برنامه ریزی جامع کنکور 1401

برنامه ریزی جامع کنکور 1401

ویژگی های برنامه در یک نگاه:

۱. برنامه ریزی هفتگی و روزانه

۲. مطالعه و تست همه دروس دهم، یازدهم و دوازدهم

۳. ۴ بار مرور همه کتاب ها

۴. پشتیبانی آنلاین تا روز کنکور

۵. معرفی بهترین منابع کمک درسی

۶. آموزش بهترین نحوه مطالعه هر درس

برنامه جامع کنکورکمک برای همه کنکوری های ۱۴۰۱ طراحی شده است تا بتوانید در زمان باقیمانده تا کنکور،  صفر تا ۱۰۰ همه مطالب کنکور را ۲ بار مطالعه کنید، ۲ بار تست بزنید و ۴ بار مرور کنید.

همچنین در ماه های باقیمانده تا کنکور وقت دارید که دوباره با اجرای همین برنامه ، همه مطالب را از اول مرور کنید و تست بزنید و مطالبی را که در دور اول نتونستید بخونید، جبران کنید. با این شیوه، هیچ استرسی برای دروس خوانده نشده و کمبود زمان نخواهید داشت.

20 هفته برنامه ریزی روزانه دارید که هر روز مشخص است دقیقا از چه کتابی چه فصل هایی باید خوانده شود، چه فصل هایی تست زده شود و چه فصل هایی مرور شود. در کل برنامه مشخصه از شنبه تا جمعه، هر روز صبح تا شب برای هر درس چه کاری باید انجام دهید و کافیست هر روز این برنامه را با توجه به بودجه درسی همان روز اجرا کنید.

از لحظه دانلود برنامه می توانید شروع کنید و از اول همه مطالب را به بهترین شکل مطالعه کنید.

توضیحات کامل را در ویدیو زیر مشاهده کنید:

اینکه برای هر درسی چقدر در هفته زمان اختصاص داده شود، برای هر درسی چند واحد تست لازم است یا اینکه نحوه چیدمان دروس در طول هفته و روز به چه شکل باشد تماما بر اساس نکات روانشناسی، تجربیات مشاوران ما و ضرایب دروس در نظر گرفته شده است. بنابراین تا روز کنکور از هر مشاور و برنامه ریزی دیگری بی نیاز هستید و نکات مهم موفقیت در کنکور را بدون اینکه اذیت شوید، با سیستم برنامه ریزی روزانه اجرا می کنید و بهترین بازدهی را خواهید داشت. با این برنامه ذهن شما به روش رتبه برتر های کنکور سیستم سازی می شود بدون آنکه حتی متوجه شوید!

نمونه برنامه ریزی هفتگی را در عکس زیر می توانید مشاهده کنید:

برنامه ریزی روزانه کنکور 1401

زمان بندی این برنامه منعطف است و به راحتی می تواند از ساعت مطالعه کم شروع کنید و کم کم ساعت مطالعه خود را بهبود بخشید.

این برنامه برای همه دانش آموزان و پشت کنکوری ها ضعیف/متوسط/قوی مناسب است. همچنین برنامه برای همه رشته های تجربی، ریاضی و انسانی به تفکیک تنظیم شده است.

در این برنامه کنکور، روش مطالعه دروس مختلف عمومی و اختصاصی را به شیوه رتبه برتر های کنکور یاد می گیرید و نکته مهم تر اینکه یاد می گیرید برای هر درس با چه اولویتی باید مطالعه کنید و وقت خود را برای مطالب غیر مهم تلف نمی کنید! (مثلا برای درس فارسی فقط واژگان ، املا و تاریخ ادبیات را از کتاب های ادبیات مطالعه می کنید و هیچ کار دیگری با کتاب درسی ندارید!! چون سوالات درس ادبیات از ابیات و متون خارج از کتاب طرح می شود)

بهترین منابع مطالعاتی کمک درسی معرفی شده است و با این برنامه ریزی کنکور متناسب با ضریب هر درس زمان کافی برای تست زنی دارید و بهترین نتایج را در آزمون ها به دست می آورید.

آرامش روانی که این برنامه به شما میدهد و باعث می شود خیالتان راحت شود که در ۵ ماه می توانید همه دروس را مطالعه کنید، از هر چیزی با ارزش تر است.

در مدت اجرا برنامه پشتیبانی آنلاین از طریق واتساپ یا تلگرام دارید و هر سوالی که داشته باشید، توسط رتبه هابی برتر کنکور  پاسخ داده می شود.

یادتان باشد که کلید موفقیت در کنکور ۱۴۰۱ فقط مرور و تست زنی است و نه زمان زیاد تلف کردن برای صرفا مطالعه! همین الان می توانید از تخفیف ویژه بهمن ماه استفاده کنید و با کمترین هزینه این برنامه جامع را دریافت کنید و تا روز کنکور به هیچ برنامه و مشاور دیگری نیاز پیدا نکنید.

برای ثبت نام و دریافت آنلاین برنامه ریزی کنکور 1401 بر روی دکمه خرید مقابل رشته خود کلیک کنید. همچنین در صورت نیاز به مشاوره و اطلاعات بیشتر از طریق دکمه پایین صفحه در واتساپ با ما در تماس باشید.

قیمت اصلی: 850 هزار تومان

تخفیف ویژه بهمن ماه برای ۵۰ نفر اول :

 فقط 490 هزار تومان

(کل برنامه جامع به همراه پشتیبانی تا کنکور)

رشتهثبت نام و دانلود برنامه
برنامه ریزی رشته تجربی
برنامه ریزی رشته انسانی
برنامه ریزی رشته ریاضی

 

چرا برنامه ریزی کنکور تا این حد اهمیت دارد؟ در سال های اخیر با سخت تر شدن رقابت کنکور، دیگر صرفا دانش آموزانی که تلاش می کنند نمی توانند در کنکور به رتبه مورد علاقه خود دست پیدا کنند. دانش آموزان زیادی بودند که ساعت مطالعه مناسبی داشتند و بهترین کلاس ها را با هزینه های زیادی ثبت نام کردند و در نهایت باز هم موفق نبودند. اما چرا؟ چه نکته ای می تواند تا این حد تاثیر زیادی در نتیجه داشته باشد؟

داشتن برنامه ریزی برای کنکور درست مثل نخ تسبیح که مهره های تسبیح را در یک مسیر و جهت مشخص نگه می دارد، به ساعات مطالعه شما نظم می دهد. برنامه ریزی باعث می شود ما بدانیم برای چه درس هایی زمان بیشتری گذاشته ایم و برای چه درس هایی به زمان بیشتر نیاز است. همینطور برنامه به ما زمان هایی که باید به مرور کردن و یا تست زدن اختصاص دهیم یاد آوری می کند. این برنامه ریزی است که همه این تعادل و نظم را به مطالعه های ما می دهد. به همین دلیل داشتن برنامه ریزی اولین قدم برای شروع مطالعه است.

قبولی در پزشکی با برنامه ریزی کنکور 99

برنامه ریزی کنکور تجربی، ریاضی و انسانی

کنکور در سال های اخیر در هر 3 رشته تجربی، ریاضی و انسانی هر سال مفهومی تر از سال های گذشته بوده است و اهمیت داشتن برنامه ریزی برای کنکور تجربی، ریاضی و انسانی هر سال بیشتر شده است. ما هم برای شما دانش آموزان عزیز برنامه ریزی جامعی آماده کرده ایم تا بتوانید در کمترین زمان ممکن و به صورت کاملا اصولی و حرفه ای مباحث هر 3 سال را مطالعه کنید، تست بزنید و مرور کنید.

راه میانبری برای کنکور هست؟!

اگر ملاک فقط “زمان مطالعه” باشد و بخواهید از الان شروع کنید و با کسانی که چند سال پشت کنکور هستند رقابت کنید، چون زمان رقیبان بیشتر بوده، حتما شکست خواهید خورد! پس شما هم باید با بالا بردن کیفیت زمان مطالعه خودتان را چند برابر کنید. راه میانبر کنکور مطالعه با کیفیت با استفاده از برنامه ریزی با کیفیت و اصولی است. همه چیز به تصمیم شما بستگی دارد. شما می توانید با داشتن برنامه ریزی جامع کنکور کمک مسیر میانبری تا کنکور داشته باشید و با ساعت مطالعه مناسب از خیلی از دانش آموزان پر تلاش کنکور سبقت بگیرید. توجه داشته باشید کسانی که در کنکور موفق بوده اند، طرز فکر متفاوتی داشته اند و شبانه روزی درس نمیخواندند! راه میانبر را به خوبی بلد بودند!

ویژگی های برنامه جامع کنکور کمک

شما می تونید ویژگی های برنامه ریزی رو در اینفوگرافی زیر به شکل زیباتری مشاهده کنید:

ارائه روش مطالعه تمامی دروس، ارائه روش صحیح مرور برای حافظه پایدار، ارائه برنامه ریزی روزانه و ساعتی برای هر درس، معرفی بهترین منابع و کتاب های کمک درسی، ارائه بودجه بندی مطالعه هر درس برای هر هفته، پشتیبانی دائمی در تلگرام

حافظه بی نهایت با برنامه ریزی کنکور کمک

فراموشی در روز های پایانی قبل از کنکور یکی از مهم ترین چالش های دانش آموزان است و باعث نا امیدی و ناراحتی بسیاری از دانش آموزان می شود. با دانستن این موضوع بر اساس تجربه سال های گذشته باید از ابتدای سال کاری کنیم که ما هم یکی از دانش آموزان نا امید قبل از کنکور نباشیم.

حافظه پایدار با برنامه ریزی 5 ماهه کنکور کمک

در این برنامه ریزی سیستم خاصی برای مرور دروس قرار داده شده است که شما در قالب برنامه می توانید همه دروس را غیر از مطالعه و تست، 4 دور مرور کنید. این ویژگی برنامه جامع می تواند شما را در مقابل فراموشی درس ها ضد ضربه کند و همه درس ها را وارد حافظه بلند مدت شما کند. طبق تجربه دانش آموزان ما در سال های گذشته این روش ضریب فراموشی شما را به شدت کاهش می دهد و درس های شما تا یک سال پس از کنکور هم به خوبی در ذهن شما باقی می ماند.

همینطور در این برنامه هم واحد مطالعه، هم واحد تست و هم واحد مرور قرار داده شده است. تنها کاری که شما باید انجام بدهید اینست که مباحث هر روز را مطابق برنامه مطالعه کنید و با کمترین هزینه برنامه روزانه ی با کیفیت تا کنکور داشته باشید.

لیست منابع مطالعاتی و کتاب هایی که دانش آموزان ما با این کتاب ها به نتیجه رسیدند نیز در برنامه وجود داره !!! دیگه لازم نیست نگران این باشید با چه کتابی کار کنید و از رو چه کتابی تست بزنید !

 

دانلود نمونه برنامه جامع کنکور 1401

برای دانلود نمونه برنامه جامع کنکور کمک می توانید روی لینک مرتبط با رشته خودتان کلیک کنید و قبل از ثبت نام با برنامه ریزی کنکور کمک بیشتر آشنا بشید:

نمونه رایگان برنامه ریزی تجربی

نمونه رایگان برنامه ریزی ریاضی

نمونه رایگان برنامه ریزی انسانی

همونجور که تو نمونه ها می بینید ما فکر همه چیز رو کردیم !!

 

نظرات و قبولی های برنامه در سال های گذشته

رتبه 4 کنکور ریاضی و 8 کنکور زبان – قبولی کامپیوتر شریف

 

رتبه 61 کنکور زبان – قبولی زبان آلمانی دانشگاه تهران

(این نظرات در انتهای همین پست قابل مشاهده هستند.)

همین الان شروع کن !

ثبت نام و دانلود آنلاین برنامه ریزی جامع

برای ثبت نام و دریافت آنلاین برنامه ریزی کنکور 1401 بر روی دکمه خرید مقابل رشته خود کلیک کنید. همچنین در صورت نیاز به مشاوره و اطلاعات بیشتر از طریق دکمه پایین صفحه در واتساپ با ما در تماس باشید.

قیمت اصلی: 850 هزار تومان

تخفیف ویژه بهمن ماه برای ۵۰ نفر اول :

 فقط 490 هزار تومان

(کل برنامه به همراه پشتیبانی تا کنکور)

رشتهثبت نام و دانلود برنامه
برنامه ریزی رشته تجربی
برنامه ریزی رشته انسانی
برنامه ریزی رشته ریاضی

سوالات پر تکرار درباره برنامه ریزی جامع

1- این برنامه مختص چه کسانی است؟

کسانی که میخواهند از الان “خوب” و “با برنامه” درس بخوانند ! کسانی که می خواهند تازه شروع کنند یا اینکه قبلا شروع کرده اند اما بدون برنامه بوده اند و از وضعیت فعلی خودشان راضی نیستند.

2- کسانی که تا الان خوندن و همه چیز را فراموش کردند ، میتونن با این برنامه ریزی موفق شوند؟

کسانی که احساس فراموشی میکنند ، اگر منظم از دروس گذشته تست بزنند و با برنامه منظم پیش بیان حتما خیلی سریع همه مطالب رو به یاد میارن!

3- تفاوت این برنامه ریزی با سایر برنامه ریزی ها چیه؟!

این برنامه بلندمدت است اما روزانه! یعنی هر روز صبح تا شب مشخصه دقیقا چه کاری باید انجام بدی! در این برنامه تمام دروس اختصاصی و عمومی دهم،یازدهم و دوازدهم از ابتدا تا انتها در نظر گرفته شده است ! یعنی فرض بر این هست شما از ابتدا میخوای شروع کنی و رتبه عالی به دست بیاری !

در این برنامه با توجه به ضریب هر درس در کنکور و با توجه به اولویت بندی مهندس امیر مهدی اسلامی میزان مطالعه شما مشخص شده است.

4- اگر دانش آموز باشم یا کلاس های دیگری شرکت کنم، میرسم برنامه رو اجرا کنم؟

با اجرای کامل این برنامه شما همه دروس را در ۲۰ هفته تمام می کنید. اما اگر دانش آموز دوازدهمی هستید یا پشت کنکوری هستید که کلاس های آموزشی شرکت میکند، میتوانید در این مدت ابتدا ۸۰ درصد مطالب برنامه ریزی جامع را اجرا کنید و همزمان به کلاس هاتون برسید. بعد این ۵ ماه، ۲۰ درصد باقیمانده را ( که در جدول جبرانی های برنامه یادداشت کردید) مطالعه کنید و جبران کنید.

آرامش روانی که این برنامه به شما میدهد و باعث می شود خیالتان راحت شود که در ۵ ماه می توانید قسمت زیادی از دروس را مطالعه کنید، از هر چیزی با ارزش تر است.

البته بودجه هر هفته جوری تنظیم شده که حتی اگر تنبلی هم کنید میتونید به راحتی به برنامه برسید !!

5- اگر ساعت مطالعه پایینی داشته باشیم میتونیم به برنامه برسیم ؟

چون این برنامه انعطاف زیادی داره ، خیلی راحت میتونی با این برنامه هماهنگ بشی ! حتی با روزی 7 ساعت مطالعه هم می تونی با برنامه هماهنگ بشی. پس اصلا جای نگرانی نیست !

6- برای کسانی که سال دوازدهمی هستن و مدرسه میرن ، این برنامه مفید است ؟

خیلی از دوستان مدرسه ای از برنامه مدرسه و آزمون عقب هستن و نمیدونن الان باید چیکار کنن. این برنامه به اون ها کمک می کنه تا در کنار مدرسه 1 دفعه دیگه همه مطالب رو بخونن و به تسلط لازم برسن !

7- چه جوری هم درس بخونیم و هم مطالب گذشته رو مرور کنیم؟

در برنامه واحد های مرور زیادی قرار داده شده که همزمان با مطالعه مطالب این هفته مطالب هفته های گذشته در اون واحد ها مرور میشه ! ما به همه چیز قبلا فکر کردیم 🙂

8- چه جوری با این برنامه در آزمون های آزمایشی موفق باشیم ؟

بودجه بندی این برنامه ریزی مطابق آزمون های جامع است. میتوانید با آمادگی کامل فقط در آزمون های جامع و نهایی سنجش، قلمچی و گزینه دو  شرکت کنید! چون این آزمون ها مهم هستند و جامعه آماری بالایی دارند. اما بعد از چند هفته اول اجرا برنامه، انقدر به مباحث مسلط می شوید که حتی بتوانید در آزمون های هفتگی سنجش، قلمچی و گزینه دو نتایج خوبی به دست آورید.

آزمون های جامع نزدیک کنکور خیلی مهم هستن ! پس اگه از الان طبق برنامه پیش برین به راحتی می تونین در آزمون های جامع نزدیک کنکور شرکت کنین و نتیجه عاالی بگیرید!  با این برنامه هم کلی پیشرفت میکنید و هم تراز شما به طور چشمگیری بالا میره . چون شما راه میان بر رو به خوبی بلد بودین !

دریافت مشاوره در واتساپ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 • برنامه ریزی جامع کنکور 1401 فرهود گفت:

  سلام آقای مهندس من تازه شروع کردم تو آزمون های جامع گاج هم ثبت نام کردم فقط خواستم بپرسم که میتونم برنامه گاج رو با برنامه شما تطابق بدم واین که من بیرون معلم دارم چجوری میشه این میشه برنامه رو ویرایش داد؟

  1. مهندس امیر مهدی اسلامی مهندس امیر مهدی اسلامی گفت:

   سلام
   اگر فقط آزمون های جامع گاج شرکت کنید که اصلا مشکلی نیست
   زمانی که بیرون کلاس دارید رو در برنامه خالی کنید و اون درس هارو بین روز های دیگه تقسیم کنید.

 • برنامه ریزی جامع کنکور 1401 امیر گفت:

  سلام
  هزینه برنامه چقدر؟
  و اینکه اگه کارت به کارت کنم شما از طریق تلگرام بصورت pdfبرام میفرستید چجوری ؟
  واینکه من میخوام از الان شروع کنم برنامتون برای چندم بهمن اپدیت شده؟
  ممنون میشم اگه جواب بدین.

  1. مهندس امیر مهدی اسلامی مهندس امیر مهدی اسلامی گفت:

   سلام
   در حال حاضر تخفیف برنامه تمدید شده و همون ۱۵۰ هزار تومان هست.
   بله شما به صورت کارت به کارت پرداخت کنید برنامه از طریق تلگرام واستون ارسال میشه
   در حال حاضر آخرین آپدیتی که ارائه کردیم از ۶ بهمن هست. الان می تونید تهیه کنید و از شنبه شروع کنید.

 • برنامه ریزی جامع کنکور 1401 اتاهیتا گفت:

  خوبه

  1. مهندس امیر مهدی اسلامی مهندس امیر مهدی اسلامی گفت:

   خدارو شکر راضی بودید

 • برنامه ریزی جامع کنکور 1401 FAWTEMEH گفت:

  سلام ببخشید میشه دو هفته رو یکی کنیم ک ۱۲ هفته هه تموم شه برای ازمونای جامع اماده شیم؟

  1. مهندس امیر مهدی اسلامی مهندس امیر مهدی اسلامی گفت:

   سلام
   اگر قبلا یه دور تمام کرده باشید می تونید اینکار رو انجام بدید
   اما اگر تازه شروع می کنید یکم سخت میشه
   مگر اینکه ساعت مطالعه ۱۴ ساعت در روز داشته باشید

 • برنامه ریزی جامع کنکور 1401 آرمان گفت:

  سلام برای من که مدرسه میرم و روزی شاید ۶ساعت وقت داشته باشم برنامه مناسبیه???!!

  1. مهندس امیر مهدی اسلامی مهندس امیر مهدی اسلامی گفت:

   سلام
   خیر شما باید برنامه ریزی شخصی دریافت کنید که مطابق با مدرسه واستون برنامه ریزی انجام بشه
   این برنامه ویژه دانش آموزان نظام قدیم هست

 • برنامه ریزی جامع کنکور 1401 فائزه گفت:

  سلام
  تاریخ پایان برنامه تون کی هست؟یعنی چه زمانی کل مطالب تموم میشه و اینکه مرور هم داره یا در همون زمان مطالعه جامع هست؟منظورم بجز دوران جمع بندیه؟مرسی

  1. مهندس امیر مهدی اسلامی مهندس امیر مهدی اسلامی گفت:

   سلام
   در برنامه پس از پایان هر کتاب ما یک هفته مرور داریم
   ۴ بار مطالب مرور میشه در این برنامه
   برنامه ۲ هفته قبل از کنکور تموم میشه البته ۱ هفته پایانی این برنامه هم کاملا مرور هست یعنی ۳ هفته مانده به کنکور برنامه به پایان میرسه

