برنامه ریزی جامع کنکور 1401

برنامه ریزی جامع کنکور 1401

برنامه جامع کنکورکمک برای همه کنکوری های ۱۴۰۱ طراحی شده است تا بتوانید در ۵ ماه صفر تا ۱۰۰ همه مطالب کنکور را ۲ بار مطالعه کنید، ۲ بار تست بزنید و ۴ بار مرور کنید.

همچنین در ۵ ماه بعدی که تا کنکور وقت هست، دوباره با اجرای همین برنامه ، همه مطالب را از اول مرور کنید و تست بزنید و مطالبی را که در دور اول نتونستید بخونید، جبران کنید. با این شیوه، هیچ استرسی برای دروس خوانده نشده و کمبود زمان نخواهید داشت.

نحوه اجرا برنامه جامع کنکور به این شکل است: ۲۲ هفته بودجه درسی دارید که هر هفته مشخص است دقیقا از چه کتابی چه فصل هایی باید خوانده شود، چه فصل هایی تست زده شود و چه فصل هایی مرور شود.

در کنارش نمونه برنامه ثابت هفتگی دارید که مشخصه از شنبه تا جمعه، هر روز صبح تا شب برای هر درس چه کاری باید انجام دهید و کافیست هر هفته این برنامه را با توجه به بودجه درسی همان هفته اجرا کنید.

زمان بندی این برنامه منعطف است و به راحتی با برنامه روزانه شما سازگار می شود و از برنامه عقب نمی مانید چون برای همه دانش آموزان و پشت کنکوری ها ضعیف/متوسط/قوی مناسب است. همچنین برنامه برای همه رشته های تجربی، ریاضی و انسانی تنظیم شده است.

در این برنامه کنکور، روش مطالعه دروس مختلف عمومی و اختصاصی را به شیوه رتبه برتر های کنکور یاد می گیرید و نکته مهم تر اینکه یاد می گیرید برای هر درس با چه اولویتی باید مطالعه کنید و وقت خود را برای مطالب غیر مهم تلف نمی کنید! (مثلا برای درس فارسی فقط واژگان ، املا و تاریخ ادبیات را از کتاب های ادبیات مطالعه می کنید و هیچ کار دیگری با کتاب درسی ندارید!! چون سوالات درس ادبیات از ابیات و متون خارج از کتاب طرح می شود)

بهترین منابع مطالعاتی کمک درسی معرفی شده است و با این برنامه ریزی کنکور متناسب با ضریب هر درس زمان کافی برای تست زنی دارید و بهترین نتایج را در آزمون ها به دست می آورید.

در مدت اجرا برنامه پشتیبانی آنلاین از طریق واتساپ یا تلگرام دارید و هر سوالی که داشته باشید، توسط رتبه هابی برتر کنکور  پاسخ داده می شود.

در نهایت این برنامه ریزی کنکور بسیار منعطف هست و شما با هر سطح دانشی می توانید شروع کنید. از الان تا کنکور ۱۰ ماه زمان دارید تا در ۵ ماه اول یک دور برنامه را از ابتدا تا انتها پیش ببرید و در ۵ ماه بعدی دوباره با همین برنامه شروع کنید و به جای مطالعه، مرور کنید و تست بزنید تا فراموشی مطالب را به حداقل برسانید. با این شیوه  همه مطالب به حافظه بلند مدت منتقل می شوند و تا روز کنکور در حافظه شما می مانند.

یادتان باشد که کلید موفقیت در کنکور ۱۴۰۱ فقط مرور و تست زنی است و نه زمان زیاد تلف کردن برای صرفا مطالعه! همین الان می توانید از تخفیف ویژه ۵۰ نفر اول استفاده کنید و با کمترین هزینه این برنامه جامع ۵ ماهه را دریافت کنید و تا روز کنکور به هیچ برنامه و مشاور دیگری نیاز پیدا نکنید.

