برنامه ریزی جامع کنکور 1401

برنامه ریزی جامع کنکور 1401

ویژگی های برنامه در یک نگاه:

۱. برنامه ریزی هفتگی و روزانه

۲. مطالعه و تست همه دروس دهم، یازدهم و دوازدهم

۳. ۴ بار مرور همه کتاب ها

۴. پشتیبانی آنلاین تا روز کنکور

۵. معرفی بهترین منابع کمک درسی

۶. آموزش بهترین نحوه مطالعه هر درس

برنامه جامع کنکورکمک برای همه کنکوری های ۱۴۰۱ طراحی شده است تا بتوانید در زمان باقیمانده تا کنکور،  صفر تا ۱۰۰ همه مطالب کنکور را ۲ بار مطالعه کنید، ۲ بار تست بزنید و ۴ بار مرور کنید.

همچنین در ماه های باقیمانده تا کنکور وقت دارید که دوباره با اجرای همین برنامه ، همه مطالب را از اول مرور کنید و تست بزنید و مطالبی را که در دور اول نتونستید بخونید، جبران کنید. با این شیوه، هیچ استرسی برای دروس خوانده نشده و کمبود زمان نخواهید داشت.

20 هفته برنامه ریزی روزانه دارید که هر روز مشخص است دقیقا از چه کتابی چه فصل هایی باید خوانده شود، چه فصل هایی تست زده شود و چه فصل هایی مرور شود. در کل برنامه مشخصه از شنبه تا جمعه، هر روز صبح تا شب برای هر درس چه کاری باید انجام دهید و کافیست هر روز این برنامه را با توجه به بودجه درسی همان روز اجرا کنید.

از لحظه دانلود برنامه می توانید شروع کنید و از اول همه مطالب را به بهترین شکل مطالعه کنید.

توضیحات کامل را در ویدیو زیر مشاهده کنید:

اینکه برای هر درسی چقدر در هفته زمان اختصاص داده شود، برای هر درسی چند واحد تست لازم است یا اینکه نحوه چیدمان دروس در طول هفته و روز به چه شکل باشد تماما بر اساس نکات روانشناسی، تجربیات مشاوران ما و ضرایب دروس در نظر گرفته شده است. بنابراین تا روز کنکور از هر مشاور و برنامه ریزی دیگری بی نیاز هستید و نکات مهم موفقیت در کنکور را بدون اینکه اذیت شوید، با سیستم برنامه ریزی روزانه اجرا می کنید و بهترین بازدهی را خواهید داشت. با این برنامه ذهن شما به روش رتبه برتر های کنکور سیستم سازی می شود بدون آنکه حتی متوجه شوید!

نمونه برنامه ریزی هفتگی را در عکس زیر می توانید مشاهده کنید:

برنامه ریزی روزانه کنکور 1401

زمان بندی این برنامه منعطف است و به راحتی می تواند از ساعت مطالعه کم شروع کنید و کم کم ساعت مطالعه خود را بهبود بخشید.

این برنامه برای همه دانش آموزان و پشت کنکوری ها ضعیف/متوسط/قوی مناسب است. همچنین برنامه برای همه رشته های تجربی، ریاضی و انسانی به تفکیک تنظیم شده است.

در این برنامه کنکور، روش مطالعه دروس مختلف عمومی و اختصاصی را به شیوه رتبه برتر های کنکور یاد می گیرید و نکته مهم تر اینکه یاد می گیرید برای هر درس با چه اولویتی باید مطالعه کنید و وقت خود را برای مطالب غیر مهم تلف نمی کنید! (مثلا برای درس فارسی فقط واژگان ، املا و تاریخ ادبیات را از کتاب های ادبیات مطالعه می کنید و هیچ کار دیگری با کتاب درسی ندارید!! چون سوالات درس ادبیات از ابیات و متون خارج از کتاب طرح می شود)

بهترین منابع مطالعاتی کمک درسی معرفی شده است و با این برنامه ریزی کنکور متناسب با ضریب هر درس زمان کافی برای تست زنی دارید و بهترین نتایج را در آزمون ها به دست می آورید.

آرامش روانی که این برنامه به شما میدهد و باعث می شود خیالتان راحت شود که در ۵ ماه می توانید همه دروس را مطالعه کنید، از هر چیزی با ارزش تر است.

در مدت اجرا برنامه پشتیبانی آنلاین از طریق واتساپ یا تلگرام دارید و هر سوالی که داشته باشید، توسط رتبه هابی برتر کنکور  پاسخ داده می شود.

یادتان باشد که کلید موفقیت در کنکور ۱۴۰۱ فقط مرور و تست زنی است و نه زمان زیاد تلف کردن برای صرفا مطالعه! همین الان می توانید از تخفیف ویژه بهمن ماه استفاده کنید و با کمترین هزینه این برنامه جامع را دریافت کنید و تا روز کنکور به هیچ برنامه و مشاور دیگری نیاز پیدا نکنید.

برای ثبت نام و دریافت آنلاین برنامه ریزی کنکور 1401 بر روی دکمه خرید مقابل رشته خود کلیک کنید. همچنین در صورت نیاز به مشاوره و اطلاعات بیشتر از طریق دکمه پایین صفحه در واتساپ با ما در تماس باشید.

قیمت اصلی: 850 هزار تومان

تخفیف ویژه بهمن ماه برای ۵۰ نفر اول :

 فقط 490 هزار تومان

(کل برنامه جامع به همراه پشتیبانی تا کنکور)

رشتهثبت نام و دانلود برنامه
برنامه ریزی رشته تجربی
برنامه ریزی رشته انسانی
برنامه ریزی رشته ریاضی

 

چرا برنامه ریزی کنکور تا این حد اهمیت دارد؟ در سال های اخیر با سخت تر شدن رقابت کنکور، دیگر صرفا دانش آموزانی که تلاش می کنند نمی توانند در کنکور به رتبه مورد علاقه خود دست پیدا کنند. دانش آموزان زیادی بودند که ساعت مطالعه مناسبی داشتند و بهترین کلاس ها را با هزینه های زیادی ثبت نام کردند و در نهایت باز هم موفق نبودند. اما چرا؟ چه نکته ای می تواند تا این حد تاثیر زیادی در نتیجه داشته باشد؟

داشتن برنامه ریزی برای کنکور درست مثل نخ تسبیح که مهره های تسبیح را در یک مسیر و جهت مشخص نگه می دارد، به ساعات مطالعه شما نظم می دهد. برنامه ریزی باعث می شود ما بدانیم برای چه درس هایی زمان بیشتری گذاشته ایم و برای چه درس هایی به زمان بیشتر نیاز است. همینطور برنامه به ما زمان هایی که باید به مرور کردن و یا تست زدن اختصاص دهیم یاد آوری می کند. این برنامه ریزی است که همه این تعادل و نظم را به مطالعه های ما می دهد. به همین دلیل داشتن برنامه ریزی اولین قدم برای شروع مطالعه است.

قبولی در پزشکی با برنامه ریزی کنکور 99

برنامه ریزی کنکور تجربی، ریاضی و انسانی

کنکور در سال های اخیر در هر 3 رشته تجربی، ریاضی و انسانی هر سال مفهومی تر از سال های گذشته بوده است و اهمیت داشتن برنامه ریزی برای کنکور تجربی، ریاضی و انسانی هر سال بیشتر شده است. ما هم برای شما دانش آموزان عزیز برنامه ریزی جامعی آماده کرده ایم تا بتوانید در کمترین زمان ممکن و به صورت کاملا اصولی و حرفه ای مباحث هر 3 سال را مطالعه کنید، تست بزنید و مرور کنید.

راه میانبری برای کنکور هست؟!

اگر ملاک فقط “زمان مطالعه” باشد و بخواهید از الان شروع کنید و با کسانی که چند سال پشت کنکور هستند رقابت کنید، چون زمان رقیبان بیشتر بوده، حتما شکست خواهید خورد! پس شما هم باید با بالا بردن کیفیت زمان مطالعه خودتان را چند برابر کنید. راه میانبر کنکور مطالعه با کیفیت با استفاده از برنامه ریزی با کیفیت و اصولی است. همه چیز به تصمیم شما بستگی دارد. شما می توانید با داشتن برنامه ریزی جامع کنکور کمک مسیر میانبری تا کنکور داشته باشید و با ساعت مطالعه مناسب از خیلی از دانش آموزان پر تلاش کنکور سبقت بگیرید. توجه داشته باشید کسانی که در کنکور موفق بوده اند، طرز فکر متفاوتی داشته اند و شبانه روزی درس نمیخواندند! راه میانبر را به خوبی بلد بودند!

ویژگی های برنامه جامع کنکور کمک

شما می تونید ویژگی های برنامه ریزی رو در اینفوگرافی زیر به شکل زیباتری مشاهده کنید:

ارائه روش مطالعه تمامی دروس، ارائه روش صحیح مرور برای حافظه پایدار، ارائه برنامه ریزی روزانه و ساعتی برای هر درس، معرفی بهترین منابع و کتاب های کمک درسی، ارائه بودجه بندی مطالعه هر درس برای هر هفته، پشتیبانی دائمی در تلگرام

حافظه بی نهایت با برنامه ریزی کنکور کمک

فراموشی در روز های پایانی قبل از کنکور یکی از مهم ترین چالش های دانش آموزان است و باعث نا امیدی و ناراحتی بسیاری از دانش آموزان می شود. با دانستن این موضوع بر اساس تجربه سال های گذشته باید از ابتدای سال کاری کنیم که ما هم یکی از دانش آموزان نا امید قبل از کنکور نباشیم.

حافظه پایدار با برنامه ریزی 5 ماهه کنکور کمک

در این برنامه ریزی سیستم خاصی برای مرور دروس قرار داده شده است که شما در قالب برنامه می توانید همه دروس را غیر از مطالعه و تست، 4 دور مرور کنید. این ویژگی برنامه جامع می تواند شما را در مقابل فراموشی درس ها ضد ضربه کند و همه درس ها را وارد حافظه بلند مدت شما کند. طبق تجربه دانش آموزان ما در سال های گذشته این روش ضریب فراموشی شما را به شدت کاهش می دهد و درس های شما تا یک سال پس از کنکور هم به خوبی در ذهن شما باقی می ماند.

همینطور در این برنامه هم واحد مطالعه، هم واحد تست و هم واحد مرور قرار داده شده است. تنها کاری که شما باید انجام بدهید اینست که مباحث هر روز را مطابق برنامه مطالعه کنید و با کمترین هزینه برنامه روزانه ی با کیفیت تا کنکور داشته باشید.

لیست منابع مطالعاتی و کتاب هایی که دانش آموزان ما با این کتاب ها به نتیجه رسیدند نیز در برنامه وجود داره !!! دیگه لازم نیست نگران این باشید با چه کتابی کار کنید و از رو چه کتابی تست بزنید !

 

دانلود نمونه برنامه جامع کنکور 1401

برای دانلود نمونه برنامه جامع کنکور کمک می توانید روی لینک مرتبط با رشته خودتان کلیک کنید و قبل از ثبت نام با برنامه ریزی کنکور کمک بیشتر آشنا بشید:

نمونه رایگان برنامه ریزی تجربی

نمونه رایگان برنامه ریزی ریاضی

نمونه رایگان برنامه ریزی انسانی

همونجور که تو نمونه ها می بینید ما فکر همه چیز رو کردیم !!

 

نظرات و قبولی های برنامه در سال های گذشته

رتبه 4 کنکور ریاضی و 8 کنکور زبان – قبولی کامپیوتر شریف

 

رتبه 61 کنکور زبان – قبولی زبان آلمانی دانشگاه تهران

(این نظرات در انتهای همین پست قابل مشاهده هستند.)

همین الان شروع کن !

ثبت نام و دانلود آنلاین برنامه ریزی جامع

برای ثبت نام و دریافت آنلاین برنامه ریزی کنکور 1401 بر روی دکمه خرید مقابل رشته خود کلیک کنید. همچنین در صورت نیاز به مشاوره و اطلاعات بیشتر از طریق دکمه پایین صفحه در واتساپ با ما در تماس باشید.

قیمت اصلی: 850 هزار تومان

تخفیف ویژه بهمن ماه برای ۵۰ نفر اول :

 فقط 490 هزار تومان

(کل برنامه به همراه پشتیبانی تا کنکور)

رشتهثبت نام و دانلود برنامه
برنامه ریزی رشته تجربی
برنامه ریزی رشته انسانی
برنامه ریزی رشته ریاضی

سوالات پر تکرار درباره برنامه ریزی جامع

1- این برنامه مختص چه کسانی است؟

کسانی که میخواهند از الان “خوب” و “با برنامه” درس بخوانند ! کسانی که می خواهند تازه شروع کنند یا اینکه قبلا شروع کرده اند اما بدون برنامه بوده اند و از وضعیت فعلی خودشان راضی نیستند.

2- کسانی که تا الان خوندن و همه چیز را فراموش کردند ، میتونن با این برنامه ریزی موفق شوند؟

کسانی که احساس فراموشی میکنند ، اگر منظم از دروس گذشته تست بزنند و با برنامه منظم پیش بیان حتما خیلی سریع همه مطالب رو به یاد میارن!

3- تفاوت این برنامه ریزی با سایر برنامه ریزی ها چیه؟!

این برنامه بلندمدت است اما روزانه! یعنی هر روز صبح تا شب مشخصه دقیقا چه کاری باید انجام بدی! در این برنامه تمام دروس اختصاصی و عمومی دهم،یازدهم و دوازدهم از ابتدا تا انتها در نظر گرفته شده است ! یعنی فرض بر این هست شما از ابتدا میخوای شروع کنی و رتبه عالی به دست بیاری !

در این برنامه با توجه به ضریب هر درس در کنکور و با توجه به اولویت بندی مهندس امیر مهدی اسلامی میزان مطالعه شما مشخص شده است.

4- اگر دانش آموز باشم یا کلاس های دیگری شرکت کنم، میرسم برنامه رو اجرا کنم؟

با اجرای کامل این برنامه شما همه دروس را در ۲۰ هفته تمام می کنید. اما اگر دانش آموز دوازدهمی هستید یا پشت کنکوری هستید که کلاس های آموزشی شرکت میکند، میتوانید در این مدت ابتدا ۸۰ درصد مطالب برنامه ریزی جامع را اجرا کنید و همزمان به کلاس هاتون برسید. بعد این ۵ ماه، ۲۰ درصد باقیمانده را ( که در جدول جبرانی های برنامه یادداشت کردید) مطالعه کنید و جبران کنید.

آرامش روانی که این برنامه به شما میدهد و باعث می شود خیالتان راحت شود که در ۵ ماه می توانید قسمت زیادی از دروس را مطالعه کنید، از هر چیزی با ارزش تر است.

البته بودجه هر هفته جوری تنظیم شده که حتی اگر تنبلی هم کنید میتونید به راحتی به برنامه برسید !!

5- اگر ساعت مطالعه پایینی داشته باشیم میتونیم به برنامه برسیم ؟

چون این برنامه انعطاف زیادی داره ، خیلی راحت میتونی با این برنامه هماهنگ بشی ! حتی با روزی 7 ساعت مطالعه هم می تونی با برنامه هماهنگ بشی. پس اصلا جای نگرانی نیست !

6- برای کسانی که سال دوازدهمی هستن و مدرسه میرن ، این برنامه مفید است ؟

خیلی از دوستان مدرسه ای از برنامه مدرسه و آزمون عقب هستن و نمیدونن الان باید چیکار کنن. این برنامه به اون ها کمک می کنه تا در کنار مدرسه 1 دفعه دیگه همه مطالب رو بخونن و به تسلط لازم برسن !

7- چه جوری هم درس بخونیم و هم مطالب گذشته رو مرور کنیم؟

در برنامه واحد های مرور زیادی قرار داده شده که همزمان با مطالعه مطالب این هفته مطالب هفته های گذشته در اون واحد ها مرور میشه ! ما به همه چیز قبلا فکر کردیم 🙂

8- چه جوری با این برنامه در آزمون های آزمایشی موفق باشیم ؟

بودجه بندی این برنامه ریزی مطابق آزمون های جامع است. میتوانید با آمادگی کامل فقط در آزمون های جامع و نهایی سنجش، قلمچی و گزینه دو  شرکت کنید! چون این آزمون ها مهم هستند و جامعه آماری بالایی دارند. اما بعد از چند هفته اول اجرا برنامه، انقدر به مباحث مسلط می شوید که حتی بتوانید در آزمون های هفتگی سنجش، قلمچی و گزینه دو نتایج خوبی به دست آورید.

آزمون های جامع نزدیک کنکور خیلی مهم هستن ! پس اگه از الان طبق برنامه پیش برین به راحتی می تونین در آزمون های جامع نزدیک کنکور شرکت کنین و نتیجه عاالی بگیرید!  با این برنامه هم کلی پیشرفت میکنید و هم تراز شما به طور چشمگیری بالا میره . چون شما راه میان بر رو به خوبی بلد بودین !

دریافت مشاوره در واتساپ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 • برنامه ریزی جامع کنکور 1401 ... گفت:

  ما الان ۱۲ ام هستیمو مدرسه میریم
  تو برنامه
  اول درسای ۱۲ ام هست بعد پایه ؟؟
  میشه به سوالم زودتر جواب بدید

  1. برنامه ریزی جامع کنکور 1401 تحریریه کنکور کمک گفت:

   سلام دوست عزیز، برنامه از دهم شروع میشه بعد یازدهم و آخر دوازدهم
   پیشنهادم به دوستان دوازدهمی مثل شما اینه که هدف اصلی مطالعه رو حتما موفقیت در کنکور بزارن و بیشتر از این زمان رو از دست ندن. از شنبه شروع کن و با روزی ۷ ساعت مطالعه، خیلی راحت میتونی به بودجه برنامه ما برسی. با اجرای این برنامه، تا امتحانات نهایی میرسی دوازدهم هم کامل مطالعه کنی و نتایج خوبی بگیری. پس اگر هدفت جدی هست، بسم الله بگو و شروع کن

 • برنامه ریزی جامع کنکور 1401 ... گفت:

  خیلی از برنامتون خوشم اومد ،، دوست دارم تهیش کنم ولی قیمتش برام زیاده ،،
  نمیشه کمتر بشه

 • برنامه ریزی جامع کنکور 1401 اعظم گفت:

  سلام خسته نباشید برنامه برای کسایی که فارغ التحصیل نظام قدیم بودن و بعد از چند سال میخوان کنکور مجدد شرکت کنند مناسبه؟ واینکه میشه الان دریافت کرد؟

  1. مهندس امیر مهدی اسلامی مهندس امیر مهدی اسلامی گفت:

   سلام سلامت باشید.
   شما دیگه نمی تونید کنکور نظام قدیم بدید. سال ۹۹ آخرین سال کنکور نظام قدیم بود. از امسال باید کتاب های نظام جدید رو بخونید که این برنامه کاملا مناسب شماست.

  2. برنامه ریزی جامع کنکور 1401 تحریریه کنکور کمک گفت:

   سلام دوست عزیز
   منابع کنکور ۱۴۰۱ از نظام جدید هست و این برنامه برای همه دوستانی که میخوان کنکور ۱۴۰۱ شرکت کنن، مناسب هست.
   بله میتونین الان از طریق سایت خرید اینترنتی انجام بدین یا داخل واتساپ به شماره ۰۹۱۹۱۱۱۱۳۹۶ پیام بدین و از طریق کارت به کارت برنامه رو تهیه کنین.

 • برنامه ریزی جامع کنکور 1401 Sanaz گفت:

  سلام وقتتون بخیر ،ببخشید برنامه درسی نظام جدید برای کنکور سراسری گروه تجربی سال ۱۴۰۰ هم دارید ؟
  هزینه بسته نظام جدید سال ۱۴۰۰ چنده؟

  1. مهندس امیر مهدی اسلامی مهندس امیر مهدی اسلامی گفت:

   سلام و وقت بخیر.
   برنامه ۱۴۰۰ برای هر ۳ رشته تجربی، انسانی و ریاضی روی سایت قرار گرفت.

 • برنامه ریزی جامع کنکور 1401 ساناز گفت:

  سلام وقتتون بخیر ، من از دی شروع کردم و می‌خوام برای کنکور بخونم و می‌خوام نظام جدید شرکت کنم ،من از الان میتونم بخونم و برای پزشکی کنکور ۱۴۰۰ قبول شم ،و اینکه هزینه برنامه چند هست ؟

 • برنامه ریزی جامع کنکور 1401 Amir گفت:

  سلام رشته انسانی نظام جدیدچجوری بایددانلود کرد

  1. برنامه ریزی جامع کنکور 1401 تحریریه کنکور کمک گفت:

   بله میتونین الان از طریق سایت خرید اینترنتی انجام بدین یا داخل واتساپ به شماره ۰۹۱۹۱۱۱۱۳۹۶ پیام بدین و از طریق کارت به کارت برنامه رو تهیه کنین.

 • برنامه ریزی جامع کنکور 1401 وزیری گفت:

  این برنامه واسه ۱۴۰۰ هم میشه؟
  با روزی ۵ ساعت مطالعه میشه ؟
  کلا ۵ ماهست ؟

  1. برنامه ریزی جامع کنکور 1401 تحریریه کنکور کمک گفت:

   برای کنکور ۱۴۰۱ هست
   برای شروع از روزی ۶ ساعت مطالعه میکنی و به بودجه هر روز میرسی
   بعد کم کم زمان مطالعه ات رو با کمک پشتیبانت بالا میبری.

 • برنامه ریزی جامع کنکور 1401 احسان رضائی گفت:

  سلام ، ببخشید راجع به برنامه ریزی ۵ ماهه کنکور نظام جدید انسانی چرا هرچی تمای میگیرم کسی جوابگو نیست لطفا بگید که برای دریافت برنامه چکار باید انجام بدیم؟
  تشکر

 • برنامه ریزی جامع کنکور 1401 ابوالفضل گفت:

  سلام
  برای رشته ی ریاضی نظام جدید چرا نیست

 • برنامه ریزی جامع کنکور 1401 نسیم گفت:

  سلام شما کلا برنامه ریزی برای کنکورهنر ندارین ؟هنر رو جز رشته هاحساب نکردین اصلا

  1. برنامه ریزی جامع کنکور 1401 تحریریه کنکور کمک گفت:

   سلام، برای ریاضی هم هست

 • برنامه ریزی جامع کنکور 1401 مریم گفت:

  سلام شاغل هستم میخواستم با جهارساعن درروز اگر ازالان شروع کنم میتونم در کنکور۱۴۰۰موفق بشم دندانپزشکی میخام

  1. برنامه ریزی جامع کنکور 1401 تحریریه کنکور کمک گفت:

   سلام دوست عزیز
   اگر تا الان هیچ مطالعه ای نداشتی، با روزی ۴ ساعت نمیشه به هدف دندون پزشکی رسید.
   برای اطلاعات بیشتر در واتساپ پیام بده. ۰۹۱۹۱۱۱۱۳۹۶

 • برنامه ریزی جامع کنکور 1401 علی اصغر گفت:

  سلام برنامه ریزی برا رشته زبان ندارید؟

  1. مهندس امیر مهدی اسلامی مهندس امیر مهدی اسلامی گفت:

   خیر برای رشته زبان فقط برنامه ریزی شخصی داریم.

 • برنامه ریزی جامع کنکور 1401 sheyda گفت:

  کاش که برای منحصرا زبان هم یه برنامه ریزی طراحی میکردید امکانش هست؟

  1. مهندس امیر مهدی اسلامی مهندس امیر مهدی اسلامی گفت:

   سلام
   برای سال آینده در حال آماده سازی هستش.

 • برنامه ریزی جامع کنکور 1401 Fatima.sj گفت:

  سلام خسته نباشید
  یعنی واقعا میشه با سه ماه پزشکی قبول شد؟؟؟
  با این برنامه میشه رتبه ای حدود ۱۳۰۰ منطقه ۲ آورد؟؟؟
  ممکنه ؟؟؟؟
  لطفا سریع تر به سوالم تو سایت جواب بدین
  ممنون از شما

  1. مهندس امیر مهدی اسلامی مهندس امیر مهدی اسلامی گفت:

   سلام
   بله در سال های گذشته نتایج خیلی خوبی از این برنامه داشتیم

 • برنامه ریزی جامع کنکور 1401 Nasringholamrezaii گفت:

  چرا ۵ماهست من سه ماهه میخواستم

  1. برنامه ریزی جامع کنکور 1401 سمانه الکایی گفت:

   برنامه ۳ ماهه واستون ارسال میشه
   این نمونه ها در زمانی که برنامه ۵ ماهه بود تهیه شده اما برنامه براتون به صورت ۳ ماهه ارسال میشه

 • برنامه ریزی جامع کنکور 1401 من گفت:

  سلام
  برنامه سه ماهه تا کیه چند هفتس ؟
  زمانی برای جمع بندی میمونه ؟؟؟؟

  1. برنامه ریزی جامع کنکور 1401 سمانه الکایی گفت:

   جمع بندی هم شامل میشه همین برنامه
   تا روز کنکور هست برنامه

 • برنامه ریزی جامع کنکور 1401 مریم گفت:

  سلام برنامه مرور و جمع بندی کی روی سایت قرار میگیره

  1. برنامه ریزی جامع کنکور 1401 سمانه الکایی گفت:

   در تلگرام با ما در تماس باشید

 • برنامه ریزی جامع کنکور 1401 حبیب بارانی گفت:

  سلام من برنامه پنج ماهه رو خریدم اما ایمیلم رو اشتباه دادم چکار کنم تازه الان ایمیلم رو درست کردم

  1. مهندس امیر مهدی اسلامی مهندس امیر مهدی اسلامی گفت:

   سلام
   به تلگرام موسسه پیام بدید.

 • برنامه ریزی جامع کنکور 1401 نسرین گفت:

  سلام دکتر خسته نباشید میخواستم بپرسم کسی رو داشتید که در مدت ۵ماه توانسته باشه رتبه زیر ۵۰۰برای رشته تجربی بیاره البته چند سال فاصله گرفته باشه اما دانش آموز قوی بوده باشه؟؟ممنون

  1. برنامه ریزی جامع کنکور 1401 سمانه الکایی گفت:

   سلام بله البته تلاش و داشتن انگیزه و پشتکار هم خیلی تاثیر داره

 • برنامه ریزی جامع کنکور 1401 مهتا گفت:

  سلام وقت بخیر ببخشید من برنامه‌ رو خریدم برنامه رشته ریاضی پنج ماهه ۱۵۰ هزار تومن از حسابم گرفتید‌ ولی هیچ برنامه ای برام فرستاده نشده!! پول‌رو هم پس ندااده سیستم!! چیکار باید کنم!!

  1. مهندس امیر مهدی اسلامی مهندس امیر مهدی اسلامی گفت:

   سلام
   احتمالا یا تکمیل خرید رو انحام دادید یا در سیستم بانکی قطعی رخ داده.
   با شماره ۰۹۱۹۱۱۱۱۳۹۶ در تماس باشید. در صورتی که پرداخت شما با موفقیت انجام شده باشه برنامه واستون ارسال میشه. در غیر این صورت مبلغ تا ۷۲ ساعت به حسابتون برگشت داده میشه از طرف بانک