 • برنامه ریزی جامع کنکور 1401 محمد گفت:

  سلام خیلی از وقت برنامه گذشته چیکار کنم؟؟؟؟؟
  میشه الان برنامه رو تهیه کنم
  ……………………..
  هزینه مشاور خصوصی چطوریه؟؟؟

  1. مهندس امیر مهدی اسلامی مهندس امیر مهدی اسلامی گفت:

   سلام
   برنامه برای شروع از ۲۹ دی ماه آپدیت شد
   می تونید تهیه کنید برنامه رشته خودتون رو

   برای هزینه های مشاوره و برنامه ریزی شخصی با شماره ۰۹۱۹۱۱۱۱۳۹۶ در تماس باشید

 • برنامه ریزی جامع کنکور 1401 ثنا گفت:

  سلام.ببخشید این برنامه برا کنکور۹۸؟
  یا اپدیت میکنید؟الان میتونم تهیه کنم؟
  ی سئوال دیگه خداییش برا من ک تراز۵۴۰۰قلم دارم به درد میخوره؟؟من دنبال ازمونو خطاتو این زمان کم نیستم لطفا صادقانه جواب بدین برنامه خوبیه نتیجه میده یا از مشاور خصوصیتون کمک بگیرم؟
  سردرگمم برنامتون یا مشاورخصوصی،اینو میپرسم چون خیلی از مشاور خصوصیا میگن این برنامه های جامع بدرد نمیخوره

  1. مهندس امیر مهدی اسلامی مهندس امیر مهدی اسلامی گفت:

   سلام
   بله کاملا برنامه برای کنکور ۹۸ هست.
   بله می تونید به سادگی از طریق سایت تهیه کنید.
   ببینید این برنامه ویژه کسانی هست که فقط در آزمون های جامع انتهای سال شرکت می کنند. شما به همراه این برنامه نمی تونید با قلم چی هم پیش برید. برای شما که آزمون میدید بهترین تصمیم کار به مشاور های شخصی ما هست که به صورت انفرادی بهتون برنامه بدهند.
   برای ثبت نام می تونید با شماره ۰۹۱۹۱۱۱۱۳۹۶ تماس بگیرید.

 • برنامه ریزی جامع کنکور 1401 Marziye گفت:

  سلام.امروز ۶دی هست.دیر فهمیدم.میتونم این شش روز رو جبران کنم.و برنامه رو بگیرم؟

  1. مهندس امیر مهدی اسلامی مهندس امیر مهدی اسلامی گفت:

   سلام
   برنامه برای شروع از ۸ دی آپدیت شد. می تونید تهیه کنید و از همین هفته شروع کنید.

 • برنامه ریزی جامع کنکور 1401 sajede گفت:

  من به شدت نگرانم شب و روز دارم گریه میکنم تورو خدا کمکم کنید من نیاز دارم مشاور باهام صحبت کنه بجز گرفتن برنامه

  1. مهندس امیر مهدی اسلامی مهندس امیر مهدی اسلامی گفت:

   سلام
   به آیدی @konkour_komak در تلگرام پیام بدید کمکتون می کنم

 • برنامه ریزی جامع کنکور 1401 رویاااااا گفت:

  سلام من دانش اموز تجربی هستم و برای ۹۸ کنکور دارم میشه برای منم ی برنامه کامل و مطمعن باشه تا همان روز کنکور که همه درس ها خوانده بشه و قیمتش چقدر میشه کلا؟؟؟؟

  1. برنامه ریزی جامع کنکور 1401 سمانه الکایی گفت:

   سلام. برای دانش آموزان فقط برنامه ریزی شخصی داریم که اطلاعات کافی رو از طریق تلگرام موسسه از همکارانمون بگیرید

 • برنامه ریزی جامع کنکور 1401 hadi گفت:

  سلام وقت عالی بخیر من تقریبا ۱۰ ساله از درس فاصله دارم و لیسانس فنی هستم.میخوام امسال کنکورتجربی بدم ایا این برنامه کمک میکنه البته من بخاطر فاصله زیادم با درس خییییییییییییییییییللللیییییییی کند دارم پیش میارم ایا این برنامه به مخ ما میخوره

  1. برنامه ریزی جامع کنکور 1401 سمانه الکایی گفت:

   سلام شما بهتره از برنامه ریزی شخصی استفاده کنید

 • برنامه ریزی جامع کنکور 1401 سارا گفت:

  سلام
  این برنامه چندهفته ایه ؟؟؟
  کدوم ماه تموم میشه ؟
  لطفا پاسخ بدید

  1. مهندس امیر مهدی اسلامی مهندس امیر مهدی اسلامی گفت:

   سلام
   این برنامه ۲۲ هفته ای هست
   دقیقا ۵ ماهه تموم میشه

 • برنامه ریزی جامع کنکور 1401 NAFAS گفت:

  سلام برنامه برای نظام جدید ندارین آخه من نمونه رو دانلود کردم ضرایب برا نظام قدیمه من نظام جدیدم تا الانم شروع نکردم میشه یه برنامه فشرده توسایت بزارین

  1. مهندس امیر مهدی اسلامی مهندس امیر مهدی اسلامی گفت:

   سلام
   سعی داریم برای دانش آموزان نظام جدید هم این برنامه رو آماده کنیم
   امسال به دلیل اینکه دانش آموزان نظام جدید همه به مدرسه می روند بهتر هست واسشون که برنامه ریزی شخصی دریافت کنند

 • برنامه ریزی جامع کنکور 1401 فاطمه گفت:

  سلام، ببخشید من امسال سال دومم هست که میخوام کنکور بدم و سال اول با توجه به تلاشم ولی نتیجه دلخواه را نگرفتم واصلا راضی نبودم، به نظر شما میشه با این برنامه ریزی به اون چیزی که میخوام برسم

  1. مهندس امیر مهدی اسلامی مهندس امیر مهدی اسلامی گفت:

   سلام
   بله این برنامه بهترین برنامه برای دانش آموزان پشت کنکوری هست که از برنامه جا مونده اند.

 • برنامه ریزی جامع کنکور 1401 الناز فاتحی گفت:

  سلام. خسته نباشید. من بعد از ۸ سال دوباره میخوام کنکور تجربی شرکت کنم. امسال کنکور دادم اما نتیجه خوبی نگرفتم. هنوزم شروع نکردم. برنامه شما بودجه بندی آزمون های گاج رو پوشش میده؟ چون میخوام توی این آزمون ها شرکت کنم

  1. برنامه ریزی جامع کنکور 1401 سمانه الکایی گفت:

   سلام خیر

 • برنامه ریزی جامع کنکور 1401 وحید گفت:

  سلام خسته نباشید من دانشجو شبانه هستم اگه دوباره کنکور بدم و همین رشته ای که الان هستم با همین دانشگاه روزانشو بیارم از شبانه به روزانه تبدیلم میکنن که ادامشو روزانه بخونم؟؟؟

  1. برنامه ریزی جامع کنکور 1401 سمانه الکایی گفت:

   سلام. اطلاع دقیقی ندارم ولی میتونید

 • برنامه ریزی جامع کنکور 1401 امیرعباس گفت:

  با سلام . آقای مهندس واقعا تشمر میکنم از سایت خوب و پشتیبانی و جامع بودن توضیحات
  برنامه ی جامع ۵ماهه که نوشتید خب الان تقریبا ۹ماه تا کنکور مونده . چه شکلی اجرا میشه برنامه . سوالای این مدلی رو جواب ندادید

 • برنامه ریزی جامع کنکور 1401 zeynab گفت:

  مشاوره حضوری ندارین ؟

  1. مهندس امیر مهدی اسلامی مهندس امیر مهدی اسلامی گفت:

   بله داریم
   با شماره های موسسه تماس بگیرید برای رزرو وقت مشاوره

 • برنامه ریزی جامع کنکور 1401 zeynab گفت:

  میخواستم بپرسم برای ی دانش اموز صفر کیلومتر هم پاسخگو این برنامه
  هزینه همون ۲۰۰تومنه ؟

  1. مهندس امیر مهدی اسلامی مهندس امیر مهدی اسلامی گفت:

   بله این برنامه بیشتر مناسب افرادی هست که از درس دور بودند
   هزینه برنامه برای ۱۰۰ نفر اول ۱۵۰ ت هست