برنامه ریزی جامع کنکور 1401

برنامه ریزی جامع کنکور 1401

برنامه جامع کنکورکمک برای همه کنکوری های ۱۴۰۱ طراحی شده است تا بتوانید در ۵ ماه صفر تا ۱۰۰ همه مطالب کنکور را ۲ بار مطالعه کنید، ۲ بار تست بزنید و ۴ بار مرور کنید.

همچنین در ۵ ماه بعدی که تا کنکور وقت هست، دوباره با اجرای همین برنامه ، همه مطالب را از اول مرور کنید و تست بزنید و مطالبی را که در دور اول نتونستید بخونید، جبران کنید. با این شیوه، هیچ استرسی برای دروس خوانده نشده و کمبود زمان نخواهید داشت.

نحوه اجرا برنامه جامع کنکور به این شکل است: ۲۲ هفته بودجه درسی دارید که هر هفته مشخص است دقیقا از چه کتابی چه فصل هایی باید خوانده شود، چه فصل هایی تست زده شود و چه فصل هایی مرور شود.

در کنارش نمونه برنامه ثابت هفتگی دارید که مشخصه از شنبه تا جمعه، هر روز صبح تا شب برای هر درس چه کاری باید انجام دهید و کافیست هر هفته این برنامه را با توجه به بودجه درسی همان هفته اجرا کنید.

زمان بندی این برنامه منعطف است و به راحتی با برنامه روزانه شما سازگار می شود و از برنامه عقب نمی مانید چون برای همه دانش آموزان و پشت کنکوری ها ضعیف/متوسط/قوی مناسب است. همچنین برنامه برای همه رشته های تجربی، ریاضی و انسانی تنظیم شده است.

در این برنامه کنکور، روش مطالعه دروس مختلف عمومی و اختصاصی را به شیوه رتبه برتر های کنکور یاد می گیرید و نکته مهم تر اینکه یاد می گیرید برای هر درس با چه اولویتی باید مطالعه کنید و وقت خود را برای مطالب غیر مهم تلف نمی کنید! (مثلا برای درس فارسی فقط واژگان ، املا و تاریخ ادبیات را از کتاب های ادبیات مطالعه می کنید و هیچ کار دیگری با کتاب درسی ندارید!! چون سوالات درس ادبیات از ابیات و متون خارج از کتاب طرح می شود)

بهترین منابع مطالعاتی کمک درسی معرفی شده است و با این برنامه ریزی کنکور متناسب با ضریب هر درس زمان کافی برای تست زنی دارید و بهترین نتایج را در آزمون ها به دست می آورید.

در مدت اجرا برنامه پشتیبانی آنلاین از طریق واتساپ یا تلگرام دارید و هر سوالی که داشته باشید، توسط رتبه هابی برتر کنکور  پاسخ داده می شود.

در نهایت این برنامه ریزی کنکور بسیار منعطف هست و شما با هر سطح دانشی می توانید شروع کنید. از الان تا کنکور ۱۰ ماه زمان دارید تا در ۵ ماه اول یک دور برنامه را از ابتدا تا انتها پیش ببرید و در ۵ ماه بعدی دوباره با همین برنامه شروع کنید و به جای مطالعه، مرور کنید و تست بزنید تا فراموشی مطالب را به حداقل برسانید. با این شیوه  همه مطالب به حافظه بلند مدت منتقل می شوند و تا روز کنکور در حافظه شما می مانند.

یادتان باشد که کلید موفقیت در کنکور ۱۴۰۱ فقط مرور و تست زنی است و نه زمان زیاد تلف کردن برای صرفا مطالعه! همین الان می توانید از تخفیف ویژه ۵۰ نفر اول استفاده کنید و با کمترین هزینه این برنامه جامع ۵ ماهه را دریافت کنید و تا روز کنکور به هیچ برنامه و مشاور دیگری نیاز پیدا نکنید.

خرید آنلاین برنامه جامع

 

چرا برنامه ریزی کنکور تا این حد اهمیت دارد؟ در سال های اخیر با سخت تر شدن رقابت کنکور، دیگر صرفا دانش آموزانی که تلاش می کنند نمی توانند در کنکور به رتبه مورد علاقه خود دست پیدا کنند. دانش آموزان زیادی بودند که ساعت مطالعه مناسبی داشتند و بهترین کلاس ها را با هزینه های زیادی ثبت نام کردند و در نهایت باز هم موفق نبودند. اما چرا؟ چه نکته ای می تواند تا این حد تاثیر زیادی در نتیجه داشته باشد؟

داشتن برنامه ریزی برای کنکور درست مثل نخ تسبیح که مهره های تسبیح را در یک مسیر و جهت مشخص نگه می دارد، به ساعات مطالعه شما نظم می دهد. برنامه ریزی باعث می شود ما بدانیم برای چه درس هایی زمان بیشتری گذاشته ایم و برای چه درس هایی به زمان بیشتر نیاز است. همینطور برنامه به ما زمان هایی که باید به مرور کردن و یا تست زدن اختصاص دهیم یاد آوری می کند. این برنامه ریزی است که همه این تعادل و نظم را به مطالعه های ما می دهد. به همین دلیل داشتن برنامه ریزی اولین قدم برای شروع مطالعه است.

قبولی در پزشکی با برنامه ریزی کنکور 99

برنامه ریزی کنکور تجربی، ریاضی و انسانی

کنکور در سال های اخیر در هر 3 رشته تجربی، ریاضی و انسانی هر سال مفهومی تر از سال های گذشته بوده است و اهمیت داشتن برنامه ریزی برای کنکور تجربی، ریاضی و انسانی هر سال بیشتر شده است. ما هم برای شما دانش آموزان عزیز برنامه ریزی 5 ماهه ای آماده کرده ایم تا بتوانید در کمترین زمان ممکن و به صورت کاملا اصولی و حرفه ای مباحث هر 3 سال را مطالعه کنید، تست بزنید و مرور کنید.

 

راه میانبری برای کنکور هست؟!

اگر ملاک فقط “زمان مطالعه” باشد و بخواهید از الان شروع کنید و با کسانی که چند سال پشت کنکور هستند رقابت کنید، چون زمان رقیبان بیشتر بوده، حتما شکست خواهید خورد! پس شما هم باید با بالا بردن کیفیت زمان مطالعه خودتان را چند برابر کنید. راه میانبر کنکور مطالعه با کیفیت با استفاده از برنامه ریزی با کیفیت و اصولی است. همه چیز به تصمیم شما بستگی دارد. شما می توانید با داشتن برنامه ریزی 5 ماهه کنکور کمک مسیر میانبری تا کنکور داشته باشید و با ساعت مطالعه مناسب از خیلی از دانش آموزان پر تلاش کنکور سبقت بگیرید. توجه داشته باشید کسانی که در کنکور موفق بوده اند، طرز فکر متفاوتی داشته اند و شبانه روزی درس نمیخواندند! راه میانبر را به خوبی بلد بودند!

ویژگی های برنامه ریزی 5 ماهه کنکور کمک

شما می تونید ویژگی های برنامه ریزی 5 ماهه رو در اینفوگرافی زیر به شکل زیباتری مشاهده کنید:

ارائه روش مطالعه تمامی دروس، ارائه روش صحیح مرور برای حافظه پایدار، ارائه برنامه ریزی روزانه و ساعتی برای هر درس، معرفی بهترین منابع و کتاب های کمک درسی، ارائه بودجه بندی مطالعه هر درس برای هر هفته، پشتیبانی دائمی در تلگرام

حافظه بی نهایت با برنامه ریزی کنکور کمک

فراموشی در روز های پایانی قبل از کنکور یکی از مهم ترین چالش های دانش آموزان است و باعث نا امیدی و ناراحتی بسیاری از دانش آموزان می شود. با دانستن این موضوع بر اساس تجربه سال های گذشته باید از ابتدای سال کاری کنیم که ما هم یکی از دانش آموزان نا امید قبل از کنکور نباشیم.

حافظه پایدار با برنامه ریزی 5 ماهه کنکور کمک

در این برنامه ریزی سیستم خاصی برای مرور دروس قرار داده شده است که شما در قالب برنامه می توانید همه دروس را غیر از مطالعه و تست، 4 دور مرور کنید. این ویژگی برنامه ریزی 5 ماهه می تواند شما را در مقابل فراموشی درس ها ضد ضربه کند و همه درس ها را وارد حافظه بلند مدت شما کند. طبق تجربه دانش آموزان ما در سال های گذشته این روش ضریب فراموشی شما را به شدت کاهش می دهد و درس های شما تا یک سال پس از کنکور هم به خوبی در ذهن شما باقی می ماند.

انعطاف پذیری در برنامه 5 ماهه

در هفته اول برنامه ممکن است شما 2 روز را نتوانید عینا شبیه برنامه اجرا کنید. در هفته دوم ممکن است 1 روز را نتوانید مانند برنامه اجرا کنید. وقتی برنامه 5 ماهه و طولانی باشد، این عقب افتادگی ها باعث می شود از خودتان راضی نباشید و احساس کنید خوب پیش نمی روید. بعد از اولین حس ناامیدی، برنامه رو رها می کنید و روز به روز ناامیدتر می شوید.

اگر برنامه ریزی انعطاف نداشته باشد، احساس نا امیدی سبب رها شدن برنامه می شود!

در برنامه ریزی کنکور کمک مشخص شده است هر هفته باید چه فصل هایی خوانده شود. یعنی مثلا معلوم شده شما باید در هفته هفتم، فصل 3 و 4 زیست سوم را بخوانید. شما 1 هفته وقت دارید، اما اجبار نمی کنیم دوشنبه ساعت 10-12 باید فصل 3 و 4 زیست خوانده شود! چون همچین برنامه ای برای 5 ماه و برای همه دانش آموزان اصلا منطقی نیست. همچنین ما در این برنامه یک برنامه ریزی مطالعه روزانه هم قرار دادیم. در این برنامه ریزی روزانه همه نکات لازم در نظر گرفته شده و شما فقط باید با توجه به این برنامه ساعات مطالعه خودتان را تنظیم کنید. همینطور در این برنامه هم واحد مطالعه، هم واحد تست و هم واحد مرور قرار داده شده است. تنها کاری که شما باید انجام بدهید اینست که مباحث هر هفته را از جدول بودجه بندی هفته بیاورید و داخل این برنامه بریزید و با کمترین هزینه برنامه روزانه ی با کیفیت داشته باشید.

لیست منابع مطالعاتی و کتاب هایی که دانش آموزان ما با این کتاب ها به نتیجه رسیدند نیز در برنامه وجود داره !!! دیگه لازم نیست نگران این باشید با چه کتابی کار کنید و از رو چه کتابی تست بزنید !

 

دانلود نمونه برنامه ریزی 5 ماهه کنکور 1401

برای دانلود نمونه برنامه ریزی 5 ماهه کنکور کمک می توانید روی لینک مرتبط با رشته خودتان کلیک کنید و قبل از ثبت نام با برنامه ریزی کنکور کمک بیشتر آشنا بشید:

نمونه رایگان برنامه ریزی تجربی

نمونه رایگان برنامه ریزی ریاضی

نمونه رایگان برنامه ریزی انسانی

همونجور که تو نمونه ها می بینید ما فکر همه چیز رو کردیم !!

سوالات پر تکرار درباره برنامه ریزی 5 ماهه

1- این برنامه مختص چه کسانی است؟

کسانی که میخواهند از الان “خوب” و “با برنامه” درس بخوانند ! کسانی که می خواهند تازه شروع کنند یا اینکه قبلا شروع کرده اند اما بدون برنامه بوده اند و از وضعیت فعلی خودشان راضی نیستند.

2- کسانی که تا الان خوندن و همه چیز را فراموش کردند ، میتونن با این برنامه ریزی موفق شوند؟

کسانی که احساس فراموشی میکنند ، اگر منظم از دروس گذشته تست بزنند و با برنامه منظم پیش بیان حتما خیلی سریع همه مطالب رو به یاد میارن!

3- تفاوت این برنامه ریزی با سایر برنامه ریزی ها چیه؟!

در این برنامه تمام دروس اختصاصی و عمومی (پایه و پیش) از ابتدا تا انتها در نظر گرفته شده است ! یعنی فرض بر این هست شما از ابتدا میخوای شروع کنی و رتبه عالی به دست بیاری !

در این برنامه با توجه به ضریب هر درس در کنکور و با توجه به اولویت بندی مهندس امیر مهدی اسلامی میزان مطالعه شما مشخص شده است.

4- هر هفته چه جوری باید طبق برنامه ریزی پیش بریم؟

هر هفته مشخص شده باید از چه درسی چه فصلی رو بخونی ! مثلا ادبیات سوم درس 1 تا 4 !

فقط کافیه در واحد های مطالعه این 4 درس رو مطالعه کنی و در واحد های تست ، تست این 4 درس رو بزنی. در نهایت هم در واحد های مرور همین مطالب رو مرور می کنی !

جمع بندی دروس : با این برنامه ریزی کلیه دروس پایه و پیش دانشگاهی جمع بندی شده است.

آزمون های آزمایشی : بودجه بندی این برنامه ریزی مطابق آزمون های جامع است. میتوانید با آمادگی کامل فقط در آزمون های جامع و نهایی سنجش، قلمچی و گزینه دو  شرکت کنید!

زمان جبرانی : در این برنامه ریزی در هفته زمان های جبرانی برای شما در نظر گرفته شده است تا اگر از برنامه جا ماندید بتوانید روز های از دست رفته را جبران کنید.

البته بودجه هر هفته جوری تنظیم شده که حتی اگر تنبلی هم کنین میتونین به راحتی به برنامه برسین !!

5- اگر ساعت مطالعه پایینی داشته باشیم میتونیم به برنامه برسیم ؟

چون این برنامه انعطاف زیادی داره ، خیلی راحت میتونی با این برنامه هماهنگ بشی ! حتی با روزی 7 ساعت مطالعه هم می تونی با برنامه هماهنگ بشی. پس اصلا جای نگرانی نیست !

6- برای کسانی که سال چهارمی هستن و مدرسه میرن ، این برنامه مفید است ؟

خیلی از دوستان مدرسه ای از برنامه مدرسه و آزمون عقب هستن و نمیدونن الان باید چیکار کنن. این برنامه به اون ها کمک می کنه تا در کنار مدرسه 1 دفعه دیگه همه مطالب رو بخونن و به تسلط لازم برسن !

7- چه جوری هم درس بخونیم و هم مطالب گذشته رو مرور کنیم؟

در برنامه واحد های مرور زیادی قرار داده شده که همزمان با مطالعه مطالب این هفته مطالب هفته های گذشته در اون واحد ها مرور میشه ! ما به همه چیز قبلا فکر کردیم 🙂

8- چه جوری با این برنامه در آزمون های آزمایشی موفق باشیم ؟

آزمون های جامع نزدیک کنکور خیلی مهم هستن ! پس اگه از الان طبق برنامه پیش برین به راحتی می تونین در آزمون های جامع نزدیک کنکور شرکت کنین و نتیجه عاالی بگیرید!  با این برنامه هم کلی پیشرفت میکنید و هم تراز شما به طور چشمگیری بالا میره . چون شما راه میان بر رو به خوبی بلد بودین !

 

نظرات و قبولی های برنامه در سال های گذشته

رتبه 4 کنکور ریاضی و 8 کنکور زبان – قبولی کامپیوتر شریف

 

رتبه 61 کنکور زبان – قبولی زبان آلمانی دانشگاه تهران

(این نظرات در انتهای همین پست قابل مشاهده هستند.)

با این برنامه ریزی کامل و جامع از الان تا کنکور “رهبر خودتان” باشید و با شتاب هر چه بیشتر به سمت هدفتان بروید… موفقیت خیلی نزدیک است!

همین الان شروع کن !

در صورتی که هنوز هم سوالی ذهنتون رو درگیر کرده و یا در توضیحات مطلبی رو متوجه نشدید ما همه روزه از ساعت 9 صبح تا 10 شب از طریق واتساپ پاسخگوی شما عزیزان هستیم:

پشتیبانی در واتساپ

شماره واتساپ: 09191111396

ثبت نام و دانلود آنلاین برنامه ریزی 5 ماهه

شما می توانید فقط با پرداخت 290 هزار تومان به صورت آنلاین برنامه ریزی مربوط به رشته خود را دریافت کنید.

قیمت اصلی: 500 هزار تومان

قیمت با تخفیف ویژه برای 50 نفر اول: 290 هزار تومان

رشتهثبت نام و دانلود برنامه
برنامه ریزی ۵ ماهه تجربی
برنامه ریزی ۵ ماهه انسانی
برنامه ریزی ۵ ماهه ریاضی
برای این برنامه ساعت ها زحمت کشیده شده است و همه انگیزه ما برای ادامه این راه حمایت های مالی و معنوی شما عزیزان است! پس نظرات و پیشرفت های خودتان را به صورت نظر، در همین پست برای ما ارسال کنید. همچنین اگر دوستانتان تمایل به استفاده از برنامه های ما را داشتند، از آنها بخواهید برنامه را از سایت ما دریافت کنند. سپاس فراوان از همراهی شما دوستان عزیز !!

نکات پرداخت اینترنتی :

1- ایمیل خود را بدون www وارد کنید. 2- مجددا بر روی خرید برنامه کلیک کنید تا به صفحه پرداخت منتقل شوید. 3- در صورتی که پرداخت شما تکمیل نشود مبلغ به حساب شما بازگردانده می شود. 4- پس از بازگشت به سایت کنکورکمک لینک دانلود برنامه به شما داده می شود. 5- در صورتی که لینک را دریافت نکردید به شماره 09191111396 در واتساپ اطلاع دهید و نگران چیزی نباشید. در صورت منتقل شدن وجه به حساب کنکور کمک، برنامه برای شما ارسال خواهد شد.

ثبت نام و دانلود برنامه ریزی 5 ماهه از طریق واتساپ

اگر به هر دلیلی توان پرداخت اینترنتی ندارید. از طریق پرداخت کارت به کارت مبلغ 290000 را به حساب مهندس اسلامی، مدیریت موسسه کنکور کمک واریز کنید. سپس تصویر فیش واریز خود را به همراه نام و رشته تحصیلی خود به واتساپ شماره 09191111396 ارسال کنید. تا برنامه ریزی 5 ماهه کنکور کمک در اولین فرصت برای شما از طریق واتساپ ارسال شود.

اطلاعات پرداخت کارت به کارت :

5022-2910-5289-2880

بنام امیرمهدی اسلامی

بانک پاسارگاد

تا دیر نشده گذشته را جبران کنیم ، صندلی شما هم اکنون در بهترین دانشگاه منتظر شماست! آیا دوست دارید نعمتی را که برای شما آماده شده است به راحتی از دست بدهید و دیگران به جای شما بنشینند؟!

دریافت مشاوره در واتساپ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 • برنامه ریزی جامع کنکور 1401 فرهود گفت:

  سلام آقای مهندس من تازه شروع کردم تو آزمون های جامع گاج هم ثبت نام کردم فقط خواستم بپرسم که میتونم برنامه گاج رو با برنامه شما تطابق بدم واین که من بیرون معلم دارم چجوری میشه این میشه برنامه رو ویرایش داد؟

  1. مهندس امیر مهدی اسلامی مهندس امیر مهدی اسلامی گفت:

   سلام
   اگر فقط آزمون های جامع گاج شرکت کنید که اصلا مشکلی نیست
   زمانی که بیرون کلاس دارید رو در برنامه خالی کنید و اون درس هارو بین روز های دیگه تقسیم کنید.

 • برنامه ریزی جامع کنکور 1401 امیر گفت:

  سلام
  هزینه برنامه چقدر؟
  و اینکه اگه کارت به کارت کنم شما از طریق تلگرام بصورت pdfبرام میفرستید چجوری ؟
  واینکه من میخوام از الان شروع کنم برنامتون برای چندم بهمن اپدیت شده؟
  ممنون میشم اگه جواب بدین.

  1. مهندس امیر مهدی اسلامی مهندس امیر مهدی اسلامی گفت:

   سلام
   در حال حاضر تخفیف برنامه تمدید شده و همون ۱۵۰ هزار تومان هست.
   بله شما به صورت کارت به کارت پرداخت کنید برنامه از طریق تلگرام واستون ارسال میشه
   در حال حاضر آخرین آپدیتی که ارائه کردیم از ۶ بهمن هست. الان می تونید تهیه کنید و از شنبه شروع کنید.

 • برنامه ریزی جامع کنکور 1401 اتاهیتا گفت:

  خوبه

  1. مهندس امیر مهدی اسلامی مهندس امیر مهدی اسلامی گفت:

   خدارو شکر راضی بودید

 • برنامه ریزی جامع کنکور 1401 FAWTEMEH گفت:

  سلام ببخشید میشه دو هفته رو یکی کنیم ک ۱۲ هفته هه تموم شه برای ازمونای جامع اماده شیم؟

  1. مهندس امیر مهدی اسلامی مهندس امیر مهدی اسلامی گفت:

   سلام
   اگر قبلا یه دور تمام کرده باشید می تونید اینکار رو انجام بدید
   اما اگر تازه شروع می کنید یکم سخت میشه
   مگر اینکه ساعت مطالعه ۱۴ ساعت در روز داشته باشید

 • برنامه ریزی جامع کنکور 1401 آرمان گفت:

  سلام برای من که مدرسه میرم و روزی شاید ۶ساعت وقت داشته باشم برنامه مناسبیه???!!

  1. مهندس امیر مهدی اسلامی مهندس امیر مهدی اسلامی گفت:

   سلام
   خیر شما باید برنامه ریزی شخصی دریافت کنید که مطابق با مدرسه واستون برنامه ریزی انجام بشه
   این برنامه ویژه دانش آموزان نظام قدیم هست

 • برنامه ریزی جامع کنکور 1401 فائزه گفت:

  سلام
  تاریخ پایان برنامه تون کی هست؟یعنی چه زمانی کل مطالب تموم میشه و اینکه مرور هم داره یا در همون زمان مطالعه جامع هست؟منظورم بجز دوران جمع بندیه؟مرسی

  1. مهندس امیر مهدی اسلامی مهندس امیر مهدی اسلامی گفت:

   سلام
   در برنامه پس از پایان هر کتاب ما یک هفته مرور داریم
   ۴ بار مطالب مرور میشه در این برنامه
   برنامه ۲ هفته قبل از کنکور تموم میشه البته ۱ هفته پایانی این برنامه هم کاملا مرور هست یعنی ۳ هفته مانده به کنکور برنامه به پایان میرسه

 • برنامه ریزی جامع کنکور 1401 محمد گفت:

  سلام خیلی از وقت برنامه گذشته چیکار کنم؟؟؟؟؟
  میشه الان برنامه رو تهیه کنم
  ……………………..
  هزینه مشاور خصوصی چطوریه؟؟؟

  1. مهندس امیر مهدی اسلامی مهندس امیر مهدی اسلامی گفت:

   سلام
   برنامه برای شروع از ۲۹ دی ماه آپدیت شد
   می تونید تهیه کنید برنامه رشته خودتون رو

   برای هزینه های مشاوره و برنامه ریزی شخصی با شماره ۰۹۱۹۱۱۱۱۳۹۶ در تماس باشید

 • برنامه ریزی جامع کنکور 1401 ثنا گفت:

  سلام.ببخشید این برنامه برا کنکور۹۸؟
  یا اپدیت میکنید؟الان میتونم تهیه کنم؟
  ی سئوال دیگه خداییش برا من ک تراز۵۴۰۰قلم دارم به درد میخوره؟؟من دنبال ازمونو خطاتو این زمان کم نیستم لطفا صادقانه جواب بدین برنامه خوبیه نتیجه میده یا از مشاور خصوصیتون کمک بگیرم؟
  سردرگمم برنامتون یا مشاورخصوصی،اینو میپرسم چون خیلی از مشاور خصوصیا میگن این برنامه های جامع بدرد نمیخوره

  1. مهندس امیر مهدی اسلامی مهندس امیر مهدی اسلامی گفت:

   سلام
   بله کاملا برنامه برای کنکور ۹۸ هست.
   بله می تونید به سادگی از طریق سایت تهیه کنید.
   ببینید این برنامه ویژه کسانی هست که فقط در آزمون های جامع انتهای سال شرکت می کنند. شما به همراه این برنامه نمی تونید با قلم چی هم پیش برید. برای شما که آزمون میدید بهترین تصمیم کار به مشاور های شخصی ما هست که به صورت انفرادی بهتون برنامه بدهند.
   برای ثبت نام می تونید با شماره ۰۹۱۹۱۱۱۱۳۹۶ تماس بگیرید.

 • برنامه ریزی جامع کنکور 1401 Marziye گفت:

  سلام.امروز ۶دی هست.دیر فهمیدم.میتونم این شش روز رو جبران کنم.و برنامه رو بگیرم؟

  1. مهندس امیر مهدی اسلامی مهندس امیر مهدی اسلامی گفت:

   سلام
   برنامه برای شروع از ۸ دی آپدیت شد. می تونید تهیه کنید و از همین هفته شروع کنید.

 • برنامه ریزی جامع کنکور 1401 sajede گفت:

  من به شدت نگرانم شب و روز دارم گریه میکنم تورو خدا کمکم کنید من نیاز دارم مشاور باهام صحبت کنه بجز گرفتن برنامه

  1. مهندس امیر مهدی اسلامی مهندس امیر مهدی اسلامی گفت:

   سلام
   به آیدی @konkour_komak در تلگرام پیام بدید کمکتون می کنم

 • برنامه ریزی جامع کنکور 1401 رویاااااا گفت:

  سلام من دانش اموز تجربی هستم و برای ۹۸ کنکور دارم میشه برای منم ی برنامه کامل و مطمعن باشه تا همان روز کنکور که همه درس ها خوانده بشه و قیمتش چقدر میشه کلا؟؟؟؟

  1. برنامه ریزی جامع کنکور 1401 سمانه الکایی گفت:

   سلام. برای دانش آموزان فقط برنامه ریزی شخصی داریم که اطلاعات کافی رو از طریق تلگرام موسسه از همکارانمون بگیرید

 • برنامه ریزی جامع کنکور 1401 hadi گفت:

  سلام وقت عالی بخیر من تقریبا ۱۰ ساله از درس فاصله دارم و لیسانس فنی هستم.میخوام امسال کنکورتجربی بدم ایا این برنامه کمک میکنه البته من بخاطر فاصله زیادم با درس خییییییییییییییییییللللیییییییی کند دارم پیش میارم ایا این برنامه به مخ ما میخوره

  1. برنامه ریزی جامع کنکور 1401 سمانه الکایی گفت:

   سلام شما بهتره از برنامه ریزی شخصی استفاده کنید

 • برنامه ریزی جامع کنکور 1401 سارا گفت:

  سلام
  این برنامه چندهفته ایه ؟؟؟
  کدوم ماه تموم میشه ؟
  لطفا پاسخ بدید

  1. مهندس امیر مهدی اسلامی مهندس امیر مهدی اسلامی گفت:

   سلام
   این برنامه ۲۲ هفته ای هست
   دقیقا ۵ ماهه تموم میشه

 • برنامه ریزی جامع کنکور 1401 NAFAS گفت:

  سلام برنامه برای نظام جدید ندارین آخه من نمونه رو دانلود کردم ضرایب برا نظام قدیمه من نظام جدیدم تا الانم شروع نکردم میشه یه برنامه فشرده توسایت بزارین

  1. مهندس امیر مهدی اسلامی مهندس امیر مهدی اسلامی گفت:

   سلام
   سعی داریم برای دانش آموزان نظام جدید هم این برنامه رو آماده کنیم
   امسال به دلیل اینکه دانش آموزان نظام جدید همه به مدرسه می روند بهتر هست واسشون که برنامه ریزی شخصی دریافت کنند

 • برنامه ریزی جامع کنکور 1401 فاطمه گفت:

  سلام، ببخشید من امسال سال دومم هست که میخوام کنکور بدم و سال اول با توجه به تلاشم ولی نتیجه دلخواه را نگرفتم واصلا راضی نبودم، به نظر شما میشه با این برنامه ریزی به اون چیزی که میخوام برسم

  1. مهندس امیر مهدی اسلامی مهندس امیر مهدی اسلامی گفت:

   سلام
   بله این برنامه بهترین برنامه برای دانش آموزان پشت کنکوری هست که از برنامه جا مونده اند.

 • برنامه ریزی جامع کنکور 1401 الناز فاتحی گفت:

  سلام. خسته نباشید. من بعد از ۸ سال دوباره میخوام کنکور تجربی شرکت کنم. امسال کنکور دادم اما نتیجه خوبی نگرفتم. هنوزم شروع نکردم. برنامه شما بودجه بندی آزمون های گاج رو پوشش میده؟ چون میخوام توی این آزمون ها شرکت کنم

  1. برنامه ریزی جامع کنکور 1401 سمانه الکایی گفت:

   سلام خیر

 • برنامه ریزی جامع کنکور 1401 وحید گفت:

  سلام خسته نباشید من دانشجو شبانه هستم اگه دوباره کنکور بدم و همین رشته ای که الان هستم با همین دانشگاه روزانشو بیارم از شبانه به روزانه تبدیلم میکنن که ادامشو روزانه بخونم؟؟؟

  1. برنامه ریزی جامع کنکور 1401 سمانه الکایی گفت:

   سلام. اطلاع دقیقی ندارم ولی میتونید

 • برنامه ریزی جامع کنکور 1401 امیرعباس گفت:

  با سلام . آقای مهندس واقعا تشمر میکنم از سایت خوب و پشتیبانی و جامع بودن توضیحات
  برنامه ی جامع ۵ماهه که نوشتید خب الان تقریبا ۹ماه تا کنکور مونده . چه شکلی اجرا میشه برنامه . سوالای این مدلی رو جواب ندادید

 • برنامه ریزی جامع کنکور 1401 zeynab گفت:

  مشاوره حضوری ندارین ؟

  1. مهندس امیر مهدی اسلامی مهندس امیر مهدی اسلامی گفت:

   بله داریم
   با شماره های موسسه تماس بگیرید برای رزرو وقت مشاوره

 • برنامه ریزی جامع کنکور 1401 zeynab گفت:

  میخواستم بپرسم برای ی دانش اموز صفر کیلومتر هم پاسخگو این برنامه
  هزینه همون ۲۰۰تومنه ؟

  1. مهندس امیر مهدی اسلامی مهندس امیر مهدی اسلامی گفت:

   بله این برنامه بیشتر مناسب افرادی هست که از درس دور بودند
   هزینه برنامه برای ۱۰۰ نفر اول ۱۵۰ ت هست