعد از پایان دروس پایه برنامه جامع میتونید در آزمون های سنجش شرکت کنید

 • برنامه ریزی 5 ماهه کنکور 1400 Zoha گفت:

  سلام.ببخشیدمن میخوام ازبرنامه جامع کنکورپنچ ماهه استفاده کنم میتونم ازهمین یک مهرماه بااین برنامه شروع کنم؟یانه واسه پنج ماهه قبل ازکنکورهستش؟اگه میشه واسه یک مهرشروع کنم بعدازاتمام پنج ماه بازم باید ازبرنامه های دیگه واسه نوروز و ماه های اخر استفاده کنم یا دیگه لازم نیست؟؟

  1. برنامه ریزی 5 ماهه کنکور 1400 سمانه الکایی گفت:

   سلام. مشکلی نداره شما میتونید از اول مهر این برنامه رو شروع کنید و بعد از اتمام برنامه جامع بروید سراغ جمع بندی دروس

 • برنامه ریزی 5 ماهه کنکور 1400 shirin falahati گفت:

  سلام خسته نباشید من کتاب های قلم چی رو ندارم میخوام بدونم برای استفاده از برنامه مشکلی پیش میاد ؟حتما باید از منابع قلم چی استفاده بشه؟

  1. برنامه ریزی 5 ماهه کنکور 1400 سمانه الکایی گفت:

   سلام. خیر برای استفاده از برنامه ریزی مطابق با آزمون های قلم چی حتما نیازی نیست که از کتاب های خود قلمچی استفاده کنید

 • برنامه ریزی 5 ماهه کنکور 1400 زهره گفت:

  اقای مهندس به نظر تون موسسه قبم چی یا سنجش باید ثبت نام کنیم ؟؟یا نیازی نیست ؟من رشته هنر می خوام بخونم.وبرای رشته هنر کدوم ازمونها رو پیشنهاد میکنید

 • برنامه ریزی 5 ماهه کنکور 1400 Neda گفت:

  سلام
  برای این برنامه تخفیف در نظر نمیگیرید که بتونیم تهیه کنیم؟

  1. برنامه ریزی 5 ماهه کنکور 1400 سمانه الکایی گفت:

   سلام این برنامه هزینه اصلی اش ۱۵۰ هزار تومن بوده که الان تخفیف خورده و ۹۹ هزار تومن شده

 • برنامه ریزی 5 ماهه کنکور 1400 میثم گفت:

  نظرتون درباره برنامه راهبردی گزینه دو یا برنامه ۴ ماهه حرف آخر چیه؟

  1. مهندس امیر مهدی اسلامی مهندس امیر مهدی اسلامی گفت:

   از لحاظ کیفی قابل مقایسه نیستند با برنامه جامع کنکور کمک
   می تونید امتحان کنید تمام موسسات رو اما شک ندارم باز هم روی همین صفحه خواهید آمد.

 • برنامه ریزی 5 ماهه کنکور 1400 نفیس گفت:

  ممنون آقای مهندس
  تشکر از مهــــــــــر و دلگــــــــرمی شما
  باعث تاسفه موسسه های به نام و معروفی که تو رسانه ملی هم تبلیغ میشن، انقدر دغل باز باشن ولی خدا هوامو داشته که اتفاقی اینستا پیداتون کردم و متوجه این برنامه شدم
  خدا بهتون کمک کنه و توان مضاعف بده

 • برنامه ریزی 5 ماهه کنکور 1400 مهديه گفت:

  سلام ببخشید این برنامه برای کنکور ٩٧هم جواب میده؟و اگه جواب میده از کی باید شروع کرد؟

  1. مهندس امیر مهدی اسلامی مهندس امیر مهدی اسلامی گفت:

   بله این برنامه برای کنکور ۹۷ بازنویسی شده و خیلی هم بهتر شده
   از هر روزی که شروع کنید تا ۲۰ هفته آینده همه دروس رو تموم می کنید
   واقعا برنامه خوبیه ! همه دانش آموز ها راضین خدارو شکر

 • برنامه ریزی 5 ماهه کنکور 1400 سحر گفت:

  اونایی که هزینشو ندارن باید چکار کنن؟؟؟؟

  1. مهندس امیر مهدی اسلامی مهندس امیر مهدی اسلامی گفت:

   به شماره ۰۹۱۹۱۱۱۱۳۹۶ پیام بدید

 • برنامه ریزی 5 ماهه کنکور 1400 نفیس گفت:

  ســـــــــــــــــلام گــــــــــــــــــرم به شــــــــــــــما
  به علت اینکه گول یک موسسه دغل باز رو خوردم باید منو ببخشید ولی فکر میکردم کار شما هم اینطوریه ولی به خودم گفتم نباید بی جهت و ندیده قضاوت کنم
  این بسته رو تهیه کردم و با توجه به اینکه دانشجوی کارشناسی ارشد ترم آخر هستم و از درس دور بودم، خیلی راضی هستم و یک هفته است دارم باهاش پیش میرم و از این به بعدم به امیدخدا باهاش جلو میرم
  متشـــــــــــــــــــــکرم از شما بابت این محصول خوب و کاربردی تون
  قول میدم وقتی پزشــــــــــــــــک شدم بگم با برنامه شما پیش رفتم

  1. مهندس امیر مهدی اسلامی مهندس امیر مهدی اسلامی گفت:

   سلام
   خدارو شکر راضی بودید
   با انگیزه ای که دارید و برنامه ای که در دست دارید هیچ هدفی دور از دسترس شما نیست

   با تشکر از ارسال نظر پر از انرژی شما

 • برنامه ریزی 5 ماهه کنکور 1400 Bahar گفت:

  سلام آقای اسلامی
  من میخوام از مهر تو قلم چی ثبت نام کنم
  باید از برنامه ریزی روزانه مطابق قلم چیتون استفاده کنم؟

  1. مهندس امیر مهدی اسلامی مهندس امیر مهدی اسلامی گفت:

   سلام
   برای شما که می خواین از مهر قلم چی برید بهتره از برنامه ریزی قلم چی استفاده کنید

 • برنامه ریزی 5 ماهه کنکور 1400 being stable in life گفت:

  سلام خسته نباشید،من بیشتر درسا رو تموم کردم ولی حس میکنم همش یادم رفته،اگه بخوام برنامه شماره ی شروع کنم میشه ۱۵ ام دیر نیستش؟ یا زمان برای جبران این سه روز از دست رفته هست؟

  1. مهندس اسلامی مهندس اسلامی گفت:

   سلام
   در ماه اول ۴ روز جبرانی هستش
   می تونید تا ۴ روز با تاخیر نسبت به تاریخ برنامه شروع کنید

 • برنامه ریزی 5 ماهه کنکور 1400 amiroo گفت:

  اخه بیشتر نظرات درباره ی ۷ اسفنده.این برنامه ی۲۱ام با اون فرق داره یعنی آپدیت شدشه یا همونه آخه تو کانال تلگرام و صفحه ی اینستاتون درباه ی۲۱اسفند حرفی نشده.

  1. مهندس اسلامی مهندس اسلامی گفت:

   سلام
   بله آپدیت شده است

 • برنامه ریزی 5 ماهه کنکور 1400 amiroo گفت:

  سلام ببخشید برنامتون از ۲۱ اسفند شروع میشد.الان که ۲۳هست میشه اجرا کرد؟بعد برنامتون ۴ماهست یعنی تا ماه آخر برنامه هفته ای هست؟

  1. مهندس اسلامی مهندس اسلامی گفت:

   بله میشه تا ۴ روز با تاخیر شروع کنین
   یا اینکه برنامه شروع از ۲۸ ام اسفند تهیه کنید

 • برنامه ریزی 5 ماهه کنکور 1400 lida گفت:

  سلام من میخوام الان برنامه رو بگیرم ولی با پرداخت اینترنتی نمیشه چرا اخه????بعدم من الان ۱۲۰ بفرسم یا ۷۵????

  1. مهندس اسلامی مهندس اسلامی گفت:

   سلام
   باید ۷۹ ت واریز کنید به کارت اگر نمی تونید اینترنتی پرداخت کنید

 • برنامه ریزی 5 ماهه کنکور 1400 samira گفت:

  سلام.من رشتم ریاضی بوده و میخوام تجربی امتحان بدم‌و فقطم دندون میخوام بخونم.اگه از فردا این برنامه رو بگیرمو شروع کنم به نظرتون میتونم؟؟؟ واقعا گیجم و سردرگم و از آذر ماه شروع کزدم به خوندن اما واقعا احساس میکنم بیهوده بوده.تورو خدا راهنماییم کنید

  1. مهندس اسلامی مهندس اسلامی گفت:

   سلام
   قطعا می تونید نتیجه بگیرید
   برنامه کاملا مناسب شروع از این روز ها برای کنکور هستش

 • برنامه ریزی 5 ماهه کنکور 1400 نیکی گفت:

  سلام من سال سوم هستم
  واسه ما هم میشه تا زمان امتحانات نهایی هم یه برنامه بدین؟

  1. مهندس اسلامی مهندس اسلامی گفت:

   سلام
   شما چون مدرسه دارید باید برنامه شخصی واستون آماده بشه
   در صورت تمایل با شماره های ما تماس بگیرید
   هزینه برنامه شخصی ماهانه ۱۰۰ هزار تومان می باشد

 • برنامه ریزی 5 ماهه کنکور 1400 Amir گفت:

  خیلی عالی و منطقی برنامه ریزی شده، عالیه ممنون از مهندس اسلامی

  1. مهندس اسلامی مهندس اسلامی گفت:

   خدارو شکر راضی بودید از برنامه
   موفق باشید انشالله

 • برنامه ریزی 5 ماهه کنکور 1400 عامر شکیبا گفت:

  برای رشته ریاضی هم مناسبه؟ بعد این ک این برنامه از ۷ اسفند شروع میشه؟

  1. مهندس اسلامی مهندس اسلامی گفت:

   سلام
   برنامه برای دوستان تجربی هستش
   اما دانش آموز های ریاضی هم میگیرن برنامه رو و به جای زیست ریاضی رو جایگزین می کنند

 • برنامه ریزی 5 ماهه کنکور 1400 رحیم گفت:

  سلام خدا قوت. اگه من بخوام با مهندس عزیز صحبت کنم باید با کدوم شماره تماس بگیرم؟ در ضمن روز مهندس بر تمام مهندسین به ویژه امیر مهدی اسلامی رو تبریک میگم .

  1. مهندس اسلامی مهندس اسلامی گفت:

   سلام
   خیلی ممنونیم از شما
   با شماره ۰۹۱۹۱۱۱۱۳۹۶ تماس بگیرید

 • برنامه ریزی 5 ماهه کنکور 1400 donia گفت:

  من برنامه رو خریداری کردم قبلا مال ۱۶ بهمن،حالا بدون پرداخت مجدد میتونم برنامه ۷ اسفند رو ایا دریافت کنم ؟

 • برنامه ریزی 5 ماهه کنکور 1400 مسیح گفت:

  بازم سلام ممنون از پاسختون یه سوالم داشتم این برنامه چند هفته به کنکور جمع بندی هم داره؟

 • برنامه ریزی 5 ماهه کنکور 1400 امیر محمد گفت:

  سلام خسته نباشید من در حال حاضر دانشجو هستم و سر کلاس مییرم و انصراف ندادم و اینکه مرخصی تحصیلی هم نگرفتم …. حالا موندم چه کنم …… خیلی تحت فشارم … پارسال کنکور دادم چون نتیجه خوبی نداشت گفتم بیام دانشگاه اما دیدم نه نمیشه من خواستم چیزه دیگه ای هستش میخوام امسال هم کنکور بدم …. امسال برای برای بار دوم میخوام کنکور بدم ….. لطفا راهنمایی کنید من رو مهندس جان…. رشته دبیرستانمم تجربی بوده… الان روانشناسی ازاد میخونم

  1. مهندس اسلامی مهندس اسلامی گفت:

   سلام
   شما می تونید از الان با برنامه جامع پیش برید
   فقط باید برنامه ریزی روزانه داخل برنامه رو برای خودتون شخصی سازی کنید
   کمک نیاز داشتید پس از خرید برنامه به آیدی @konkur_komak پیام بدید

 • برنامه ریزی 5 ماهه کنکور 1400 Sarah گفت:

  سلام من میخواستم بپرسم شما فقط مبحث های مهمو گذاشتین یعنی حذف کردین از درسها یا نه کل کتابها رو میشه خوند؟
  من لیسانسم رو گرفتم حالا میخام بخونم برای رشته پرستاری در شهر خودم .من امتحان کردم ۲۷تا کتابن یعنی میرسم تمامو بخونم تازه من ریاضی و فیزیک و شیمی بلد نیستم چکار کنم

  1. مهندس اسلامی مهندس اسلامی گفت:

   سلام
   خیر مبحثی حذف نشده
   همه مباحث هست در برنامه
   فقط هر هفته برای شما اولویت بندی شده
   که اگر خدایی نکرده به همه مباحث نرسیدید بتونید با اولویت بندی مباحث مهم تر رو فقط مطالعه کنید

 • برنامه ریزی 5 ماهه کنکور 1400 مسیح گفت:

  سلام من متوجه نشدم برنامه چهارماهست یا شش ماهه؟
  چون تو نظرات میگین شش ماهه ولی تو بالا توضحیات نوشته چهارماهه!!!
  ممنون میشم توضیح بدین

  1. مهندس اسلامی مهندس اسلامی گفت:

   برنامه در ابتدا ۶ ماهه بوده اما به مرور با درخواست بچه ها ما هر ماه برنامه رو به روز رسانی کردیم و برنامه ۴ ماهه هم آماده کردیم
   برنامه ۴ ماهه هستش الان

 • برنامه ریزی 5 ماهه کنکور 1400 donia گفت:

  سلام من برنامه که از ۱۶ بهمن شروع میشه رو خریداری کردم در ۱۸ م.اما بدلیل کسالتی که برام پیش اومد و در بیمارستان بودم و دوره نقاهتش،تا امروز نتونستم درس و شرو کنم الان هم بازم نمیتونم برنامه ۳۰ رو خریداری کنم ایا راهکاری برای من دارید؟

  1. مهندس اسلامی مهندس اسلامی گفت:

   سلام
   به زودی برنامه به روز شده با شروع از ۷ اسفند روی سایت قرار می گیره
   می تونید از اون استفاده کنید

 • برنامه ریزی 5 ماهه کنکور 1400 مرتضی گفت:

  میشه از الان برنامه رو خرید؟
  هنوزم دیر نشده یا دیگه فایده نداره؟

  1. مهندس اسلامی مهندس اسلامی گفت:

   سلام
   بله می تونید الانم برنامه رو تهیه کنید
   هنوز زمان زیادی باقیه تا کنکور
   دانش آموزانی داشتیم که ۳ ماهه هم نتیجه گرفتن
   فقط باید همه تلاشتون رو بکنید

 • برنامه ریزی 5 ماهه کنکور 1400 سروش.ب گفت:

  سلام
  خسته نباشی مهندس
  من امروز برنامرو گرفتم
  جیکنم تا ۳۰ام که استارت کار هستش؟؟

  1. مهندس اسلامی مهندس اسلامی گفت:

   سلام
   برنامه هفته اول رو شروع کن تا هفته اول که استارت کار هستش راحت باشی

 • برنامه ریزی 5 ماهه کنکور 1400 A گفت:

  سلام شما که زده بودید از ۱۶ بهمن اغاز برنامه است الان کردینش سی ام
  چطوری همش تغییرش میدید؟؟من میخواستم بگیرمش ولی الان احساس میکنم کامل نیست یعنی کل ریاضی نیست؟

  1. مهندس اسلامی مهندس اسلامی گفت:

   سلام
   خب وقتی وقت برنامه میگذره دانش آموز ها درخواست میدن برای آپدیت برنامه
   ما هم برنامه رو برای تاریخ های پیش رو آماده می کنیم
   برنامه کامل هستش
   مبحثی از برنامه حذف نشده
   اولویت بندی ها مشخص شده اما حذف نشده

 • برنامه ریزی 5 ماهه کنکور 1400 یک کنکوری گفت:

  سلام این برنامه برای رشته ریاضی هست یا نه لطفا جواب بدین

  1. مهندس اسلامی مهندس اسلامی گفت:

   سلام
   بله این برنامه برای هر ۳ رشته موجود می باشد.

 • برنامه ریزی 5 ماهه کنکور 1400 Neda گفت:

  از چه طریقی میتونم برنامرو دریافت کنم ترو خدا کمک کنید من خیلی سر در گم شدم

  1. مهندس اسلامی مهندس اسلامی گفت:

   سلام
   می تونید به صورت کارت به کارت هزینه برنامه رو پرداخت کنید و از طریق تلگرام برنامه را تحویل بگیرید

 • برنامه ریزی 5 ماهه کنکور 1400 Ava M گفت:

  سلام، من هزینه رو از طریق کارت به کارت پرداخت کردم اما برای اطلاع دادن و گرفتن برنامه با هرکدوم از خطوط که تماس میگیرم ، کسی پاسخگو نیست. ممکنه راهنمایی کنید لطفا؟! در ضمن یه سوال دیگه اینکه توی قسمت تبلیغات بالا نوشتین مطابق با سرفصل آزمون های جامع، اما در جواب یکی از دوستان در بالا فرمودین که مطابق نیست. جریان از چه قراره؟

  1. مهندس اسلامی مهندس اسلامی گفت:

   سلام
   همونطور که گفته شده به تلگرام باید فیش واریزتون رو ارسال کنید
   این برنامه مطابق با آزمون های جامع هست
   در جواب اینکه با کل آزمون ها مطابق هست ما گفتیم خیر

 • برنامه ریزی 5 ماهه کنکور 1400 Mahsa گفت:

  سلام خوبین
  ببخشن یه سوال داشتم
  من برنامه رو اتفاقی تو اینترنت دیدم و از اون جایی که برنامه ریزی صحیحی ندارم میخوام این برنامه رو خریداری کنم تا بتونم رشته ای رو که بهش علاقه دارم قبول شم اما از یه طرف دیگه در حال حاضر نمیتونم تنهایی هزینشو بدم. میخوام ببینم من میتونم با دوستم نصف نصف پولشو بدیم و برنامه رو بگیریم بعد هر دوتامون استفاده کنیم؟ یعنی برنامه رو واسه اون هم بفرستم.لطفا زودتر جواب بدین منتظرم.ممنون

  1. مهندس اسلامی مهندس اسلامی گفت:

   سلام
   هر برنامه خریداری شده برای استفاده ۱ نفر هست
   برنامه رو که تهیه کردید در تلگرام پیام بدید تا شخصا به مشکل شما رسیدگی بشه

 • برنامه ریزی 5 ماهه کنکور 1400 Ava M گفت:

  سلام ،شروع این برنامه رو ۱۶ بهمن زدین اما من از ۱۸ بهمن میتونم شروع کنم. چیکار باید بکنم؟

  1. مهندس اسلامی مهندس اسلامی گفت:

   سلام
   بله برنامه تا ۴ روز می تونه با تاخیر شروع بشه

   1. برنامه ریزی 5 ماهه کنکور 1400 Ava M گفت:

    خیلی خیلی ممنون

 • برنامه ریزی 5 ماهه کنکور 1400 donia گفت:

  اگه از الان برنامه رو بخریم میشه شرو کنیم

  1. مهندس اسلامی مهندس اسلامی گفت:

   سلام
   بله برنامه میشه تا ۴ روز با تاخیر شروع بشه چون ۴ روز جبرانی درماه اول داریم

 • برنامه ریزی 5 ماهه کنکور 1400 allan گفت:

  میشه این برنامه رو امروز خریداری کرد

 • برنامه ریزی 5 ماهه کنکور 1400 allan گفت:

  میشه این برنامه رو امروز خریداری کرد و استفاده کرد یا دیگه برای این زمان به درد نمیخوره

  1. مهندس اسلامی مهندس اسلامی گفت:

   سلام
   بله می تونید باز به برنامه برسید
   برنامه رو که تهیه کردید به آیدی @konkur_komak پیام بدید راهنماییتون می کنم

 • برنامه ریزی 5 ماهه کنکور 1400 فرهاد گفت:

  سلام خواستم بدونم میشه تو این برنامه ریاضی و فیزیک رو نخوند چون من تو این درسا ضعیفم به جاش زیست وشیمی رو بیشتر خوند

  1. مهندس اسلامی مهندس اسلامی گفت:

   سلام
   میشه اینکارو کرد اما بهتر هستش که حتی شده ۱ یا ۲ مبحث از این ۲ درس هم بخونید

 • برنامه ریزی 5 ماهه کنکور 1400 مهدیه گفت:

  سلام ببخشید یه سوال داشتم برنامه جامع شما را میخوام بگیرم فقط من بعضی از مباحث رو حذف کردم باید در اون زمان چیکار کنم؟

  1. مهندس اسلامی مهندس اسلامی گفت:

   سلام
   شما در زمان مباحث حذف شده دروسی که در ادامه اون درس قرار داده شده رو جلو می برید تا اون درس در زمان کمتری به پایان برسه
   در انتها زمان خوبی برای خودتون ایجاد می کنید برای مرور

 • برنامه ریزی 5 ماهه کنکور 1400 allan گفت:

  ببخشید و یه مطلب دیگه من هنوز مهمترین کاری رو که باید در موردش تصمیم میگرفتم ،نگرفتم.منظورم تعیین هدفه من هنوز نمیدونم به چ رشته ای علاقه مند و توانا در اون هستم چند بار درباره ی چند رشته اطلاعاتی کسب کردم اما اصلا قانع کننده نبود .ایا شما منبعی رو میتونید معرفی بکنید که در مورد رشته ها و مزایا و معایب و ویژگی هاش اطلاعاتی رو ارائه بده؟ممنون میشم اگر معرفی کنید

 • برنامه ریزی 5 ماهه کنکور 1400 allan گفت:

  عذر میخوام میشه بیشتر در مورد ریاضی توضیح بدید

  1. مهندس اسلامی مهندس اسلامی گفت:

   یعنی فقط ۲ ۳ تا مبحثی که برای شما ساده تر هست و در کنکور تست بیشتری داره رو مطالعه می کنید

 • برنامه ریزی 5 ماهه کنکور 1400 allan گفت:

  سلام من فارغ التحصیلم .و امسال سومین سالمه و تا حالا درس رو جدی جدی نخوندم و امسال میخوام درس بخونم و تقریبا چیزی از درسا یادم نمونده اما دی وی دی هایی اموزشی خوبی برای درس های اختصاصی خریدم الان استرس دارم و گیجم و واقعا نمیدونم برنامه تون چه جوریه ولی نظرات رضایت بخش دیگران رو هم دیدم .من خودم میخواستم مطالبی رو از ریاضی حذف کنم چون کلا ریاضی ام ضعیفه و میخواستم با زدن عمومی بالا و زیست و فیزیک و شیمی متوسط و ریاضی ضعیف برنامه مو بچینم ،چون در سایتها و حتی در تخمین رتبه قلمچی هم دیدم با این روش میشه رتبه خوبی کسب کرد اما میدونم این یه ریسکه و من واقعا میخوام که امسال اخرین سالی باشه که برای کنکور ثبت نام میکنم دیگه از اینکه انقد بیخودی خودمو باختم خسته شدم .میخوام از این به بعد بجای اینکه همش منتظر معجزه باشم خودم اولین نفری باشم که دست خودمو میگیره . میشه خواهش کنم بگید که اگه من از الان شروع کنم با برنامه تون میشه پیش برم یا نه .و اینکه نظرتون راجبه اون ریاضی چیه .**ممنون از زحماتتون**

  1. مهندس اسلامی مهندس اسلامی گفت:

   سلام
   ابتدا باید بهتون بگم که خیلی خوشحالم که تصمیم جدی گرفتید و می خواین خودتون دست خودتون رو بگیرید. این بهترین تصمیم زندگی شما خواهد بود که خودتون تنها کسی باشید که بیشتر از همه به خودتون کمک می کنید. برنامه ما به نحوی تنظیم شده هر کسی بتونه با شرایط و امکانات خودش با برنامه پیش بره. شما می تونید در قالب برنامه هم دی وی دی هاتون رو ببینید و هم تست بزنید و مرور کنید. بدون شک این برنامه شمارو از سر در گمی های پیش روی شما نجات خواهد داد. بابت ریاضی هم باید بهتون بگم که بهترین کار این هستش که شما یک گلچینی از ریاضی رو مطالعه کنید و درس رو کلا حذف نکنید. ما در برنامه اولویت بندی مباحث ریاضی رو قرار دادیم. شما فقط ۲ ۳ مبحث رو انتخاب کتید و وقتتون رو فقط روی همون مباحث قرار بدید

   امیدوارم پاسخ همه سوال های شمارو داده باشم

 • برنامه ریزی 5 ماهه کنکور 1400 Milad گفت:

  سلام
  من اگه الان تهیه کنم برنامه رو کی تموم میکنم
  بالا نوشته از ۱۶ بهمن یعنی از ۱۶ بهمن برنامه اغاز میشه؟؟!!

  1. مهندس اسلامی مهندس اسلامی گفت:

   سلام
   برنامه از ۱۶ بهمن تا ۱۶ تیرماه روز کنکور سراسری هست

 • برنامه ریزی 5 ماهه کنکور 1400 میثم کریمی گفت:

  هیچ حذفیاتی نداره یعنی کاملا کل مباحث رو در نظر گرفته بدون کاستی؟؟؟؟؟

  1. مهندس اسلامی مهندس اسلامی گفت:

   بله برنامه کامل هستش

 • برنامه ریزی 5 ماهه کنکور 1400 میثم کریمی گفت:

  برنامه ریزی روزانه ست یا اینکه یه برنامه ست که در اون هفته چی رو بخونیم و خودمون برنامه روزانه رو بنویسیم لطفا جواب بدین حیاتیه

  1. مهندس اسلامی مهندس اسلامی گفت:

   برنامه روزانه داخل برنامه وجود داره
   هر هفته شما هم مشخص کردیم که باید چی بخونید
   کاری نمی مونه که شما انجام بدید

 • برنامه ریزی 5 ماهه کنکور 1400 میثم کریمی گفت:

  سلام برنامه تون با سال سوم شروع میشه یا دوم

  1. مهندس اسلامی مهندس اسلامی گفت:

   سلام
   دوم

 • برنامه ریزی 5 ماهه کنکور 1400 HanieH گفت:

  واقعا برنامه ی عالی هستش دمتون چیززززز
  راحت باهاش به همه درسام میرسم
  در کل عالیههههههه راضیم ازش :)))))))))))))))))))))

  1. مهندس اسلامی مهندس اسلامی گفت:

   سلام
   یکی از چیز هایی که به من انگیزه میده برای کمک کردن به شما عزیزان همین انگیزه و اشتیاق شما دوستای گل منه

   خیلی ممنونم از نظر پر انرژیتون

 • برنامه ریزی 5 ماهه کنکور 1400 علی گفت:

  سلام. من رشته دبیرستانم انسانی بوده. و اینکه یه کنکور ناموفقو هم داشتم.ولی خب اونموقع اصن فکر کنکور نبودم. الآن خیلی خیلی انگیزه دارم برای خوندن و دوسدارم تجربی هم کنکور بدم!! به نظرتون توی این چندماه باقی مونده اگه از این برنامه ریزی شما و منابعی که معرفی کردین استفاده کنم و ساعت مطالعه مفید بالایی داشته باشم میتونم توی کنکور تجربی موفق بشم؟ بااینکه پیش زمینشو هم ندارم!! مهم ترین چیز توی هرکاری انگیزه ست که من الآن واقعا دارم و ۱۰۰درصده!! ولی خب منتظر جوابتون هستم..!!

  1. مهندس اسلامی مهندس اسلامی گفت:

   سلام
   ببینید هیچ آرزویی دست نیافتنی نیست
   فقط نیاز به تلاش شبانه روزی ، مداوم و بدون استرس داره
   بدون شک اگر شما از زمان خودتون تا کنکور طبق برنامه ای که براتون طراحی کردیم پیش برید نتیجه می گیرید
   منتظر خبر های خوب شما هستیم

 • برنامه ریزی 5 ماهه کنکور 1400 Mobin گفت:

  سلام واسه تو جدول بالا نوشته بجز ایام نوروز یعنی واسه نوروز برنامه ریزی نکردین مگه میشه؟؟؟؟

  1. مهندس اسلامی مهندس اسلامی گفت:

   سلام
   نه برای عید برنامه ویژه ی دیگه ای هست تو برنامه

 • برنامه ریزی 5 ماهه کنکور 1400 elikmg18 گفت:

  سلام.من از الان میخام شروع کنم صفره صفرم هستم بنظرتون خوبه؟

  1. مهندس اسلامی مهندس اسلامی گفت:

   سلام
   این برنامه ویژه کسانی هستش که می خوان از صفر شروع کنند
   حتما کمکتون خواهد کرد

 • برنامه ریزی 5 ماهه کنکور 1400 میثم کریمی گفت:

  ساعت مطالعه برنامه شما از ۹ شروع میشه ما که تو مدرسه ایم چطوری فرصت بکنیم برنامه رو اجرا کنیم ؟؟؟

  1. مهندس اسلامی مهندس اسلامی گفت:

   زمان بندی برنامه رو برای خودتون تغییر بدید
   روز های مدرسه ۵ تا ۱:۲۰ بخونید
   ۲ تای باقی مانده رو در روز های تعطیل جبران کنید

   1. برنامه ریزی 5 ماهه کنکور 1400 داریوش گفت:

    این برنامه کل مطالب است یا ۵۰ درصد مطالب ؟

    1. مهندس اسلامی مهندس اسلامی گفت:

     کل مطالب هست
     روی ۵۰ درصد از مطالب بیشتر تمرکز شده

 • برنامه ریزی 5 ماهه کنکور 1400 میثم کریمی گفت:

  سلام چرا همین برنامه ۶ ماهه رو برای ۳ یا۴ ماه طراحی نکردید واسه پیش دانشگاهی؟؟؟۳ یا ۴ ماه عالی تر نیست؟؟؟

  1. مهندس اسلامی مهندس اسلامی گفت:

   سلام
   ما می خواستیم تا آخرین روز کنکور در کنار شما باشیم
   ۳ یا ۴ ماه که میشه تا خرداد ماه
   تازه این برنامه مشکلی برای دانش آموزا ایجاد نمی کنه

 • برنامه ریزی 5 ماهه کنکور 1400 ایوب گفت:

  روزتون بخیر جناب اسلامی عزیز
  من بعد ۱۰ سال دوری از درس میخام امسال کنکور تجربی شرکت کنم. کتاب ها رو توی دو مال گذشته یه دور خوندم و ماه پیش برای آزمون های قلم چی شرکت کردم و متاسفانه با خوندن نسبتا زیاد هم توی آزمون ۲۴ دی نتیجه خوبی نگرفتم، تراز ۴۹۰۰. که دلیل بزرگش رو برنامه شلخته م می دونم.
  حالا میخواستم برنامه شما رو امتحان کنم ولی نمی دونم کدوم برنامه تون برای من کامل تره، برنامه جامع تون یا برنامه ی هماهنگ با قلم چی ؟؟؟؟؟ (چون قلم چی هم شرکت کردم)
  ممنون می شم منو راهنمایی کنید. با تشکر

  1. مهندس اسلامی مهندس اسلامی گفت:

   سلام
   ممنون از نظری که ارسال کردید
   برای دوستانی که کاملا با قلم چی پیش میرن برنامه های مطابق با قلم چی مناسب تر خواهد بود
   ما اولویت بندی هایی در این برنامه انجام دادیم که شاید به درد شما هم بخوره
   این برنامه در کل اطلاعاتی داره که جدا از برنامه ریزی خیلی به درد دانش آموزا می خوره

   1. برنامه ریزی 5 ماهه کنکور 1400 ایوب گفت:

    ممنون از جواب تون

 • برنامه ریزی 5 ماهه کنکور 1400 sajad گفت:

  سلام آقای اسلامی ببخشید قیمتش یکم واس من بالاست برنامه ارزانتری ندارید:/

  1. مهندس اسلامی مهندس اسلامی گفت:

   سلام
   برای ۶ ماه واقعا مبلغ خاصی نیست
   برنامه های مطابق قلم چی ما ارزان تر هستند اما برای مدت زمان کمتری

   1. برنامه ریزی 5 ماهه کنکور 1400 shabnam گفت:

    سلام ببخشید من تازه برنامه رو دیدم اگه از الان بخوام شروع کنم دیر نیست؟عقب نمیمونم؟

    1. مهندس اسلامی مهندس اسلامی گفت:

     سلام
     خیر دیر نشده
     آپدیت جدید برنامه از ۲ بهمن شروع میشه

 • برنامه ریزی 5 ماهه کنکور 1400 محسن گفت:

  سلام این برنامه هماهنگه با قلم چی؟؟؟
  این برنامه قابل اعتماده یا مثل سایت های دیگه فقط الکی برنامه ریزی شده؟؟؟؟؟

  1. مهندس اسلامی مهندس اسلامی گفت:

   سلام
   خیر چون کسی که الان بخواد شروع کنه آزمون دادن به نفعش نیست ما هم این برنامه رو منطبق با قلم چی طراحی نکردیم
   برنامه منطبق با قلم چی هم داریم که روی صفحه اصلی سایت می تونید پیداش کنید
   مزیت این برنامه اولویت بندی هاش هستش به همراه نظمی که از الان تا کنکور خواهید داشت
   این برنامه توسط خیلی از دوستاتون امتحان شده و نظراتشون رو می بینید
   حتما قابل اعتماد بوده که این نظرات رو دادن !

 • برنامه ریزی 5 ماهه کنکور 1400 مبین گفت:

  سلام
  برای من که سال چهارم بدون مشکل میتونم برنامه رو اجرا کنم؟؟؟؟؟
  دروس مدرسه رو میشه با این هم بخونم؟؟

  1. مهندس اسلامی مهندس اسلامی گفت:

   سلام
   بله شما هم می تونید از برنامه بدون مشکل استفاده کنید
   فقط باید در روز های تعطیل ، روز هایی که مدرسه میری رو جبران کنی

 • برنامه ریزی 5 ماهه کنکور 1400 سیاوش گفت:

  سلام مهندس خوبین ایشالا پس تکلیف ما مهندسا چی میشه
  واسه رشته ریاضی هم یه برنامه ۵ ماهه بسازید

  1. مهندس اسلامی مهندس اسلامی گفت:

   سلام
   به دلیل استقبال کم دانش آموزان ریاضی برای بچه های ریاضی برنامه نداریم
   می تونید از برنامه های شخصی ما استفاده کنید

 • برنامه ریزی 5 ماهه کنکور 1400 احسان گفت:

  یه راهنمایی هم ازتون دارم.دروسی مث فیزیک و زیست حجم تستاشون زیاده و تو این مدت کم نمیشه همش رو زد.مخصوصا درباره ی زیست شناسی. اگه یه جزوه ،کتاب و … میشناسید که کم حجم و کامل و سطح بالا و سخت باشه معرفی کنید.مخصوصا در مورد زیست.ممنون

  1. مهندس اسلامی مهندس اسلامی گفت:

   در کانال ما عوض بشید
   یکسری جزوه اونجا قرار داده میشه

 • برنامه ریزی 5 ماهه کنکور 1400 احسان گفت:

  درود. من برنامتون رو گرفتم.واقا ممنونم به خاطر این برنامه که منو از سردر گمی نجات داد. از نظر بودجه بندی خوب به نظر میرسه.

 • برنامه ریزی 5 ماهه کنکور 1400 حسین گفت:

  با سلام . میشه لطفا بنویسید که دوستانی که قبلا از این برنامه استفاده کردن چه رتبه هایی آوردن؟

  با تشکر

  1. مهندس اسلامی مهندس اسلامی گفت:

   سلام
   سال گذشته با برنامه های کنکورکمک ۳ نفر رتبه ۳ رقمی داشتیم و ۴ نفر رتبه ۱۰۰۰ تا ۲۰۰۰

 • برنامه ریزی 5 ماهه کنکور 1400 فرشته گفت:

  این برنامه واقعا عالیه ممنونم از زحماتتون استاد
  بچه ها پیشنهادم برای کسایی که واقعا میخوان برای کنکور ۹۶ شروع کنن و بخونن اینه که بدون وقفه این برنامه رو تهیه کنن
  این برنامه فوق العاده هست منو از سردرگمی محض نجات داد ممنووووووونم ازتون اقای مهندس

  1. مهندس اسلامی مهندس اسلامی گفت:

   خدارو شکر از برنامه راضی بودید
   امیدوارم موفق و پیروز باشید

 • برنامه ریزی 5 ماهه کنکور 1400 رضا tt12 گفت:

  سلام……….. وای واقعا این برنامه خیلی عالیهههههههههههههههههه به خدا بخرین …….برنامشون از فردا شروع میشه وتا ۵ خرداد۹۶ فقط درس خوندن ………مرسی مهندس دوست دارم @@@@@@@@@@@@@@

  1. مهندس اسلامی مهندس اسلامی گفت:

   سلام
   چه انگیزه و هیجانی
   خدارو شکر که راضی بودی دوست عزیز
   خواهش می کنم

 • برنامه ریزی 5 ماهه کنکور 1400 سعید گفت:

  سلام من تازه برنامه رو گرفتم چرا تو برنامه بعد از اتمام هر پایه مثلا بعد از اتمام سال دوم مرور براش قرار ندادین یا اینکه برنامه سال پیش رو با پایه دوم و سوم ترکیب نکردین

  1. مهندس اسلامی مهندس اسلامی گفت:

   سلام
   خیلی ممنون از نظری که ارسال کردید
   در ابتدا باید بگم که برنامه سیستم مروری خاص خودش رو داره و بدون اینکه شما حواستون باشه همه مطالب بوقتش مرور میشه
   در مورد ترکیب پیش و پایه هم باید بگم که تجربه بنده نشون میده که دانش آموزانی که دیرتر شروع می کنند با ترکیب پیش و پایه فقط بیشتر سردرگم میشن و کمتر نتیجه می گیرن

 • برنامه ریزی 5 ماهه کنکور 1400 Soheil گفت:

  سلام
  من تازه شروع کردم به نظرم این برنامه جواب میده

  1. مهندس اسلامی مهندس اسلامی گفت:

   سلام
   ممنونم از نظری که ارسال کردید

 • برنامه ریزی 5 ماهه کنکور 1400 رضا گفت:

  سلام . ببخشین برنامه از ۱۸ دی شروع میشه .. و من برای بعضی درس فیلم اموزشی گرفتم جیکار کنم خواهش کمکم کنید

  1. مهندس اسلامی مهندس اسلامی گفت:

   سلام
   باید دی وی دی های خودتون رو در زمان هایی که برای مطالعه دروس در برنامه در نظر گرفته شده مشاهده کنید
   و در زمان تست به تست زدن بپردازید
   توجه کنید اجازه ندید به تست زدن های شما لطمه وارد بشه ، چون در نهایت نتیجه کنکور شما رو تست زدن های شما می سازه

 • برنامه ریزی 5 ماهه کنکور 1400 مصطفی گفت:

  سلام من شش سال پیش کنکور دادم تازه میخام بخونم از صفر شروع کنم ایا این برنامه مفیده

  1. مهندس اسلامی مهندس اسلامی گفت:

   سلام
   این برنامه مناسبه کسانی هستش که می خوان تازه شروع کنن
   قطعا بهتون کمک خواهد کرد

 • برنامه ریزی 5 ماهه کنکور 1400 هستی احمدی گفت:

  واسه بخش کوالانسی ۲ هفته وقت گذاشته
  میرسم کامل تستاشو بزنم
  خیییییلی خوبه تقسیم بندی های برنامه

  1. مهندس اسلامی مهندس اسلامی گفت:

   بله برای فصل های پر اهمیت وقت بیشتری قرار دادیم تا عمیق تر بخونید این فصل هارو
   ممنون که نظر دادید راجبه برنامه دوست عزیز

 • برنامه ریزی 5 ماهه کنکور 1400 Sahar.alizade گفت:

  Kheyyyyli khube
  Olaviat bandibhaee ke kardin harf nadare

  1. مهندس اسلامی مهندس اسلامی گفت:

   خواهش می کنم
   ممنون از نظر خوبتون که به ما انگیزه میدید

 • برنامه ریزی 5 ماهه کنکور 1400 Mahsa77 گفت:

  سلام
  من پرداخت کردم
  اما نتونستم فایل برنامه رو دانلود کنم
  حالا چیکار کنم ؟ ????
  اگه میشه کمکم کنید

  1. مهندس اسلامی مهندس اسلامی گفت:

   سلام جانم
   از طریق تلگرام به شماره ۰۹۱۹۱۱۱۱۳۹۶ شماره پرداخت خودتون رو ارسال کنید
   از همین تلگرام برنامه رو براتون میفرستیم

 • برنامه ریزی 5 ماهه کنکور 1400 Reza mohseni گفت:

  کاش ۳۰۰ تومنی که واسه مشاوره دادم تو شهر خودمون نمی دادم از اول همینو میگرفتم
  با تشکر از مهندس اسلامی واسه برنامه خوبتون
  من شاغلم واقعا نمیرسم مثل دانش آموزا روزی ۱۴ ساعت بخونم
  اینکه تو این برنامه میشه با ۷ ۸ ساعت هم رسید به برنامه خیلی عالیه

  1. مهندس اسلامی مهندس اسلامی گفت:

   ممنون از ارسال نظرتون آقای محسنی عزیز
   خوشحالم که راضی بودید از برنامه ما

 • برنامه ریزی 5 ماهه کنکور 1400 Ramin_hero گفت:

  دوستان کسی هست از برنامه استفاده کرده باشه ؟
  من میخوام بگیرم , خیلی از بچه ها تعریف کرده بودن
  کسی هست بهم بگه ؟

  1. برنامه ریزی 5 ماهه کنکور 1400 رضا قدوسی گفت:

   سلام
   منم تازه گرفتم برنامه جامع رو
   تازه شروع کردم دارم باهاش می خونم
   بنظرم خیلی خوبه بگیر توم

 • برنامه ریزی 5 ماهه کنکور 1400 زهرا بیگی گفت:

  من دارم با برنامه پیش میرم
  خیلی خوبه که واسه هر ساعت مطالعه ای قابل تنظیمه
  ممنونم از زحماتتون آقای اسلامی

  1. مهندس اسلامی مهندس اسلامی گفت:

   خدارو شکر راضی هستید
   موفق باشید دوست عزیز

 • برنامه ریزی 5 ماهه کنکور 1400 سمانه حسینی گفت:

  مرسیییییی
  واقعا خیلی روش کار شده
  ازتون ممنونم مهندس

  1. مهندس اسلامی مهندس اسلامی گفت:

   خواهش می کنم
   با آرزوی موفقیت برای شما دوست عزیز

   1. برنامه ریزی 5 ماهه کنکور 1400 امین گفت:

    سلام من چون فارغ التحصیل هستم برنامه دو هفته ای تونو استفاده میکردم خیلی هم نتیجه میداد، فقط سوالم اینه این برنامه جامع شما با ازمون های قلم چی هماهنگه یا نه؟ چون برنامه کوتاه مدتتون هماهنگ بود ممنون میشم
    جواب بدید

    1. مهندس اسلامی مهندس اسلامی گفت:

     سلام
     خیر این برنامه با آزمون های قلم چی پیش نمی رود
     با همون برنامه های قلم چی پیش برید

     1. برنامه ریزی 5 ماهه کنکور 1400 امین گفت:

      خیلی ممنونم،

     2. برنامه ریزی 5 ماهه کنکور 1400 hana گفت:

      من الان زیست شناسی میخونم تو دانشگاه سراسری تبریز رشته ی خوبیه اما من دوست ندارم اصلا هر چه قدر فک میکنم نمیتونم به کمتر از پزشکی و دندان فک کنم .دو ترم خوندم زیست شناسی رو اما الان میخام باز هم کنکور بدم به نظرتون مبشه رتبمو حدود ۱۶هزار بیارم پایین با این برنامه ..ممنون

     3. مهندس اسلامی مهندس اسلامی گفت:

      سلام
      بدون شک برنامه ریزی ها در پیشرفت تحصیلی شما تاثیر بسزایی خواهند داشت
      اما اگر شما از پشتیبانی مشاورین ما هم استفاده کنید قطعا نتیجه تضمین شده تر خواهد بود

 • برنامه ریزی 5 ماهه کنکور 1400 حسن زمانی گفت:

  اییییییول
  انصافا خیلی کامله
  دستتون درد نکنه

  1. مهندس اسلامی مهندس اسلامی گفت:

   خواهش می کنم
   به خوبی با برنامه پیش برید
   حتما یه دانشگاه خوب قبول میشید

  2. برنامه ریزی 5 ماهه کنکور 1400 Haniye گفت:

   سلام شمادرحال حاضراز برنامه استفاده میکنین؟؟؟؟؟؟