خرید آنلاین برنامه جامع

 

چرا برنامه ریزی کنکور تا این حد اهمیت دارد؟ در سال های اخیر با سخت تر شدن رقابت کنکور، دیگر صرفا دانش آموزانی که تلاش می کنند نمی توانند در کنکور به رتبه مورد علاقه خود دست پیدا کنند. دانش آموزان زیادی بودند که ساعت مطالعه مناسبی داشتند و بهترین کلاس ها را با هزینه های زیادی ثبت نام کردند و در نهایت باز هم موفق نبودند. اما چرا؟ چه نکته ای می تواند تا این حد تاثیر زیادی در نتیجه داشته باشد؟

داشتن برنامه ریزی برای کنکور درست مثل نخ تسبیح که مهره های تسبیح را در یک مسیر و جهت مشخص نگه می دارد، به ساعات مطالعه شما نظم می دهد. برنامه ریزی باعث می شود ما بدانیم برای چه درس هایی زمان بیشتری گذاشته ایم و برای چه درس هایی به زمان بیشتر نیاز است. همینطور برنامه به ما زمان هایی که باید به مرور کردن و یا تست زدن اختصاص دهیم یاد آوری می کند. این برنامه ریزی است که همه این تعادل و نظم را به مطالعه های ما می دهد. به همین دلیل داشتن برنامه ریزی اولین قدم برای شروع مطالعه است.

قبولی در پزشکی با برنامه ریزی کنکور 99

برنامه ریزی کنکور تجربی، ریاضی و انسانی

کنکور در سال های اخیر در هر 3 رشته تجربی، ریاضی و انسانی هر سال مفهومی تر از سال های گذشته بوده است و اهمیت داشتن برنامه ریزی برای کنکور تجربی، ریاضی و انسانی هر سال بیشتر شده است. ما هم برای شما دانش آموزان عزیز برنامه ریزی 5 ماهه ای آماده کرده ایم تا بتوانید در کمترین زمان ممکن و به صورت کاملا اصولی و حرفه ای مباحث هر 3 سال را مطالعه کنید، تست بزنید و مرور کنید.

 

راه میانبری برای کنکور هست؟!

اگر ملاک فقط “زمان مطالعه” باشد و بخواهید از الان شروع کنید و با کسانی که چند سال پشت کنکور هستند رقابت کنید، چون زمان رقیبان بیشتر بوده، حتما شکست خواهید خورد! پس شما هم باید با بالا بردن کیفیت زمان مطالعه خودتان را چند برابر کنید. راه میانبر کنکور مطالعه با کیفیت با استفاده از برنامه ریزی با کیفیت و اصولی است. همه چیز به تصمیم شما بستگی دارد. شما می توانید با داشتن برنامه ریزی 5 ماهه کنکور کمک مسیر میانبری تا کنکور داشته باشید و با ساعت مطالعه مناسب از خیلی از دانش آموزان پر تلاش کنکور سبقت بگیرید. توجه داشته باشید کسانی که در کنکور موفق بوده اند، طرز فکر متفاوتی داشته اند و شبانه روزی درس نمیخواندند! راه میانبر را به خوبی بلد بودند!

ویژگی های برنامه ریزی 5 ماهه کنکور کمک

شما می تونید ویژگی های برنامه ریزی 5 ماهه رو در اینفوگرافی زیر به شکل زیباتری مشاهده کنید:

ارائه روش مطالعه تمامی دروس، ارائه روش صحیح مرور برای حافظه پایدار، ارائه برنامه ریزی روزانه و ساعتی برای هر درس، معرفی بهترین منابع و کتاب های کمک درسی، ارائه بودجه بندی مطالعه هر درس برای هر هفته، پشتیبانی دائمی در تلگرام

حافظه بی نهایت با برنامه ریزی کنکور کمک

فراموشی در روز های پایانی قبل از کنکور یکی از مهم ترین چالش های دانش آموزان است و باعث نا امیدی و ناراحتی بسیاری از دانش آموزان می شود. با دانستن این موضوع بر اساس تجربه سال های گذشته باید از ابتدای سال کاری کنیم که ما هم یکی از دانش آموزان نا امید قبل از کنکور نباشیم.

حافظه پایدار با برنامه ریزی 5 ماهه کنکور کمک

در این برنامه ریزی سیستم خاصی برای مرور دروس قرار داده شده است که شما در قالب برنامه می توانید همه دروس را غیر از مطالعه و تست، 4 دور مرور کنید. این ویژگی برنامه ریزی 5 ماهه می تواند شما را در مقابل فراموشی درس ها ضد ضربه کند و همه درس ها را وارد حافظه بلند مدت شما کند. طبق تجربه دانش آموزان ما در سال های گذشته این روش ضریب فراموشی شما را به شدت کاهش می دهد و درس های شما تا یک سال پس از کنکور هم به خوبی در ذهن شما باقی می ماند.

انعطاف پذیری در برنامه 5 ماهه

در هفته اول برنامه ممکن است شما 2 روز را نتوانید عینا شبیه برنامه اجرا کنید. در هفته دوم ممکن است 1 روز را نتوانید مانند برنامه اجرا کنید. وقتی برنامه 5 ماهه و طولانی باشد، این عقب افتادگی ها باعث می شود از خودتان راضی نباشید و احساس کنید خوب پیش نمی روید. بعد از اولین حس ناامیدی، برنامه رو رها می کنید و روز به روز ناامیدتر می شوید.

اگر برنامه ریزی انعطاف نداشته باشد، احساس نا امیدی سبب رها شدن برنامه می شود!

در برنامه ریزی کنکور کمک مشخص شده است هر هفته باید چه فصل هایی خوانده شود. یعنی مثلا معلوم شده شما باید در هفته هفتم، فصل 3 و 4 زیست سوم را بخوانید. شما 1 هفته وقت دارید، اما اجبار نمی کنیم دوشنبه ساعت 10-12 باید فصل 3 و 4 زیست خوانده شود! چون همچین برنامه ای برای 5 ماه و برای همه دانش آموزان اصلا منطقی نیست. همچنین ما در این برنامه یک برنامه ریزی مطالعه روزانه هم قرار دادیم. در این برنامه ریزی روزانه همه نکات لازم در نظر گرفته شده و شما فقط باید با توجه به این برنامه ساعات مطالعه خودتان را تنظیم کنید. همینطور در این برنامه هم واحد مطالعه، هم واحد تست و هم واحد مرور قرار داده شده است. تنها کاری که شما باید انجام بدهید اینست که مباحث هر هفته را از جدول بودجه بندی هفته بیاورید و داخل این برنامه بریزید و با کمترین هزینه برنامه روزانه ی با کیفیت داشته باشید.

لیست منابع مطالعاتی و کتاب هایی که دانش آموزان ما با این کتاب ها به نتیجه رسیدند نیز در برنامه وجود داره !!! دیگه لازم نیست نگران این باشید با چه کتابی کار کنید و از رو چه کتابی تست بزنید !

 

دانلود نمونه برنامه ریزی 5 ماهه کنکور 1401

برای دانلود نمونه برنامه ریزی 5 ماهه کنکور کمک می توانید روی لینک مرتبط با رشته خودتان کلیک کنید و قبل از ثبت نام با برنامه ریزی کنکور کمک بیشتر آشنا بشید:

نمونه رایگان برنامه ریزی تجربی

نمونه رایگان برنامه ریزی ریاضی

نمونه رایگان برنامه ریزی انسانی

همونجور که تو نمونه ها می بینید ما فکر همه چیز رو کردیم !!

سوالات پر تکرار درباره برنامه ریزی 5 ماهه

1- این برنامه مختص چه کسانی است؟

کسانی که میخواهند از الان “خوب” و “با برنامه” درس بخوانند ! کسانی که می خواهند تازه شروع کنند یا اینکه قبلا شروع کرده اند اما بدون برنامه بوده اند و از وضعیت فعلی خودشان راضی نیستند.

2- کسانی که تا الان خوندن و همه چیز را فراموش کردند ، میتونن با این برنامه ریزی موفق شوند؟

کسانی که احساس فراموشی میکنند ، اگر منظم از دروس گذشته تست بزنند و با برنامه منظم پیش بیان حتما خیلی سریع همه مطالب رو به یاد میارن!

3- تفاوت این برنامه ریزی با سایر برنامه ریزی ها چیه؟!

در این برنامه تمام دروس اختصاصی و عمومی (پایه و پیش) از ابتدا تا انتها در نظر گرفته شده است ! یعنی فرض بر این هست شما از ابتدا میخوای شروع کنی و رتبه عالی به دست بیاری !

در این برنامه با توجه به ضریب هر درس در کنکور و با توجه به اولویت بندی مهندس امیر مهدی اسلامی میزان مطالعه شما مشخص شده است.

4- هر هفته چه جوری باید طبق برنامه ریزی پیش بریم؟

هر هفته مشخص شده باید از چه درسی چه فصلی رو بخونی ! مثلا ادبیات سوم درس 1 تا 4 !

فقط کافیه در واحد های مطالعه این 4 درس رو مطالعه کنی و در واحد های تست ، تست این 4 درس رو بزنی. در نهایت هم در واحد های مرور همین مطالب رو مرور می کنی !

جمع بندی دروس : با این برنامه ریزی کلیه دروس پایه و پیش دانشگاهی جمع بندی شده است.

آزمون های آزمایشی : بودجه بندی این برنامه ریزی مطابق آزمون های جامع است. میتوانید با آمادگی کامل فقط در آزمون های جامع و نهایی سنجش، قلمچی و گزینه دو  شرکت کنید!

زمان جبرانی : در این برنامه ریزی در هفته زمان های جبرانی برای شما در نظر گرفته شده است تا اگر از برنامه جا ماندید بتوانید روز های از دست رفته را جبران کنید.

البته بودجه هر هفته جوری تنظیم شده که حتی اگر تنبلی هم کنین میتونین به راحتی به برنامه برسین !!

5- اگر ساعت مطالعه پایینی داشته باشیم میتونیم به برنامه برسیم ؟

چون این برنامه انعطاف زیادی داره ، خیلی راحت میتونی با این برنامه هماهنگ بشی ! حتی با روزی 7 ساعت مطالعه هم می تونی با برنامه هماهنگ بشی. پس اصلا جای نگرانی نیست !

6- برای کسانی که سال چهارمی هستن و مدرسه میرن ، این برنامه مفید است ؟

خیلی از دوستان مدرسه ای از برنامه مدرسه و آزمون عقب هستن و نمیدونن الان باید چیکار کنن. این برنامه به اون ها کمک می کنه تا در کنار مدرسه 1 دفعه دیگه همه مطالب رو بخونن و به تسلط لازم برسن !

7- چه جوری هم درس بخونیم و هم مطالب گذشته رو مرور کنیم؟

در برنامه واحد های مرور زیادی قرار داده شده که همزمان با مطالعه مطالب این هفته مطالب هفته های گذشته در اون واحد ها مرور میشه ! ما به همه چیز قبلا فکر کردیم 🙂

8- چه جوری با این برنامه در آزمون های آزمایشی موفق باشیم ؟

آزمون های جامع نزدیک کنکور خیلی مهم هستن ! پس اگه از الان طبق برنامه پیش برین به راحتی می تونین در آزمون های جامع نزدیک کنکور شرکت کنین و نتیجه عاالی بگیرید!  با این برنامه هم کلی پیشرفت میکنید و هم تراز شما به طور چشمگیری بالا میره . چون شما راه میان بر رو به خوبی بلد بودین !

 

نظرات و قبولی های برنامه در سال های گذشته

رتبه 4 کنکور ریاضی و 8 کنکور زبان – قبولی کامپیوتر شریف

 

رتبه 61 کنکور زبان – قبولی زبان آلمانی دانشگاه تهران

(این نظرات در انتهای همین پست قابل مشاهده هستند.)

با این برنامه ریزی کامل و جامع از الان تا کنکور “رهبر خودتان” باشید و با شتاب هر چه بیشتر به سمت هدفتان بروید… موفقیت خیلی نزدیک است!

همین الان شروع کن !

در صورتی که هنوز هم سوالی ذهنتون رو درگیر کرده و یا در توضیحات مطلبی رو متوجه نشدید ما همه روزه از ساعت 9 صبح تا 10 شب از طریق واتساپ پاسخگوی شما عزیزان هستیم:

پشتیبانی در واتساپ

شماره واتساپ: 09191111396

ثبت نام و دانلود آنلاین برنامه ریزی 5 ماهه

شما می توانید فقط با پرداخت 290 هزار تومان به صورت آنلاین برنامه ریزی مربوط به رشته خود را دریافت کنید.

قیمت اصلی: 500 هزار تومان

قیمت با تخفیف ویژه برای 50 نفر اول: 290 هزار تومان

رشتهثبت نام و دانلود برنامه
برنامه ریزی ۵ ماهه تجربی
برنامه ریزی ۵ ماهه انسانی
برنامه ریزی ۵ ماهه ریاضی
برای این برنامه ساعت ها زحمت کشیده شده است و همه انگیزه ما برای ادامه این راه حمایت های مالی و معنوی شما عزیزان است! پس نظرات و پیشرفت های خودتان را به صورت نظر، در همین پست برای ما ارسال کنید. همچنین اگر دوستانتان تمایل به استفاده از برنامه های ما را داشتند، از آنها بخواهید برنامه را از سایت ما دریافت کنند. سپاس فراوان از همراهی شما دوستان عزیز !!

نکات پرداخت اینترنتی :

1- ایمیل خود را بدون www وارد کنید. 2- مجددا بر روی خرید برنامه کلیک کنید تا به صفحه پرداخت منتقل شوید. 3- در صورتی که پرداخت شما تکمیل نشود مبلغ به حساب شما بازگردانده می شود. 4- پس از بازگشت به سایت کنکورکمک لینک دانلود برنامه به شما داده می شود. 5- در صورتی که لینک را دریافت نکردید به شماره 09191111396 در واتساپ اطلاع دهید و نگران چیزی نباشید. در صورت منتقل شدن وجه به حساب کنکور کمک، برنامه برای شما ارسال خواهد شد.

ثبت نام و دانلود برنامه ریزی 5 ماهه از طریق واتساپ

اگر به هر دلیلی توان پرداخت اینترنتی ندارید. از طریق پرداخت کارت به کارت مبلغ 290000 را به حساب مهندس اسلامی، مدیریت موسسه کنکور کمک واریز کنید. سپس تصویر فیش واریز خود را به همراه نام و رشته تحصیلی خود به واتساپ شماره 09191111396 ارسال کنید. تا برنامه ریزی 5 ماهه کنکور کمک در اولین فرصت برای شما از طریق واتساپ ارسال شود.

اطلاعات پرداخت کارت به کارت :

5022-2910-5289-2880

بنام امیرمهدی اسلامی

بانک پاسارگاد

تا دیر نشده گذشته را جبران کنیم ، صندلی شما هم اکنون در بهترین دانشگاه منتظر شماست! آیا دوست دارید نعمتی را که برای شما آماده شده است به راحتی از دست بدهید و دیگران به جای شما بنشینند؟!

دریافت مشاوره در واتساپ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 • برنامه ریزی جامع کنکور 1401 محسن گفت:

  سلام این برنامه هماهنگه با قلم چی؟؟؟
  این برنامه قابل اعتماده یا مثل سایت های دیگه فقط الکی برنامه ریزی شده؟؟؟؟؟

  1. مهندس اسلامی مهندس اسلامی گفت:

   سلام
   خیر چون کسی که الان بخواد شروع کنه آزمون دادن به نفعش نیست ما هم این برنامه رو منطبق با قلم چی طراحی نکردیم
   برنامه منطبق با قلم چی هم داریم که روی صفحه اصلی سایت می تونید پیداش کنید
   مزیت این برنامه اولویت بندی هاش هستش به همراه نظمی که از الان تا کنکور خواهید داشت
   این برنامه توسط خیلی از دوستاتون امتحان شده و نظراتشون رو می بینید
   حتما قابل اعتماد بوده که این نظرات رو دادن !

 • برنامه ریزی جامع کنکور 1401 مبین گفت:

  سلام
  برای من که سال چهارم بدون مشکل میتونم برنامه رو اجرا کنم؟؟؟؟؟
  دروس مدرسه رو میشه با این هم بخونم؟؟

  1. مهندس اسلامی مهندس اسلامی گفت:

   سلام
   بله شما هم می تونید از برنامه بدون مشکل استفاده کنید
   فقط باید در روز های تعطیل ، روز هایی که مدرسه میری رو جبران کنی

 • برنامه ریزی جامع کنکور 1401 سیاوش گفت:

  سلام مهندس خوبین ایشالا پس تکلیف ما مهندسا چی میشه
  واسه رشته ریاضی هم یه برنامه ۵ ماهه بسازید

  1. مهندس اسلامی مهندس اسلامی گفت:

   سلام
   به دلیل استقبال کم دانش آموزان ریاضی برای بچه های ریاضی برنامه نداریم
   می تونید از برنامه های شخصی ما استفاده کنید

 • برنامه ریزی جامع کنکور 1401 احسان گفت:

  یه راهنمایی هم ازتون دارم.دروسی مث فیزیک و زیست حجم تستاشون زیاده و تو این مدت کم نمیشه همش رو زد.مخصوصا درباره ی زیست شناسی. اگه یه جزوه ،کتاب و … میشناسید که کم حجم و کامل و سطح بالا و سخت باشه معرفی کنید.مخصوصا در مورد زیست.ممنون

  1. مهندس اسلامی مهندس اسلامی گفت:

   در کانال ما عوض بشید
   یکسری جزوه اونجا قرار داده میشه

 • برنامه ریزی جامع کنکور 1401 احسان گفت:

  درود. من برنامتون رو گرفتم.واقا ممنونم به خاطر این برنامه که منو از سردر گمی نجات داد. از نظر بودجه بندی خوب به نظر میرسه.

 • برنامه ریزی جامع کنکور 1401 حسین گفت:

  با سلام . میشه لطفا بنویسید که دوستانی که قبلا از این برنامه استفاده کردن چه رتبه هایی آوردن؟

  با تشکر

  1. مهندس اسلامی مهندس اسلامی گفت:

   سلام
   سال گذشته با برنامه های کنکورکمک ۳ نفر رتبه ۳ رقمی داشتیم و ۴ نفر رتبه ۱۰۰۰ تا ۲۰۰۰

 • برنامه ریزی جامع کنکور 1401 فرشته گفت:

  این برنامه واقعا عالیه ممنونم از زحماتتون استاد
  بچه ها پیشنهادم برای کسایی که واقعا میخوان برای کنکور ۹۶ شروع کنن و بخونن اینه که بدون وقفه این برنامه رو تهیه کنن
  این برنامه فوق العاده هست منو از سردرگمی محض نجات داد ممنووووووونم ازتون اقای مهندس

  1. مهندس اسلامی مهندس اسلامی گفت:

   خدارو شکر از برنامه راضی بودید
   امیدوارم موفق و پیروز باشید

 • برنامه ریزی جامع کنکور 1401 رضا tt12 گفت:

  سلام……….. وای واقعا این برنامه خیلی عالیهههههههههههههههههه به خدا بخرین …….برنامشون از فردا شروع میشه وتا ۵ خرداد۹۶ فقط درس خوندن ………مرسی مهندس دوست دارم @@@@@@@@@@@@@@

  1. مهندس اسلامی مهندس اسلامی گفت:

   سلام
   چه انگیزه و هیجانی
   خدارو شکر که راضی بودی دوست عزیز
   خواهش می کنم

 • برنامه ریزی جامع کنکور 1401 سعید گفت:

  سلام من تازه برنامه رو گرفتم چرا تو برنامه بعد از اتمام هر پایه مثلا بعد از اتمام سال دوم مرور براش قرار ندادین یا اینکه برنامه سال پیش رو با پایه دوم و سوم ترکیب نکردین

  1. مهندس اسلامی مهندس اسلامی گفت:

   سلام
   خیلی ممنون از نظری که ارسال کردید
   در ابتدا باید بگم که برنامه سیستم مروری خاص خودش رو داره و بدون اینکه شما حواستون باشه همه مطالب بوقتش مرور میشه
   در مورد ترکیب پیش و پایه هم باید بگم که تجربه بنده نشون میده که دانش آموزانی که دیرتر شروع می کنند با ترکیب پیش و پایه فقط بیشتر سردرگم میشن و کمتر نتیجه می گیرن

 • برنامه ریزی جامع کنکور 1401 Soheil گفت:

  سلام
  من تازه شروع کردم به نظرم این برنامه جواب میده

  1. مهندس اسلامی مهندس اسلامی گفت:

   سلام
   ممنونم از نظری که ارسال کردید

 • برنامه ریزی جامع کنکور 1401 رضا گفت:

  سلام . ببخشین برنامه از ۱۸ دی شروع میشه .. و من برای بعضی درس فیلم اموزشی گرفتم جیکار کنم خواهش کمکم کنید

  1. مهندس اسلامی مهندس اسلامی گفت:

   سلام
   باید دی وی دی های خودتون رو در زمان هایی که برای مطالعه دروس در برنامه در نظر گرفته شده مشاهده کنید
   و در زمان تست به تست زدن بپردازید
   توجه کنید اجازه ندید به تست زدن های شما لطمه وارد بشه ، چون در نهایت نتیجه کنکور شما رو تست زدن های شما می سازه

 • برنامه ریزی جامع کنکور 1401 مصطفی گفت:

  سلام من شش سال پیش کنکور دادم تازه میخام بخونم از صفر شروع کنم ایا این برنامه مفیده

  1. مهندس اسلامی مهندس اسلامی گفت:

   سلام
   این برنامه مناسبه کسانی هستش که می خوان تازه شروع کنن
   قطعا بهتون کمک خواهد کرد

 • برنامه ریزی جامع کنکور 1401 هستی احمدی گفت:

  واسه بخش کوالانسی ۲ هفته وقت گذاشته
  میرسم کامل تستاشو بزنم
  خیییییلی خوبه تقسیم بندی های برنامه

  1. مهندس اسلامی مهندس اسلامی گفت:

   بله برای فصل های پر اهمیت وقت بیشتری قرار دادیم تا عمیق تر بخونید این فصل هارو
   ممنون که نظر دادید راجبه برنامه دوست عزیز

 • برنامه ریزی جامع کنکور 1401 Sahar.alizade گفت:

  Kheyyyyli khube
  Olaviat bandibhaee ke kardin harf nadare

  1. مهندس اسلامی مهندس اسلامی گفت:

   خواهش می کنم
   ممنون از نظر خوبتون که به ما انگیزه میدید

 • برنامه ریزی جامع کنکور 1401 Mahsa77 گفت:

  سلام
  من پرداخت کردم
  اما نتونستم فایل برنامه رو دانلود کنم
  حالا چیکار کنم ؟ ????
  اگه میشه کمکم کنید

  1. مهندس اسلامی مهندس اسلامی گفت:

   سلام جانم
   از طریق تلگرام به شماره ۰۹۱۹۱۱۱۱۳۹۶ شماره پرداخت خودتون رو ارسال کنید
   از همین تلگرام برنامه رو براتون میفرستیم

 • برنامه ریزی جامع کنکور 1401 Reza mohseni گفت:

  کاش ۳۰۰ تومنی که واسه مشاوره دادم تو شهر خودمون نمی دادم از اول همینو میگرفتم
  با تشکر از مهندس اسلامی واسه برنامه خوبتون
  من شاغلم واقعا نمیرسم مثل دانش آموزا روزی ۱۴ ساعت بخونم
  اینکه تو این برنامه میشه با ۷ ۸ ساعت هم رسید به برنامه خیلی عالیه

  1. مهندس اسلامی مهندس اسلامی گفت:

   ممنون از ارسال نظرتون آقای محسنی عزیز
   خوشحالم که راضی بودید از برنامه ما

 • برنامه ریزی جامع کنکور 1401 Ramin_hero گفت:

  دوستان کسی هست از برنامه استفاده کرده باشه ؟
  من میخوام بگیرم , خیلی از بچه ها تعریف کرده بودن
  کسی هست بهم بگه ؟

  1. برنامه ریزی جامع کنکور 1401 رضا قدوسی گفت:

   سلام
   منم تازه گرفتم برنامه جامع رو
   تازه شروع کردم دارم باهاش می خونم
   بنظرم خیلی خوبه بگیر توم

 • برنامه ریزی جامع کنکور 1401 زهرا بیگی گفت:

  من دارم با برنامه پیش میرم
  خیلی خوبه که واسه هر ساعت مطالعه ای قابل تنظیمه
  ممنونم از زحماتتون آقای اسلامی

  1. مهندس اسلامی مهندس اسلامی گفت:

   خدارو شکر راضی هستید
   موفق باشید دوست عزیز

 • برنامه ریزی جامع کنکور 1401 سمانه حسینی گفت:

  مرسیییییی
  واقعا خیلی روش کار شده
  ازتون ممنونم مهندس

  1. مهندس اسلامی مهندس اسلامی گفت:

   خواهش می کنم
   با آرزوی موفقیت برای شما دوست عزیز

   1. برنامه ریزی جامع کنکور 1401 امین گفت:

    سلام من چون فارغ التحصیل هستم برنامه دو هفته ای تونو استفاده میکردم خیلی هم نتیجه میداد، فقط سوالم اینه این برنامه جامع شما با ازمون های قلم چی هماهنگه یا نه؟ چون برنامه کوتاه مدتتون هماهنگ بود ممنون میشم
    جواب بدید

    1. مهندس اسلامی مهندس اسلامی گفت:

     سلام
     خیر این برنامه با آزمون های قلم چی پیش نمی رود
     با همون برنامه های قلم چی پیش برید

     1. برنامه ریزی جامع کنکور 1401 امین گفت:

      خیلی ممنونم،

     2. برنامه ریزی جامع کنکور 1401 hana گفت:

      من الان زیست شناسی میخونم تو دانشگاه سراسری تبریز رشته ی خوبیه اما من دوست ندارم اصلا هر چه قدر فک میکنم نمیتونم به کمتر از پزشکی و دندان فک کنم .دو ترم خوندم زیست شناسی رو اما الان میخام باز هم کنکور بدم به نظرتون مبشه رتبمو حدود ۱۶هزار بیارم پایین با این برنامه ..ممنون

     3. مهندس اسلامی مهندس اسلامی گفت:

      سلام
      بدون شک برنامه ریزی ها در پیشرفت تحصیلی شما تاثیر بسزایی خواهند داشت
      اما اگر شما از پشتیبانی مشاورین ما هم استفاده کنید قطعا نتیجه تضمین شده تر خواهد بود

 • برنامه ریزی جامع کنکور 1401 حسن زمانی گفت:

  اییییییول
  انصافا خیلی کامله
  دستتون درد نکنه

  1. مهندس اسلامی مهندس اسلامی گفت:

   خواهش می کنم
   به خوبی با برنامه پیش برید
   حتما یه دانشگاه خوب قبول میشید

  2. برنامه ریزی جامع کنکور 1401 Haniye گفت:

   سلام شمادرحال حاضراز برنامه استفاده میکنین؟؟؟؟؟؟