برگزاری دو کنکور در سال 98

برگزاری دو کنکور در سال 98

برگزاری دو کنکور در سال 98

آیا برگزاری دو کنکور در سال 98 صحت دارد

طبق گفته سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزش و پرورش، چنان چه داوطلبینی که در کنکور سال 97 شرکت می کنند نتوانستند نتیجه ای مطلوب را کسب کنند، می توانند با کتاب های درسی خود در سال 98 کنکور دهند. در مورد روند برگزاری آن و چگونگی آن ادامه مطلب را دنبال کنید.

برگزاری دو کنکور در سال 98 یا یک کنکور با دو نوع سوال

طبق گزارشات به عمل آمده قرار بر این است که در کنکور سال 98 دو سری سوال طرح شود. یک سری برای کسانی که نظام قدیم هستند، یعنی کنکوری های 97 و ماقبل آن و یک سری برای داوطلبینی که اولین بار در سال 98 کنکور می دهند. این موضوع در رتبه بندی داوطلبین هیچ تاثیری نخواهد داشت و هم چنان داوطلبین بر اساس ترازی که به دست آورده اند رتبه بندی می شوند.

سعی کنید همین امسال قبول شوید

سعی کنید همین امسال را با کسب نمره ای مناسب و خوب قبول شوید. پشت کنکور ماندن به خودی خود دارای مشکلاتی هست و با تغییرات به عمل آمده در کنکور سال 98 یقینا مشکلات آن بیشتر خواهد شد.

کنکور امسال نیز مانندسال های قبل برگزار می شود و صرفا ساده یا سخت نخواهد بود. برخی افراد سودجو شایعاتی را پیرامون کنکور 97 و این که امسال کنکوری متفاوت برگزار خواهد شد به دلیل این که آخرین کنکور نظام قدیم خواهد بود در صورتی که این گونه نیست و کنکور امسال نیز مانند سال های قبل و به همان روند سابق برگزار خواهد شد. اگر هم تغییری جزیی اتفاق بیوفتد این تغییر برای همه خواهد بود بنابراین نگرانی بی خود و بی جهت به خود راه ندهید و روی برنامه درسی و کارهای خود تمرکز کنید. قبولی در رشته و دانشگاهی خوب رویایی دست نیافتنی نیست، شما هم راحت می توانید به آن برسید فقط کافی است نا امید نشوید و تمام تلاش خود را بکنید. قطعا مشکلات زیادی در مسیر شما وجود دارد و همین نحوه برخورد با مشکلات است که یکی را موفق و دیگری را بازنده در مسیر می کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *