برنامه ریزی جامع کنکور 1401

برنامه ریزی جامع کنکور 1401

ویژگی های برنامه در یک نگاه:

۱. برنامه ریزی هفتگی و روزانه

۲. مطالعه و تست همه دروس دهم، یازدهم و دوازدهم

۳. ۴ بار مرور همه کتاب ها

۴. پشتیبانی آنلاین تا روز کنکور

۵. معرفی بهترین منابع کمک درسی

۶. آموزش بهترین نحوه مطالعه هر درس

برنامه جامع کنکورکمک برای همه کنکوری های ۱۴۰۱ طراحی شده است تا بتوانید در زمان باقیمانده تا کنکور،  صفر تا ۱۰۰ همه مطالب کنکور را ۲ بار مطالعه کنید، ۲ بار تست بزنید و ۴ بار مرور کنید.

همچنین در ماه های باقیمانده تا کنکور وقت دارید که دوباره با اجرای همین برنامه ، همه مطالب را از اول مرور کنید و تست بزنید و مطالبی را که در دور اول نتونستید بخونید، جبران کنید. با این شیوه، هیچ استرسی برای دروس خوانده نشده و کمبود زمان نخواهید داشت.

20 هفته برنامه ریزی روزانه دارید که هر روز مشخص است دقیقا از چه کتابی چه فصل هایی باید خوانده شود، چه فصل هایی تست زده شود و چه فصل هایی مرور شود. در کل برنامه مشخصه از شنبه تا جمعه، هر روز صبح تا شب برای هر درس چه کاری باید انجام دهید و کافیست هر روز این برنامه را با توجه به بودجه درسی همان روز اجرا کنید.

از لحظه دانلود برنامه می توانید شروع کنید و از اول همه مطالب را به بهترین شکل مطالعه کنید.

توضیحات کامل را در ویدیو زیر مشاهده کنید:

اینکه برای هر درسی چقدر در هفته زمان اختصاص داده شود، برای هر درسی چند واحد تست لازم است یا اینکه نحوه چیدمان دروس در طول هفته و روز به چه شکل باشد تماما بر اساس نکات روانشناسی، تجربیات مشاوران ما و ضرایب دروس در نظر گرفته شده است. بنابراین تا روز کنکور از هر مشاور و برنامه ریزی دیگری بی نیاز هستید و نکات مهم موفقیت در کنکور را بدون اینکه اذیت شوید، با سیستم برنامه ریزی روزانه اجرا می کنید و بهترین بازدهی را خواهید داشت. با این برنامه ذهن شما به روش رتبه برتر های کنکور سیستم سازی می شود بدون آنکه حتی متوجه شوید!

نمونه برنامه ریزی هفتگی را در عکس زیر می توانید مشاهده کنید:

برنامه ریزی روزانه کنکور 1401

زمان بندی این برنامه منعطف است و به راحتی می تواند از ساعت مطالعه کم شروع کنید و کم کم ساعت مطالعه خود را بهبود بخشید.

این برنامه برای همه دانش آموزان و پشت کنکوری ها ضعیف/متوسط/قوی مناسب است. همچنین برنامه برای همه رشته های تجربی، ریاضی و انسانی به تفکیک تنظیم شده است.

در این برنامه کنکور، روش مطالعه دروس مختلف عمومی و اختصاصی را به شیوه رتبه برتر های کنکور یاد می گیرید و نکته مهم تر اینکه یاد می گیرید برای هر درس با چه اولویتی باید مطالعه کنید و وقت خود را برای مطالب غیر مهم تلف نمی کنید! (مثلا برای درس فارسی فقط واژگان ، املا و تاریخ ادبیات را از کتاب های ادبیات مطالعه می کنید و هیچ کار دیگری با کتاب درسی ندارید!! چون سوالات درس ادبیات از ابیات و متون خارج از کتاب طرح می شود)

بهترین منابع مطالعاتی کمک درسی معرفی شده است و با این برنامه ریزی کنکور متناسب با ضریب هر درس زمان کافی برای تست زنی دارید و بهترین نتایج را در آزمون ها به دست می آورید.

آرامش روانی که این برنامه به شما میدهد و باعث می شود خیالتان راحت شود که در ۵ ماه می توانید همه دروس را مطالعه کنید، از هر چیزی با ارزش تر است.

در مدت اجرا برنامه پشتیبانی آنلاین از طریق واتساپ یا تلگرام دارید و هر سوالی که داشته باشید، توسط رتبه هابی برتر کنکور  پاسخ داده می شود.

یادتان باشد که کلید موفقیت در کنکور ۱۴۰۱ فقط مرور و تست زنی است و نه زمان زیاد تلف کردن برای صرفا مطالعه! همین الان می توانید از تخفیف ویژه بهمن ماه استفاده کنید و با کمترین هزینه این برنامه جامع را دریافت کنید و تا روز کنکور به هیچ برنامه و مشاور دیگری نیاز پیدا نکنید.

برای ثبت نام و دریافت آنلاین برنامه ریزی کنکور 1401 بر روی دکمه خرید مقابل رشته خود کلیک کنید. همچنین در صورت نیاز به مشاوره و اطلاعات بیشتر از طریق دکمه پایین صفحه در واتساپ با ما در تماس باشید.

قیمت اصلی: 850 هزار تومان

تخفیف ویژه بهمن ماه برای ۵۰ نفر اول :

 فقط 490 هزار تومان

(کل برنامه جامع به همراه پشتیبانی تا کنکور)

رشتهثبت نام و دانلود برنامه
برنامه ریزی رشته تجربی
برنامه ریزی رشته انسانی
برنامه ریزی رشته ریاضی

 

چرا برنامه ریزی کنکور تا این حد اهمیت دارد؟ در سال های اخیر با سخت تر شدن رقابت کنکور، دیگر صرفا دانش آموزانی که تلاش می کنند نمی توانند در کنکور به رتبه مورد علاقه خود دست پیدا کنند. دانش آموزان زیادی بودند که ساعت مطالعه مناسبی داشتند و بهترین کلاس ها را با هزینه های زیادی ثبت نام کردند و در نهایت باز هم موفق نبودند. اما چرا؟ چه نکته ای می تواند تا این حد تاثیر زیادی در نتیجه داشته باشد؟

داشتن برنامه ریزی برای کنکور درست مثل نخ تسبیح که مهره های تسبیح را در یک مسیر و جهت مشخص نگه می دارد، به ساعات مطالعه شما نظم می دهد. برنامه ریزی باعث می شود ما بدانیم برای چه درس هایی زمان بیشتری گذاشته ایم و برای چه درس هایی به زمان بیشتر نیاز است. همینطور برنامه به ما زمان هایی که باید به مرور کردن و یا تست زدن اختصاص دهیم یاد آوری می کند. این برنامه ریزی است که همه این تعادل و نظم را به مطالعه های ما می دهد. به همین دلیل داشتن برنامه ریزی اولین قدم برای شروع مطالعه است.

قبولی در پزشکی با برنامه ریزی کنکور 99

برنامه ریزی کنکور تجربی، ریاضی و انسانی

کنکور در سال های اخیر در هر 3 رشته تجربی، ریاضی و انسانی هر سال مفهومی تر از سال های گذشته بوده است و اهمیت داشتن برنامه ریزی برای کنکور تجربی، ریاضی و انسانی هر سال بیشتر شده است. ما هم برای شما دانش آموزان عزیز برنامه ریزی جامعی آماده کرده ایم تا بتوانید در کمترین زمان ممکن و به صورت کاملا اصولی و حرفه ای مباحث هر 3 سال را مطالعه کنید، تست بزنید و مرور کنید.

راه میانبری برای کنکور هست؟!

اگر ملاک فقط “زمان مطالعه” باشد و بخواهید از الان شروع کنید و با کسانی که چند سال پشت کنکور هستند رقابت کنید، چون زمان رقیبان بیشتر بوده، حتما شکست خواهید خورد! پس شما هم باید با بالا بردن کیفیت زمان مطالعه خودتان را چند برابر کنید. راه میانبر کنکور مطالعه با کیفیت با استفاده از برنامه ریزی با کیفیت و اصولی است. همه چیز به تصمیم شما بستگی دارد. شما می توانید با داشتن برنامه ریزی جامع کنکور کمک مسیر میانبری تا کنکور داشته باشید و با ساعت مطالعه مناسب از خیلی از دانش آموزان پر تلاش کنکور سبقت بگیرید. توجه داشته باشید کسانی که در کنکور موفق بوده اند، طرز فکر متفاوتی داشته اند و شبانه روزی درس نمیخواندند! راه میانبر را به خوبی بلد بودند!

ویژگی های برنامه جامع کنکور کمک

شما می تونید ویژگی های برنامه ریزی رو در اینفوگرافی زیر به شکل زیباتری مشاهده کنید:

ارائه روش مطالعه تمامی دروس، ارائه روش صحیح مرور برای حافظه پایدار، ارائه برنامه ریزی روزانه و ساعتی برای هر درس، معرفی بهترین منابع و کتاب های کمک درسی، ارائه بودجه بندی مطالعه هر درس برای هر هفته، پشتیبانی دائمی در تلگرام

حافظه بی نهایت با برنامه ریزی کنکور کمک

فراموشی در روز های پایانی قبل از کنکور یکی از مهم ترین چالش های دانش آموزان است و باعث نا امیدی و ناراحتی بسیاری از دانش آموزان می شود. با دانستن این موضوع بر اساس تجربه سال های گذشته باید از ابتدای سال کاری کنیم که ما هم یکی از دانش آموزان نا امید قبل از کنکور نباشیم.

حافظه پایدار با برنامه ریزی 5 ماهه کنکور کمک

در این برنامه ریزی سیستم خاصی برای مرور دروس قرار داده شده است که شما در قالب برنامه می توانید همه دروس را غیر از مطالعه و تست، 4 دور مرور کنید. این ویژگی برنامه جامع می تواند شما را در مقابل فراموشی درس ها ضد ضربه کند و همه درس ها را وارد حافظه بلند مدت شما کند. طبق تجربه دانش آموزان ما در سال های گذشته این روش ضریب فراموشی شما را به شدت کاهش می دهد و درس های شما تا یک سال پس از کنکور هم به خوبی در ذهن شما باقی می ماند.

همینطور در این برنامه هم واحد مطالعه، هم واحد تست و هم واحد مرور قرار داده شده است. تنها کاری که شما باید انجام بدهید اینست که مباحث هر روز را مطابق برنامه مطالعه کنید و با کمترین هزینه برنامه روزانه ی با کیفیت تا کنکور داشته باشید.

لیست منابع مطالعاتی و کتاب هایی که دانش آموزان ما با این کتاب ها به نتیجه رسیدند نیز در برنامه وجود داره !!! دیگه لازم نیست نگران این باشید با چه کتابی کار کنید و از رو چه کتابی تست بزنید !

 

دانلود نمونه برنامه جامع کنکور 1401

برای دانلود نمونه برنامه جامع کنکور کمک می توانید روی لینک مرتبط با رشته خودتان کلیک کنید و قبل از ثبت نام با برنامه ریزی کنکور کمک بیشتر آشنا بشید:

نمونه رایگان برنامه ریزی تجربی

نمونه رایگان برنامه ریزی ریاضی

نمونه رایگان برنامه ریزی انسانی

همونجور که تو نمونه ها می بینید ما فکر همه چیز رو کردیم !!

 

نظرات و قبولی های برنامه در سال های گذشته

رتبه 4 کنکور ریاضی و 8 کنکور زبان – قبولی کامپیوتر شریف

 

رتبه 61 کنکور زبان – قبولی زبان آلمانی دانشگاه تهران

(این نظرات در انتهای همین پست قابل مشاهده هستند.)

همین الان شروع کن !

ثبت نام و دانلود آنلاین برنامه ریزی جامع

برای ثبت نام و دریافت آنلاین برنامه ریزی کنکور 1401 بر روی دکمه خرید مقابل رشته خود کلیک کنید. همچنین در صورت نیاز به مشاوره و اطلاعات بیشتر از طریق دکمه پایین صفحه در واتساپ با ما در تماس باشید.

قیمت اصلی: 850 هزار تومان

تخفیف ویژه بهمن ماه برای ۵۰ نفر اول :

 فقط 490 هزار تومان

(کل برنامه به همراه پشتیبانی تا کنکور)

رشتهثبت نام و دانلود برنامه
برنامه ریزی رشته تجربی
برنامه ریزی رشته انسانی
برنامه ریزی رشته ریاضی

سوالات پر تکرار درباره برنامه ریزی جامع

1- این برنامه مختص چه کسانی است؟

کسانی که میخواهند از الان “خوب” و “با برنامه” درس بخوانند ! کسانی که می خواهند تازه شروع کنند یا اینکه قبلا شروع کرده اند اما بدون برنامه بوده اند و از وضعیت فعلی خودشان راضی نیستند.

2- کسانی که تا الان خوندن و همه چیز را فراموش کردند ، میتونن با این برنامه ریزی موفق شوند؟

کسانی که احساس فراموشی میکنند ، اگر منظم از دروس گذشته تست بزنند و با برنامه منظم پیش بیان حتما خیلی سریع همه مطالب رو به یاد میارن!

3- تفاوت این برنامه ریزی با سایر برنامه ریزی ها چیه؟!

این برنامه بلندمدت است اما روزانه! یعنی هر روز صبح تا شب مشخصه دقیقا چه کاری باید انجام بدی! در این برنامه تمام دروس اختصاصی و عمومی دهم،یازدهم و دوازدهم از ابتدا تا انتها در نظر گرفته شده است ! یعنی فرض بر این هست شما از ابتدا میخوای شروع کنی و رتبه عالی به دست بیاری !

در این برنامه با توجه به ضریب هر درس در کنکور و با توجه به اولویت بندی مهندس امیر مهدی اسلامی میزان مطالعه شما مشخص شده است.

4- اگر دانش آموز باشم یا کلاس های دیگری شرکت کنم، میرسم برنامه رو اجرا کنم؟

با اجرای کامل این برنامه شما همه دروس را در ۲۰ هفته تمام می کنید. اما اگر دانش آموز دوازدهمی هستید یا پشت کنکوری هستید که کلاس های آموزشی شرکت میکند، میتوانید در این مدت ابتدا ۸۰ درصد مطالب برنامه ریزی جامع را اجرا کنید و همزمان به کلاس هاتون برسید. بعد این ۵ ماه، ۲۰ درصد باقیمانده را ( که در جدول جبرانی های برنامه یادداشت کردید) مطالعه کنید و جبران کنید.

آرامش روانی که این برنامه به شما میدهد و باعث می شود خیالتان راحت شود که در ۵ ماه می توانید قسمت زیادی از دروس را مطالعه کنید، از هر چیزی با ارزش تر است.

البته بودجه هر هفته جوری تنظیم شده که حتی اگر تنبلی هم کنید میتونید به راحتی به برنامه برسید !!

5- اگر ساعت مطالعه پایینی داشته باشیم میتونیم به برنامه برسیم ؟

چون این برنامه انعطاف زیادی داره ، خیلی راحت میتونی با این برنامه هماهنگ بشی ! حتی با روزی 7 ساعت مطالعه هم می تونی با برنامه هماهنگ بشی. پس اصلا جای نگرانی نیست !

6- برای کسانی که سال دوازدهمی هستن و مدرسه میرن ، این برنامه مفید است ؟

خیلی از دوستان مدرسه ای از برنامه مدرسه و آزمون عقب هستن و نمیدونن الان باید چیکار کنن. این برنامه به اون ها کمک می کنه تا در کنار مدرسه 1 دفعه دیگه همه مطالب رو بخونن و به تسلط لازم برسن !

7- چه جوری هم درس بخونیم و هم مطالب گذشته رو مرور کنیم؟

در برنامه واحد های مرور زیادی قرار داده شده که همزمان با مطالعه مطالب این هفته مطالب هفته های گذشته در اون واحد ها مرور میشه ! ما به همه چیز قبلا فکر کردیم 🙂

8- چه جوری با این برنامه در آزمون های آزمایشی موفق باشیم ؟

بودجه بندی این برنامه ریزی مطابق آزمون های جامع است. میتوانید با آمادگی کامل فقط در آزمون های جامع و نهایی سنجش، قلمچی و گزینه دو  شرکت کنید! چون این آزمون ها مهم هستند و جامعه آماری بالایی دارند. اما بعد از چند هفته اول اجرا برنامه، انقدر به مباحث مسلط می شوید که حتی بتوانید در آزمون های هفتگی سنجش، قلمچی و گزینه دو نتایج خوبی به دست آورید.

آزمون های جامع نزدیک کنکور خیلی مهم هستن ! پس اگه از الان طبق برنامه پیش برین به راحتی می تونین در آزمون های جامع نزدیک کنکور شرکت کنین و نتیجه عاالی بگیرید!  با این برنامه هم کلی پیشرفت میکنید و هم تراز شما به طور چشمگیری بالا میره . چون شما راه میان بر رو به خوبی بلد بودین !

دریافت مشاوره در واتساپ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 • برنامه ریزی جامع کنکور 1401 محسن گفت:

  سلام این برنامه هماهنگه با قلم چی؟؟؟
  این برنامه قابل اعتماده یا مثل سایت های دیگه فقط الکی برنامه ریزی شده؟؟؟؟؟

  1. مهندس اسلامی مهندس اسلامی گفت:

   سلام
   خیر چون کسی که الان بخواد شروع کنه آزمون دادن به نفعش نیست ما هم این برنامه رو منطبق با قلم چی طراحی نکردیم
   برنامه منطبق با قلم چی هم داریم که روی صفحه اصلی سایت می تونید پیداش کنید
   مزیت این برنامه اولویت بندی هاش هستش به همراه نظمی که از الان تا کنکور خواهید داشت
   این برنامه توسط خیلی از دوستاتون امتحان شده و نظراتشون رو می بینید
   حتما قابل اعتماد بوده که این نظرات رو دادن !

 • برنامه ریزی جامع کنکور 1401 مبین گفت:

  سلام
  برای من که سال چهارم بدون مشکل میتونم برنامه رو اجرا کنم؟؟؟؟؟
  دروس مدرسه رو میشه با این هم بخونم؟؟

  1. مهندس اسلامی مهندس اسلامی گفت:

   سلام
   بله شما هم می تونید از برنامه بدون مشکل استفاده کنید
   فقط باید در روز های تعطیل ، روز هایی که مدرسه میری رو جبران کنی

 • برنامه ریزی جامع کنکور 1401 سیاوش گفت:

  سلام مهندس خوبین ایشالا پس تکلیف ما مهندسا چی میشه
  واسه رشته ریاضی هم یه برنامه ۵ ماهه بسازید

  1. مهندس اسلامی مهندس اسلامی گفت:

   سلام
   به دلیل استقبال کم دانش آموزان ریاضی برای بچه های ریاضی برنامه نداریم
   می تونید از برنامه های شخصی ما استفاده کنید

 • برنامه ریزی جامع کنکور 1401 احسان گفت:

  یه راهنمایی هم ازتون دارم.دروسی مث فیزیک و زیست حجم تستاشون زیاده و تو این مدت کم نمیشه همش رو زد.مخصوصا درباره ی زیست شناسی. اگه یه جزوه ،کتاب و … میشناسید که کم حجم و کامل و سطح بالا و سخت باشه معرفی کنید.مخصوصا در مورد زیست.ممنون

  1. مهندس اسلامی مهندس اسلامی گفت:

   در کانال ما عوض بشید
   یکسری جزوه اونجا قرار داده میشه

 • برنامه ریزی جامع کنکور 1401 احسان گفت:

  درود. من برنامتون رو گرفتم.واقا ممنونم به خاطر این برنامه که منو از سردر گمی نجات داد. از نظر بودجه بندی خوب به نظر میرسه.

 • برنامه ریزی جامع کنکور 1401 حسین گفت:

  با سلام . میشه لطفا بنویسید که دوستانی که قبلا از این برنامه استفاده کردن چه رتبه هایی آوردن؟

  با تشکر

  1. مهندس اسلامی مهندس اسلامی گفت:

   سلام
   سال گذشته با برنامه های کنکورکمک ۳ نفر رتبه ۳ رقمی داشتیم و ۴ نفر رتبه ۱۰۰۰ تا ۲۰۰۰

 • برنامه ریزی جامع کنکور 1401 فرشته گفت:

  این برنامه واقعا عالیه ممنونم از زحماتتون استاد
  بچه ها پیشنهادم برای کسایی که واقعا میخوان برای کنکور ۹۶ شروع کنن و بخونن اینه که بدون وقفه این برنامه رو تهیه کنن
  این برنامه فوق العاده هست منو از سردرگمی محض نجات داد ممنووووووونم ازتون اقای مهندس

  1. مهندس اسلامی مهندس اسلامی گفت:

   خدارو شکر از برنامه راضی بودید
   امیدوارم موفق و پیروز باشید

 • برنامه ریزی جامع کنکور 1401 رضا tt12 گفت:

  سلام……….. وای واقعا این برنامه خیلی عالیهههههههههههههههههه به خدا بخرین …….برنامشون از فردا شروع میشه وتا ۵ خرداد۹۶ فقط درس خوندن ………مرسی مهندس دوست دارم @@@@@@@@@@@@@@

  1. مهندس اسلامی مهندس اسلامی گفت:

   سلام
   چه انگیزه و هیجانی
   خدارو شکر که راضی بودی دوست عزیز
   خواهش می کنم

 • برنامه ریزی جامع کنکور 1401 سعید گفت:

  سلام من تازه برنامه رو گرفتم چرا تو برنامه بعد از اتمام هر پایه مثلا بعد از اتمام سال دوم مرور براش قرار ندادین یا اینکه برنامه سال پیش رو با پایه دوم و سوم ترکیب نکردین

  1. مهندس اسلامی مهندس اسلامی گفت:

   سلام
   خیلی ممنون از نظری که ارسال کردید
   در ابتدا باید بگم که برنامه سیستم مروری خاص خودش رو داره و بدون اینکه شما حواستون باشه همه مطالب بوقتش مرور میشه
   در مورد ترکیب پیش و پایه هم باید بگم که تجربه بنده نشون میده که دانش آموزانی که دیرتر شروع می کنند با ترکیب پیش و پایه فقط بیشتر سردرگم میشن و کمتر نتیجه می گیرن

 • برنامه ریزی جامع کنکور 1401 Soheil گفت:

  سلام
  من تازه شروع کردم به نظرم این برنامه جواب میده

  1. مهندس اسلامی مهندس اسلامی گفت:

   سلام
   ممنونم از نظری که ارسال کردید

 • برنامه ریزی جامع کنکور 1401 رضا گفت:

  سلام . ببخشین برنامه از ۱۸ دی شروع میشه .. و من برای بعضی درس فیلم اموزشی گرفتم جیکار کنم خواهش کمکم کنید

  1. مهندس اسلامی مهندس اسلامی گفت:

   سلام
   باید دی وی دی های خودتون رو در زمان هایی که برای مطالعه دروس در برنامه در نظر گرفته شده مشاهده کنید
   و در زمان تست به تست زدن بپردازید
   توجه کنید اجازه ندید به تست زدن های شما لطمه وارد بشه ، چون در نهایت نتیجه کنکور شما رو تست زدن های شما می سازه

 • برنامه ریزی جامع کنکور 1401 مصطفی گفت:

  سلام من شش سال پیش کنکور دادم تازه میخام بخونم از صفر شروع کنم ایا این برنامه مفیده

  1. مهندس اسلامی مهندس اسلامی گفت:

   سلام
   این برنامه مناسبه کسانی هستش که می خوان تازه شروع کنن
   قطعا بهتون کمک خواهد کرد

 • برنامه ریزی جامع کنکور 1401 هستی احمدی گفت:

  واسه بخش کوالانسی ۲ هفته وقت گذاشته
  میرسم کامل تستاشو بزنم
  خیییییلی خوبه تقسیم بندی های برنامه

  1. مهندس اسلامی مهندس اسلامی گفت:

   بله برای فصل های پر اهمیت وقت بیشتری قرار دادیم تا عمیق تر بخونید این فصل هارو
   ممنون که نظر دادید راجبه برنامه دوست عزیز

 • برنامه ریزی جامع کنکور 1401 Sahar.alizade گفت:

  Kheyyyyli khube
  Olaviat bandibhaee ke kardin harf nadare

  1. مهندس اسلامی مهندس اسلامی گفت:

   خواهش می کنم
   ممنون از نظر خوبتون که به ما انگیزه میدید

 • برنامه ریزی جامع کنکور 1401 Mahsa77 گفت:

  سلام
  من پرداخت کردم
  اما نتونستم فایل برنامه رو دانلود کنم
  حالا چیکار کنم ؟ ????
  اگه میشه کمکم کنید

  1. مهندس اسلامی مهندس اسلامی گفت:

   سلام جانم
   از طریق تلگرام به شماره ۰۹۱۹۱۱۱۱۳۹۶ شماره پرداخت خودتون رو ارسال کنید
   از همین تلگرام برنامه رو براتون میفرستیم

 • برنامه ریزی جامع کنکور 1401 Reza mohseni گفت:

  کاش ۳۰۰ تومنی که واسه مشاوره دادم تو شهر خودمون نمی دادم از اول همینو میگرفتم
  با تشکر از مهندس اسلامی واسه برنامه خوبتون
  من شاغلم واقعا نمیرسم مثل دانش آموزا روزی ۱۴ ساعت بخونم
  اینکه تو این برنامه میشه با ۷ ۸ ساعت هم رسید به برنامه خیلی عالیه

  1. مهندس اسلامی مهندس اسلامی گفت:

   ممنون از ارسال نظرتون آقای محسنی عزیز
   خوشحالم که راضی بودید از برنامه ما

 • برنامه ریزی جامع کنکور 1401 Ramin_hero گفت:

  دوستان کسی هست از برنامه استفاده کرده باشه ؟
  من میخوام بگیرم , خیلی از بچه ها تعریف کرده بودن
  کسی هست بهم بگه ؟

  1. برنامه ریزی جامع کنکور 1401 رضا قدوسی گفت:

   سلام
   منم تازه گرفتم برنامه جامع رو
   تازه شروع کردم دارم باهاش می خونم
   بنظرم خیلی خوبه بگیر توم

 • برنامه ریزی جامع کنکور 1401 زهرا بیگی گفت:

  من دارم با برنامه پیش میرم
  خیلی خوبه که واسه هر ساعت مطالعه ای قابل تنظیمه
  ممنونم از زحماتتون آقای اسلامی

  1. مهندس اسلامی مهندس اسلامی گفت:

   خدارو شکر راضی هستید
   موفق باشید دوست عزیز

 • برنامه ریزی جامع کنکور 1401 سمانه حسینی گفت:

  مرسیییییی
  واقعا خیلی روش کار شده
  ازتون ممنونم مهندس

  1. مهندس اسلامی مهندس اسلامی گفت:

   خواهش می کنم
   با آرزوی موفقیت برای شما دوست عزیز

   1. برنامه ریزی جامع کنکور 1401 امین گفت:

    سلام من چون فارغ التحصیل هستم برنامه دو هفته ای تونو استفاده میکردم خیلی هم نتیجه میداد، فقط سوالم اینه این برنامه جامع شما با ازمون های قلم چی هماهنگه یا نه؟ چون برنامه کوتاه مدتتون هماهنگ بود ممنون میشم
    جواب بدید

    1. مهندس اسلامی مهندس اسلامی گفت:

     سلام
     خیر این برنامه با آزمون های قلم چی پیش نمی رود
     با همون برنامه های قلم چی پیش برید

     1. برنامه ریزی جامع کنکور 1401 امین گفت:

      خیلی ممنونم،

     2. برنامه ریزی جامع کنکور 1401 hana گفت:

      من الان زیست شناسی میخونم تو دانشگاه سراسری تبریز رشته ی خوبیه اما من دوست ندارم اصلا هر چه قدر فک میکنم نمیتونم به کمتر از پزشکی و دندان فک کنم .دو ترم خوندم زیست شناسی رو اما الان میخام باز هم کنکور بدم به نظرتون مبشه رتبمو حدود ۱۶هزار بیارم پایین با این برنامه ..ممنون

     3. مهندس اسلامی مهندس اسلامی گفت:

      سلام
      بدون شک برنامه ریزی ها در پیشرفت تحصیلی شما تاثیر بسزایی خواهند داشت
      اما اگر شما از پشتیبانی مشاورین ما هم استفاده کنید قطعا نتیجه تضمین شده تر خواهد بود

 • برنامه ریزی جامع کنکور 1401 حسن زمانی گفت:

  اییییییول
  انصافا خیلی کامله
  دستتون درد نکنه

  1. مهندس اسلامی مهندس اسلامی گفت:

   خواهش می کنم
   به خوبی با برنامه پیش برید
   حتما یه دانشگاه خوب قبول میشید

  2. برنامه ریزی جامع کنکور 1401 Haniye گفت:

   سلام شمادرحال حاضراز برنامه استفاده میکنین؟؟؟؟؟؟