پکیج جامع آنلاین خودشناسی و استعداد سنجی شغلی و تحصیلی

پکیج جامع آنلاین خودشناسی و استعداد سنجی شغلی و تحصیلی

شامل ۵ تست معتبر:

۱. تست شخصیت شناسی مایرز بریگز (MBTI)

۲. تست شخصیت شناسی هالند

۳. تست شخصیت شناسی بر اساس آرکتایپ و کهن الگو ها

۴. تست رغبت سنجی شخصی

۵. تست رغبت سنجی شغلی

تحلیل نتایج همه تست ها توسط سرکار خانم حامی ( کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی دانشگاه شهید بهشتی – عضو انجمن مشاوران کسب و کارهای آمریکا  AASBC)

ارسال نتیجه تست ها و جمع بندی به همراه پاسخ به سوالات شما در واتساپ

 

مشاوره در واتساپ

 

آیا میخوای برای دبیرستان انتخاب رشته کنی و نمیدونی کدوم رشته به درد آینده ات میخوره ؟

آیا کنکوری هستی و مطمئن نیستی چه رشته ای انتخاب کنی ؟

آیا  میخوای برای ارشد بخونی اما نمیدونی تغییر رشته بدی یا ندی ؟

آیا پدر و مادر دلسوزی هستی و میخوای آینده فرزندت درخشان بشه ؟

انتخاب رشته دبیرستان و دانشگاه از مهم ترین انتخاب های زندگیه! چون شغل آینده ات به اینا بستگی داره و هر آدمی به صورت میانگین ۸ ساعت از روز رو کار میکنه و بهترین ساعات روز سر کاره. اگه شغلش رو دوست نداشته باشه یا استعداد و مهارتش رو نداشته باشه، عملا بیشتر از نصف عمرش رو داره تلف میکنه و این یعنی فاجعه !!!!!

حتما شنیدی که میگن: آدمایی پولدار میشن که کارشون رو با علاقه انجام بدن، یعنی بدون علاقه و استعداد نه تنها عمرت رو تلف میکنی بلکه به ثروت دلخواهت هم نمیرسی!! کل روز همش غر میزنی و از زمین و زمان شاکی هستی و در نهایت اصلا احساس خوشبختی نمیکنی، چون جایی که باید باشی نیستی …

چند سال دیگه از عمرت باید بگذره تا بفهمی رشته تحصیلی ای که انتخاب کردی، مناسب تو نبوده؟

چند سال باید شغلی رو تحمل کنی که علاقه ای بهش نداری؟

چند سال میخوای پشت کنکور بمونی تا پزشکی قبول بشی؟

 

میدونی انسان چه زمانی احساس خوشبختی میکنه؟

زمانی که خودش رو همونجوری که هست، بپذیره و دوست داشته باشه. اما سوال اصلی اینجاست: تا وقتی کسی رو نشناسی، آیا میتونی دوستش داشته باشی ؟؟ ندیده و نشناخته میشه کسی رو دوست داشت؟! خیر…

پس چطور انتظار داری قبل از اینکه خودت رو بشناسی، خودت رو دوست داشته باشی و در نهایت احساس خوشبختی کنی؟

پس اول باید خودت رو بشناسی، بعد خودت رو بپذیری و در راستای استعدادت حرکت کنی و بعد احساس خوشبختی کنی!

واقعا نمیشه بر اساس حرف بقیه، پزشکی بخونی و فکر کنی بعدش خوشبخت ترین آدم دنیایی! میدونی چقدر پزشک بیکار داریم؟ فکر میکنی همه پزشک ها از زندگیشون راضی و خوشحالن؟!

هیچ نقاش یا خواننده ای نیست که از زندگیش راضی باشه؟! هیچ آشپزی نیست که میلیاردر باشه؟

اصلا کی گفته همه باید پزشکی بخونن تا موفق و ثروتمند و خوشحال باشن؟

البته پزشکی فقط یه مثاله اما بعد از سال ها انتخاب رشته و مشاوره تحصیلی و شغلی، فهمیدیم مشکل خیلی از دانش آموزان یا دانشجویان تنبلی یا هوش پایین نیست، مشکل انتخاب مسیر اشتباهه!

همونطور که انیشتین گفته: هر کسی نابغه است. اما اگه یه ماهی دو از روی توانایی اش در بالا رفتن از درخت قضاوت کنی، اون ماهی همه عمرش رو با این باور زندگی میکنه که یه احمقه !!!!

چند تا دانش آموز باید عمرشون رو تلف کنن و آخرش چون پزشکی قبول نشدن، فکر کنن احمق هستن؟ چقدر عزت نفس و اعتماد به نفس دانشجویان در محیط کار باید خدشه دار بشه به خاطر اینکه همه تلاششون رو میکنن اما باز تو کارشون موفق نیستن؟؟

باور کن هر آدمی برای یه کاری آفریده شده و هر کسی فقط در مسیری موفق میشه که براش ساخته شده است. نمیشه همه فقط از یک راه موفق بشن، همونطور که هر انسانی اثر انگشت منحصر به فرد خودش رو داره، هر انسانی مسیر خودش رو داره رفیق…

برای فهمیدن راه درست نیاز به تست های معتبر روان شناسی هست

بهترین تست های استعداد و رغبت سنجی فردی و شغلی دنیا تست های هالند و مایرز بریگز هستند که در تمام کشور های پیشرفته اروپایی و آمریکایی مورد استفاده قرار می گیرند.

اما در ایران متاسفانه یک سری پرسش نامه های نامعتبر به این اسم وجود داره که علاوه بر این که سوالات اشتباه داره، گرفتن نتیجه را به خود فرد واگذار میکنه که این غیر استانداردترین شیوه است.

این تست ها نیاز به تجزیه و تحلیل دقیق توسط متخصص داره که کنکور کمک این خدمت رو به شما ارائه میده.

با همکاری مشاور گرامی سرکار خانم حامی که چندین سال برای راهنمایی تحصیلی و شغلی دانش آموزان و کنکوری ها زحمت کشیده اند و نتایج رضایت بخشی گرفته اند کنکور کمک برای رضایت خاطر شما خدمتی جدید را ارائه می کند.

پکیج آنلاین خودشناسی و رغبت سنجی شغلی کنکور کمک:

کنکورکمک بعد از کلی مشاوره تحصیلی و شغلی، تصمیم گرفت برای اولین بار در ایران پکیج آنلاین خودشناسی و رغبت سنجی شغلی رو ارائه کنه که شامل موارد زیر هست:

۱. تست شخصیت شناسی مایرز بریگز (MBTI)

۲. تست شخصیت شناسی هالند

۳. تست شخصیت شناسی بر اساس آرکتایپ و کهن الگو ها

۴. تست رغبت سنجی شخصی

۵. تست رغبت سنجی شغلی

۶. مطالعه و تحلیل نتایج همه تست ها و نتیجه گیری توسط سرکار خانم حامی ( کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی دانشگاه شهید بهشتی – عضو انجمن مشاوران کسب و کارهای آمریکا  AASBC)

۷. ارسال نتیجه تست ها و جمع بندی به همراه پاسخ به سوالات شما در واتساپ

شیوه انجام تست های استعدادیابی:

۱. تمام تست ها به صورت شخصی برای شما در واتساپ فرستاده میشه و نحوه انجام توضیح داده میشه

۲. پاسخ تست ها را ارسال میکنید

۳. بعد از یه هفته بررسی پاسخ های شما توسط خانم حامی، فایل جمع بندی براتون ارسال میشه

۴. به صورت کامل متوجه میشی برای چه رشته یا شغلی مناسب هستی و هر سوالی داشته باشی، خانم حامی پاسخ میدن

تست شغلی

 

* توجه: تمام این مراحل برای راحتی شما به صورت غیر حضوری انجام میشه و همچنین در کنار توضیحات کاملی که از طریق سایت به شما ارائه میشه پاسخ گویی به سوالات شما در واتساپ هم امکان پذیره و می تونید با خیال راحت از مشاور متخصص سوالتتون رو بپرسید.

شماره پشتیبانی واتساپ: ۰۹۱۹۱۱۱۱۳۹۶

با انجام این تست یک بار برای همیشه علایق خودت رو بشناس و مسیر درست رو انتخاب کن! تقلید از مسیر موفقیت دیگران برای تو موفقیت نمیسازه ! تو باید راه خودت رو پیدا کنی…

 

نمونه تست استعدادیابی و نتایج آن:

دانلود نمونه نتیجه تست

 

سوالات رایج شما:

1.هدف اصلی این تست ها چیست؟

این تست کمک میکنه شخصیت خودت رو از زوایای مختلف بشناسی و استعدادها و گرایش های پنهان خودت رو پیدا کنی و رشته تحصیلی درستی انتخاب کنی و بعد از اون به طور کامل بفهمی دقیقا چه شغلی و چه محیط کاری رو دوست داری و میتونی در اون موفق بشی!

2.این تست مختص چه کسانی است؟

دانش آموزان دوره اول و دوم دبیرستان: برای انتخاب رشته دبیرستان (تجربی، ریاضی، انسانی و …).

کنکوری ها: برای انتخاب رشته دانشگاه.

دانشجویان: برای ادامه تحصیل در ارشد و دکتری.

و همه کسانی که در انتخاب شغل تردید دارن و میخوان از سردرگمی نجات پیدا کنن!

3.تفاوت تست استعداد سنجی کنکور کمک با سایر تست ها چیست؟

تست های موجود اغلب غیر استاندارد هستند و همه آن ها نتیجه گیری را به خود فرد واگذار میکنن، در نتیجه نمیشه نتیجه قابل اعتمادی داشت. اما نتایج ما با توجه به روحیات هر فرد تحلیل میشه و منحصر به فرد هست.

موسسات روان شناسی به صورت حضوری این تست ها را جداگانه انجام میدن اما هزینه خیلی زیادی میگیرن!!! اما متخصص هدایت تحصیلی و شغلی کنکور کمک نتایج پنج تست مهم را با هم بررسی میکنه و نتیجه کامل تری می گیره و با قیمت مناسب و به صورت غیرحضوری در اختیار شما قرار میده تا هر جای ایران هستی بتونی استفاده کنی. تازه در این تحلیل رشته های دانشگاهی که در آن ها استعداد داری رو کامل برات معرفی می کنیم تا بتونی دید بهتری داشته باشی.

هم چنین کنکور کمک با توجه به سابقه مشاور تحصیلی و برنامه ریزی دانش آموزان، از نیازهای دانش آموزان و درد و دل های آن ها با خبره و مثل همیشه دلسوزانه دانش آموز ها یا بزرگسالانی که تو این زمینه دچار تردید شدند، کمک میکنه.

4.من فکر می کنم علاقه ام رو میدونم. باز هم این تست لازمه؟

بله، با توجه به سابقه شغلی ما خیلی از دانش آموزان فکر میکردن مثلا چون کار با کامپیوتر رو دوست دارن حتما مهندس کامپیوتر خوبی میشن! در صورتی که رشته مهندسی کامپیوتر خیلی فراتر از برنامه هایی مثل پاورپوینت و … هست و شاید اصلا جزو استعدادهای شما نیست.

بعضی از دانش آموزان هم با تلقین اطرافیان فکر میکنن در زمینه ای استعداد دارن اما بعد ها میفهمن استعداد واقعی اونا تو کار دیگه ای بوده!

پس برای اطمینان خاطر بهتره از عمق وجود خودمون با خبر بشیم.

5.انجام تست فقط به صورت غیرحضوری هست؟

بله، تمام فرآیند تست به صورت آنلاین انجام میشه و در صورتی که باز هم سوالی داشتید می تونید با متخصص هدایت شغلی و تحصیلی در واتساپ موسسه در ارتباط باشید.

6.در آخر تست مشخص میشه شغل دلخواه من چیه؟

بله، با توجه به این که هر شخص استعدادهای گوناگونی داره، به کمک نتایج تست تعداد محدودی شغل پیشنهادی ارائه میشه که هر کس با توجه به شرایط فردی و خانوادگی خاص خودش از بین اونا بهترینش رو انتخاب میکنه و زمینه اصلی علایق و استعدادهاش رو میفهمه.

جهت کسب اطلاع بیشتر و اطلاع از نحوه انجام تست به واتساپ موسسه کنکور کمک پیام بدهید

 0919-111-1396

مشاوره در واتساپ

دریافت مشاوره در واتساپ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *