سوالات و پاسخ تشریحی کنکور 88 رشته انسانی

سوالات و پاسخ تشریحی کنکور 88 رشته انسانی

شنبه 26 تیر 1395 مهندس امیر مهدی اسلامی دسته ها

سوالات و پاسخ تشریحی کنکور 88 رشته انسانی

سوالات و پاسخ تشریحی کنکور 88

همه ساله آزمون ورودی دانشگاه ها در مقطع متوسطه (نظری) به صورت کنکور سراسری در 5 گروه آزمایشی برگزار می شود، که عبارتند از: ریاضی، تجربی، انسانی، زبان، هنر.

با توجه به مهم بودن و با اهمیت بودن این سوالات داوطلبان باید سعی کنند تا مطالعه و مروری هم بر سوالات کنکورهای برگزار شده در سال ها گذشته داشته باشند چرا که احتمال تکرار سوالات برای کنکورهای آتی بسیار زیاد بوده و هست و هم چنین داوطلبان با شیوه طراحی سوال ها و سطح علمی سوال ها آشنا شده و می توانند خود را برای کنکور پیش رو هر چه بهتر و بیشتر آماده کنند.

دفترچه سوالات کنکور سراسری هر سال توسط سازمان سنجش کشور آماده و ارائه می شود، که در دو دفترچه دروس اختصاصی و دروس عمومی بخش بندی شده است.

دفترچه سوالات کنکور برای رشته انسانی شامل دروس عمومی ادبیات، زبان فارسی، عربی، دین و زندگی، زبان انگلیسی می باشد. دروس اختصاصی این رشته هم شامل زمین، ریاضیات، زیست، فیزیک، شیمی می باشد.

توجه داشته باشید به دلیل این که سوالات کنکور اخیرا به سمت مفهومی بودن و ترکیبی شدن پیش رفته است لازم است که شما داوطلبان عزیز بیشتر از پیش بر روی سوالات تمرکز داشته باشید و به وسیله سوالات کنکورهای سال های قبل می توانید  سطح علمی و سرعت عملی خود را محک بزنید تا برای کنکور اصلی خودتان هیچ گونه ایراد و مشکلی نداشته باشید.

در این قسمت برای شما عزیزان سوالات و پاسخ های کنکور 88 قرار داده شده است که امیدواریم با ارائه این سوالات و پاسخ های آن کمکی در جهت پیشرفت شما عزیزان کرده باشیم.

با آرزوی موفقیت برای تک تک شما عزیزان در کنکور 89

دانلود سوالات و پاسخ تشریحی کنکور 88 رشته انسانی

مشاهده برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *