برنامه ریزی جامع کنکور 1401

برنامه ریزی جامع کنکور 1401

ویژگی های برنامه در یک نگاه:

۱. برنامه ریزی هفتگی و روزانه

۲. مطالعه و تست همه دروس دهم، یازدهم و دوازدهم

۳. ۴ بار مرور همه کتاب ها

۴. پشتیبانی آنلاین تا روز کنکور

۵. معرفی بهترین منابع کمک درسی

۶. آموزش بهترین نحوه مطالعه هر درس

برنامه جامع کنکورکمک برای همه کنکوری های ۱۴۰۱ طراحی شده است تا بتوانید در ۵ ماه صفر تا ۱۰۰ همه مطالب کنکور را ۲ بار مطالعه کنید، ۲ بار تست بزنید و ۴ بار مرور کنید.

همچنین در ماه های باقیمانده تا کنکور وقت دارید که دوباره با اجرای همین برنامه ، همه مطالب را از اول مرور کنید و تست بزنید و مطالبی را که در دور اول نتونستید بخونید، جبران کنید. با این شیوه، هیچ استرسی برای دروس خوانده نشده و کمبود زمان نخواهید داشت.

۲۲ هفته برنامه ریزی روزانه دارید که هر روز مشخص است دقیقا از چه کتابی چه فصل هایی باید خوانده شود، چه فصل هایی تست زده شود و چه فصل هایی مرور شود. به مدت ۵ ماه مشخصه از شنبه تا جمعه، هر روز صبح تا شب برای هر درس چه کاری باید انجام دهید و کافیست هر روز این برنامه را با توجه به بودجه درسی همان روز اجرا کنید.

از لحظه دانلود برنامه می توانید شروع کنید و از اول همه مطالب را به بهترین شکل مطالعه کنید.

توضیحات کامل را در ویدیو زیر مشاهده کنید:

اینکه برای هر درسی چقدر در هفته زمان اختصاص داده شود، برای هر درسی چند واحد تست لازم است یا اینکه نحوه چیدمان دروس در طول هفته و روز به چه شکل باشد تماما بر اساس نکات روانشناسی، تجربیات مشاوران ما و ضرایب دروس در نظر گرفته شده است. بنابراین تا روز کنکور از هر مشاور و برنامه ریزی دیگری بی نیاز هستید و نکات مهم موفقیت در کنکور را بدون اینکه اذیت شوید، با سیستم برنامه ریزی روزانه اجرا می کنید و بهترین بازدهی را خواهید داشت. با این برنامه ذهن شما به روش رتبه برتر های کنکور سیستم سازی می شود بدون آنکه حتی متوجه شوید!

نمونه برنامه ریزی هفتگی را در عکس زیر می توانید مشاهده کنید:

برنامه ریزی روزانه کنکور 1401

زمان بندی این برنامه منعطف است و به راحتی می تواند از ساعت مطالعه کم شروع کنید و کم کم ساعت مطالعه خود را بهبود بخشید.

این برنامه برای همه دانش آموزان و پشت کنکوری ها ضعیف/متوسط/قوی مناسب است. همچنین برنامه برای همه رشته های تجربی، ریاضی و انسانی به تفکیک تنظیم شده است.

در این برنامه کنکور، روش مطالعه دروس مختلف عمومی و اختصاصی را به شیوه رتبه برتر های کنکور یاد می گیرید و نکته مهم تر اینکه یاد می گیرید برای هر درس با چه اولویتی باید مطالعه کنید و وقت خود را برای مطالب غیر مهم تلف نمی کنید! (مثلا برای درس فارسی فقط واژگان ، املا و تاریخ ادبیات را از کتاب های ادبیات مطالعه می کنید و هیچ کار دیگری با کتاب درسی ندارید!! چون سوالات درس ادبیات از ابیات و متون خارج از کتاب طرح می شود)

بهترین منابع مطالعاتی کمک درسی معرفی شده است و با این برنامه ریزی کنکور متناسب با ضریب هر درس زمان کافی برای تست زنی دارید و بهترین نتایج را در آزمون ها به دست می آورید.

آرامش روانی که این برنامه به شما میدهد و باعث می شود خیالتان راحت شود که در ۵ ماه می توانید همه دروس را مطالعه کنید، از هر چیزی با ارزش تر است.

در مدت اجرا برنامه پشتیبانی آنلاین از طریق واتساپ یا تلگرام دارید و هر سوالی که داشته باشید، توسط رتبه هابی برتر کنکور  پاسخ داده می شود.

یادتان باشد که کلید موفقیت در کنکور ۱۴۰۱ فقط مرور و تست زنی است و نه زمان زیاد تلف کردن برای صرفا مطالعه! همین الان می توانید از تخفیف ویژه آذر ماه استفاده کنید و با کمترین هزینه این برنامه جامع ۵ ماهه را دریافت کنید و تا روز کنکور به هیچ برنامه و مشاور دیگری نیاز پیدا نکنید.

برای ثبت نام و دریافت آنلاین برنامه ریزی کنکور 1401 بر روی دکمه خرید مقابل رشته خود کلیک کنید. همچنین در صورت نیاز به مشاوره و اطلاعات بیشتر از طریق دکمه پایین صفحه در واتساپ با ما در تماس باشید.

قیمت اصلی: 850 هزار تومان

تخفیف ویژه دی ماه برای ۵۰ نفر اول :

 فقط 490 هزار تومان

(کل برنامه ۵ ماهه به همراه پشتیبانی تا کنکور)

رشتهثبت نام و دانلود برنامه
برنامه ریزی رشته تجربی
برنامه ریزی رشته انسانی
برنامه ریزی رشته ریاضی

 

چرا برنامه ریزی کنکور تا این حد اهمیت دارد؟ در سال های اخیر با سخت تر شدن رقابت کنکور، دیگر صرفا دانش آموزانی که تلاش می کنند نمی توانند در کنکور به رتبه مورد علاقه خود دست پیدا کنند. دانش آموزان زیادی بودند که ساعت مطالعه مناسبی داشتند و بهترین کلاس ها را با هزینه های زیادی ثبت نام کردند و در نهایت باز هم موفق نبودند. اما چرا؟ چه نکته ای می تواند تا این حد تاثیر زیادی در نتیجه داشته باشد؟

داشتن برنامه ریزی برای کنکور درست مثل نخ تسبیح که مهره های تسبیح را در یک مسیر و جهت مشخص نگه می دارد، به ساعات مطالعه شما نظم می دهد. برنامه ریزی باعث می شود ما بدانیم برای چه درس هایی زمان بیشتری گذاشته ایم و برای چه درس هایی به زمان بیشتر نیاز است. همینطور برنامه به ما زمان هایی که باید به مرور کردن و یا تست زدن اختصاص دهیم یاد آوری می کند. این برنامه ریزی است که همه این تعادل و نظم را به مطالعه های ما می دهد. به همین دلیل داشتن برنامه ریزی اولین قدم برای شروع مطالعه است.

قبولی در پزشکی با برنامه ریزی کنکور 99

برنامه ریزی کنکور تجربی، ریاضی و انسانی

کنکور در سال های اخیر در هر 3 رشته تجربی، ریاضی و انسانی هر سال مفهومی تر از سال های گذشته بوده است و اهمیت داشتن برنامه ریزی برای کنکور تجربی، ریاضی و انسانی هر سال بیشتر شده است. ما هم برای شما دانش آموزان عزیز برنامه ریزی 5 ماهه ای آماده کرده ایم تا بتوانید در کمترین زمان ممکن و به صورت کاملا اصولی و حرفه ای مباحث هر 3 سال را مطالعه کنید، تست بزنید و مرور کنید.

راه میانبری برای کنکور هست؟!

اگر ملاک فقط “زمان مطالعه” باشد و بخواهید از الان شروع کنید و با کسانی که چند سال پشت کنکور هستند رقابت کنید، چون زمان رقیبان بیشتر بوده، حتما شکست خواهید خورد! پس شما هم باید با بالا بردن کیفیت زمان مطالعه خودتان را چند برابر کنید. راه میانبر کنکور مطالعه با کیفیت با استفاده از برنامه ریزی با کیفیت و اصولی است. همه چیز به تصمیم شما بستگی دارد. شما می توانید با داشتن برنامه ریزی 5 ماهه کنکور کمک مسیر میانبری تا کنکور داشته باشید و با ساعت مطالعه مناسب از خیلی از دانش آموزان پر تلاش کنکور سبقت بگیرید. توجه داشته باشید کسانی که در کنکور موفق بوده اند، طرز فکر متفاوتی داشته اند و شبانه روزی درس نمیخواندند! راه میانبر را به خوبی بلد بودند!

ویژگی های برنامه ریزی 5 ماهه کنکور کمک

شما می تونید ویژگی های برنامه ریزی 5 ماهه رو در اینفوگرافی زیر به شکل زیباتری مشاهده کنید:

ارائه روش مطالعه تمامی دروس، ارائه روش صحیح مرور برای حافظه پایدار، ارائه برنامه ریزی روزانه و ساعتی برای هر درس، معرفی بهترین منابع و کتاب های کمک درسی، ارائه بودجه بندی مطالعه هر درس برای هر هفته، پشتیبانی دائمی در تلگرام

حافظه بی نهایت با برنامه ریزی کنکور کمک

فراموشی در روز های پایانی قبل از کنکور یکی از مهم ترین چالش های دانش آموزان است و باعث نا امیدی و ناراحتی بسیاری از دانش آموزان می شود. با دانستن این موضوع بر اساس تجربه سال های گذشته باید از ابتدای سال کاری کنیم که ما هم یکی از دانش آموزان نا امید قبل از کنکور نباشیم.

حافظه پایدار با برنامه ریزی 5 ماهه کنکور کمک

در این برنامه ریزی سیستم خاصی برای مرور دروس قرار داده شده است که شما در قالب برنامه می توانید همه دروس را غیر از مطالعه و تست، 4 دور مرور کنید. این ویژگی برنامه ریزی 5 ماهه می تواند شما را در مقابل فراموشی درس ها ضد ضربه کند و همه درس ها را وارد حافظه بلند مدت شما کند. طبق تجربه دانش آموزان ما در سال های گذشته این روش ضریب فراموشی شما را به شدت کاهش می دهد و درس های شما تا یک سال پس از کنکور هم به خوبی در ذهن شما باقی می ماند.

همینطور در این برنامه هم واحد مطالعه، هم واحد تست و هم واحد مرور قرار داده شده است. تنها کاری که شما باید انجام بدهید اینست که مباحث هر روز را مطابق برنامه مطالعه کنید و با کمترین هزینه برنامه روزانه ی با کیفیت تا کنکور داشته باشید.

لیست منابع مطالعاتی و کتاب هایی که دانش آموزان ما با این کتاب ها به نتیجه رسیدند نیز در برنامه وجود داره !!! دیگه لازم نیست نگران این باشید با چه کتابی کار کنید و از رو چه کتابی تست بزنید !

 

دانلود نمونه برنامه ریزی 5 ماهه کنکور 1401

برای دانلود نمونه برنامه ریزی 5 ماهه کنکور کمک می توانید روی لینک مرتبط با رشته خودتان کلیک کنید و قبل از ثبت نام با برنامه ریزی کنکور کمک بیشتر آشنا بشید:

نمونه رایگان برنامه ریزی تجربی

نمونه رایگان برنامه ریزی ریاضی

نمونه رایگان برنامه ریزی انسانی

همونجور که تو نمونه ها می بینید ما فکر همه چیز رو کردیم !!

 

نظرات و قبولی های برنامه در سال های گذشته

رتبه 4 کنکور ریاضی و 8 کنکور زبان – قبولی کامپیوتر شریف

 

رتبه 61 کنکور زبان – قبولی زبان آلمانی دانشگاه تهران

(این نظرات در انتهای همین پست قابل مشاهده هستند.)

همین الان شروع کن !

ثبت نام و دانلود آنلاین برنامه ریزی 5 ماهه

برای ثبت نام و دریافت آنلاین برنامه ریزی کنکور 1401 بر روی دکمه خرید مقابل رشته خود کلیک کنید. همچنین در صورت نیاز به مشاوره و اطلاعات بیشتر از طریق دکمه پایین صفحه در واتساپ با ما در تماس باشید.

قیمت اصلی: 850 هزار تومان

تخفیف ویژه دی ماه برای ۵۰ نفر اول :

 فقط 490 هزار تومان

(کل برنامه ۵ ماهه به همراه پشتیبانی تا کنکور)

رشتهثبت نام و دانلود برنامه
برنامه ریزی رشته تجربی
برنامه ریزی رشته انسانی
برنامه ریزی رشته ریاضی

سوالات پر تکرار درباره برنامه ریزی 5 ماهه

1- این برنامه مختص چه کسانی است؟

کسانی که میخواهند از الان “خوب” و “با برنامه” درس بخوانند ! کسانی که می خواهند تازه شروع کنند یا اینکه قبلا شروع کرده اند اما بدون برنامه بوده اند و از وضعیت فعلی خودشان راضی نیستند.

2- کسانی که تا الان خوندن و همه چیز را فراموش کردند ، میتونن با این برنامه ریزی موفق شوند؟

کسانی که احساس فراموشی میکنند ، اگر منظم از دروس گذشته تست بزنند و با برنامه منظم پیش بیان حتما خیلی سریع همه مطالب رو به یاد میارن!

3- تفاوت این برنامه ریزی با سایر برنامه ریزی ها چیه؟!

این برنامه بلندمدت است اما روزانه! یعنی هر روز صبح تا شب مشخصه دقیقا چه کاری باید انجام بدی! در این برنامه تمام دروس اختصاصی و عمومی دهم،یازدهم و دوازدهم از ابتدا تا انتها در نظر گرفته شده است ! یعنی فرض بر این هست شما از ابتدا میخوای شروع کنی و رتبه عالی به دست بیاری !

در این برنامه با توجه به ضریب هر درس در کنکور و با توجه به اولویت بندی مهندس امیر مهدی اسلامی میزان مطالعه شما مشخص شده است.

4- اگر دانش آموز باشم یا کلاس های دیگری شرکت کنم، میرسم برنامه رو اجرا کنم؟

با اجرای کامل این برنامه شما همه دروس را در ۵ ماه تمام می کنید. اما اگر دانش آموز دوازدهمی هستید یا پشت کنکوری هستید که کلاس های آموزشی شرکت میکند، میتوانید در این ۵ ماه ابتدا ۸۰ درصد مطالب برنامه ریزی جامع را اجرا کنید و همزمان به کلاس هاتون برسید. بعد این ۵ ماه، ۲۰ درصد باقیمانده را ( که در جدول جبرانی های برنامه یادداشت کردید) مطالعه کنید و جبران کنید.

آرامش روانی که این برنامه به شما میدهد و باعث می شود خیالتان راحت شود که در ۵ ماه می توانید قسمت زیادی از دروس را مطالعه کنید، از هر چیزی با ارزش تر است.

البته بودجه هر هفته جوری تنظیم شده که حتی اگر تنبلی هم کنید میتونید به راحتی به برنامه برسید !!

5- اگر ساعت مطالعه پایینی داشته باشیم میتونیم به برنامه برسیم ؟

چون این برنامه انعطاف زیادی داره ، خیلی راحت میتونی با این برنامه هماهنگ بشی ! حتی با روزی 7 ساعت مطالعه هم می تونی با برنامه هماهنگ بشی. پس اصلا جای نگرانی نیست !

6- برای کسانی که سال چهارمی هستن و مدرسه میرن ، این برنامه مفید است ؟

خیلی از دوستان مدرسه ای از برنامه مدرسه و آزمون عقب هستن و نمیدونن الان باید چیکار کنن. این برنامه به اون ها کمک می کنه تا در کنار مدرسه 1 دفعه دیگه همه مطالب رو بخونن و به تسلط لازم برسن !

7- چه جوری هم درس بخونیم و هم مطالب گذشته رو مرور کنیم؟

در برنامه واحد های مرور زیادی قرار داده شده که همزمان با مطالعه مطالب این هفته مطالب هفته های گذشته در اون واحد ها مرور میشه ! ما به همه چیز قبلا فکر کردیم 🙂

8- چه جوری با این برنامه در آزمون های آزمایشی موفق باشیم ؟

بودجه بندی این برنامه ریزی مطابق آزمون های جامع است. میتوانید با آمادگی کامل فقط در آزمون های جامع و نهایی سنجش، قلمچی و گزینه دو  شرکت کنید! چون این آزمون ها مهم هستند و جامعه آماری بالایی دارند. اما بعد از چند هفته اول اجرا برنامه، انقدر به مباحث مسلط می شوید که حتی بتوانید در آزمون های هفتگی سنجش، قلمچی و گزینه دو نتایج خوبی به دست آورید.

آزمون های جامع نزدیک کنکور خیلی مهم هستن ! پس اگه از الان طبق برنامه پیش برین به راحتی می تونین در آزمون های جامع نزدیک کنکور شرکت کنین و نتیجه عاالی بگیرید!  با این برنامه هم کلی پیشرفت میکنید و هم تراز شما به طور چشمگیری بالا میره . چون شما راه میان بر رو به خوبی بلد بودین !

دریافت مشاوره در واتساپ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 • برنامه ریزی جامع کنکور 1401 Fatemeh گفت:

  سلام . انقد ک شما کاربرای گرامی در مورد برنامه تعریف کردین خیلی ترغیب شدم ک دانلودش کنم کاش پولشو داشتم و میتونستم ازش استفاده کنم

 • برنامه ریزی جامع کنکور 1401 yavar گفت:

  سلام
  یه سوال داشتم بنده که پشت کنکوریم با این برنامه ۵ ماه از ۸ ماه رو صرف مطالعه و تست زنی درس ها میکنم میمونه ۳ ماه در این سه ماه میتونم از برنامه جمع بندی استفاده کنم؟؟؟؟ یا اصلا این برنامه جمع بندی میتونه واسه این ۳ ماه موثر باشه؟؟

  1. برنامه ریزی جامع کنکور 1401 سمانه الکایی گفت:

   سلام بله میتونه موثر باشه

 • برنامه ریزی جامع کنکور 1401 yavar گفت:

  با سلام
  بنده ۴ تا سوال مهم درباره برنامه ۵ماهتون داشتم ازتون ممنون میشم که جواب بدین!
  ۱-اول این که این برنامرو باید حتما از ۷ مهر ماه شروع کرد کمی دیرتر نمیشه مثلا ۲۰ مهرماه؟
  ۲-این برنامه تو ۵ ماه کل درسای پایه و پیش رو میبنده؟؟؟
  ۳- واین که تویه این برنامه درس های هر سال جداست مثلا اول باید سال دوم خونده بشه بعد سوم و در اخر سال چهارم؟
  ۴-و برای بنده که یه پشت کنکوری هستم و ۵ماه از ۸ ماه زمان رو واسه این برنامه صرف میکنم سه ماه اخر رو باید چیکار کنم ایا برای این سه ماه هم برنامه ای گذاشته شده؟

  با تشکر.

  1. برنامه ریزی جامع کنکور 1401 سمانه الکایی گفت:

   سلام
   ۱- میشه کمی دیرتر هم شروع کرد مشکلی نداره
   ۲-بله
   ۳-بله هر سال به صورت جداگانه خونده میشه
   ۴-در پایان برنامه زمان باقی مانده تا کنکور بهتون برنامه جمعبندی داده میشه

 • برنامه ریزی جامع کنکور 1401 عاطفه گفت:

  سلام ،من میخوام از الان شروع کنم نمیدونم از کجا شروع کنم ،،گیج شدم ،کمکم کنید

  1. برنامه ریزی جامع کنکور 1401 سمانه الکایی گفت:

   سلام با تلگرام موسسه در تماس باشید تا راهنمایی شوید

 • برنامه ریزی جامع کنکور 1401 محسن گفت:

  سلام . خسته نباشید . من این برنامه رو خریداری کردم . یک سوال داشتم . برای تست زنی به کدام موسسه مراجعه کنم یعنی با برنامه کدوم موسسه پیش میره . مرسی

 • برنامه ریزی جامع کنکور 1401 mohadese گفت:

  سلام من دانشجوی کاردانی ب کارشناسی رشته کامپیوتر بودم ودرسم برای فوق دیپلم تموم شد میخام برای کنکور تجربی ۹۸شرکت کنم
  میتونم دراین کنکور شرکت کنم؟
  درس هامو باید نظام قدیم بخونم؟

  1. برنامه ریزی جامع کنکور 1401 سمانه الکایی گفت:

   سلام بله میتونید. نظام قدیم

 • برنامه ریزی جامع کنکور 1401 فاطمه گفت:

  سلام وقتتون بخیر.من میخام‌کنکور۹۸ شرکت کنم.ولی نظام قدیمم یعنی یکبارکنکوردادم وتموم شده ورشته ام ریاضی بوده امااللن‌میخام کنکورتجربی بدم ومیخام یک برنامه جامع وکامل داشته باشم لطفا کمک وراهنماییم‌کنیدممنون.وایاالان دیرنیست واس کنکور دوباره؟

  1. برنامه ریزی جامع کنکور 1401 سمانه الکایی گفت:

   سلام. شما با تلگرام موسسه در ارتباط باشید تا راهنمایی شوید

 • برنامه ریزی جامع کنکور 1401 zizi گفت:

  سلام خسته نباشید
  ن فارغ التحصیل نظام قدیم هستم…
  خواستم بدونم سما گفتین زمان شروع برنامه ریزی۶/۲۴هستش
  اگه من بخوام فردا تهیه اش کنم…میشه باهاش پیش از اول مهر شروع کنم؟؟

  1. برنامه ریزی جامع کنکور 1401 سمانه الکایی گفت:

   سلام بله میتونید

 • برنامه ریزی جامع کنکور 1401 کیمیا گفت:

  این برای دوازدهمیا مناسبه؟

  1. برنامه ریزی جامع کنکور 1401 سمانه الکایی گفت:

   خیر

 • برنامه ریزی جامع کنکور 1401 وحید گفت:

  ببخشید بااین برنامه میشه ازمونهای گزینه دو شرکت کرد

  1. برنامه ریزی جامع کنکور 1401 سمانه الکایی گفت:

   سلام. خیر

 • برنامه ریزی جامع کنکور 1401 eli4040 گفت:

  سلام . ببخشید من واقعا ب این برنامه نیاز دارم میخوام پزشکی قبول بشم وتمام تلاشمو بکنم خودمم برنامه نوشتم چند بار ولی خب نمیشه باهاش پیش رفت اما تواناییه پرداخت هزینه اشو ندارم من باید چیکار کنم نمیشه هزینه رو نگیرید

  1. برنامه ریزی جامع کنکور 1401 سمانه الکایی گفت:

   سلام. شما میتونید با تلگرام موسسه در تماس باشید تا بهتون کمک کنیم

 • برنامه ریزی جامع کنکور 1401 سودابه گفت:

  با سلام اگه بخوام روشهای تست زنی رو بدونم باید از کجا تهیه کنم ممنون میشم راهنمایی کنید اگه خودتون هم دارید میشه بگید؟

  1. برنامه ریزی جامع کنکور 1401 سمانه الکایی گفت:

   سلام. با شماره های ما تماس بگیرید

 • برنامه ریزی جامع کنکور 1401 zahra گفت:

  سلام خسته نباشید این برنامه با برنامه ای که پارسال اراِئه دادید فرق داره ؟ آیا این برنامه کامل تر هست ؟ چون من برنامه پارسال را خریداری کردم ولی استفاده نکردم میخوام بدونم اگر این برنامه کامل تر هست این را بخرم . ممنون میشم جواب بدید

  1. برنامه ریزی جامع کنکور 1401 سمانه الکایی گفت:

   سلام. بله این برنامه کامل تر از پارسال هست و تغییرات زیادی داره

 • برنامه ریزی جامع کنکور 1401 سودابه صالحی گفت:

  با سلام این برنامه همراش روشهای تست زنی سریع هم هست برای هر درس که کوتاهترین راه حل روبهمون بگه.یعنی سریعترین روش حل اون تست رو بگه.ممنون میشم اگه زودتر جواب بدین

  1. برنامه ریزی جامع کنکور 1401 سمانه الکایی گفت:

   سلام. خیر

 • برنامه ریزی جامع کنکور 1401 A گفت:

  با عرض سلام و خسته نباشید .
  ممنون از مطالب خوبتون … یه سوال ، برنامه برای کنکور زبان ندارید؟ برای کسایی که فقط میخوان کنکور زبان بدن .

  1. برنامه ریزی جامع کنکور 1401 سمانه الکایی گفت:

   سلام. فقط برنامه ریزی شخصی داریم که برای شما مناسبه

 • برنامه ریزی جامع کنکور 1401 Fatm گفت:

  اگه از ۱۳ مرداد برنامرو شروع کنیم با ازمون قلم چی هم خوانی داره یا خیر ؟

 • برنامه ریزی جامع کنکور 1401 مریم م گفت:

  سلام عذرمیخوام با برنامه جامع احتیاج به ازمون قلم چی یا ازمون دیگه ای هست؟

 • برنامه ریزی جامع کنکور 1401 مریم م گفت:

  سلام میشه برنامه رو امروز بگیرم ولی از اول مهر شروع کنم؟

  1. مهندس امیر مهدی اسلامی مهندس امیر مهدی اسلامی گفت:

   سلام
   بله این امکان وجود داره
   اگر الان تهیه کنید شامل ۵۱ هزار تومان تخفیف برای ۱۰۰ نفر اول می شوید.

 • برنامه ریزی جامع کنکور 1401 علیرضا گفت:

  سلام
  این برنامه جامع حاوی متن دروس و برنامه تست زنی همراه با ثبت نمره میباشد یا اینکه صرفا یک جدول برنامه ریزی هست؟

  1. برنامه ریزی جامع کنکور 1401 سمانه الکایی گفت:

   سلام . برنامه ای هست که درس ها بر اساس اون خوانده میشه مرور میشه تست زده میشه و زمان های مرور و تست و جبرانی هم برای درس ها تعیین شده در ضمن شما میتونید از نمونه برنامه دیدن فرمایید.

 • برنامه ریزی جامع کنکور 1401 روشنا گفت:

  سلام ببخشید برای کسایی که امسال میخوان برن یازدهم و میخوان تو تابستون هم دهمو مرور کنن و هم یازدهمو پیشخوانی کنن و تست بزنن برنامه ریزی ساعتی میکنین؟؟؟؟

  1. برنامه ریزی جامع کنکور 1401 سمانه الکایی گفت:

   سلام.بله . با ما در تماس باشید. ۰۹۱۹۱۱۱۱۳۹۶