سوالات و پاسخ تشریحی کنکور 91 رشته ریاضی

سوالات و پاسخ تشریحی کنکور 91 رشته ریاضی

چهارشنبه 23 تیر 1395 مهندس امیر مهدی اسلامی دسته ها

سوالات و پاسخ تشریحی کنکور 91 رشته ریاضی

سوالات و پاسخ تشریحی کنکور 91

همه ساله آزمون ورودی دانشگاه ها در مقطع متوسطه (نظری) به صورت کنکور سراسری در 5 گروه آزمایشی برگزار می شود، که عبارتند از: ریاضی، تجربی، انسانی، زبان، هنر.

با توجه به مهم بودن و با اهمیت بودن این سوالات داوطلبان باید سعی کنند تا مطالعه و مروری هم بر سوالات کنکورهای برگزار شده در سال ها گذشته داشته باشند چرا که احتمال تکرار سوالات برای کنکورهای آتی بسیار زیاد بوده و هست و هم چنین داوطلبان با شیوه طراحی سوال ها و سطح علمی سوال ها آشنا شده و می توانند خود را برای کنکور پیش رو هر چه بهتر و بیشتر آماده کنند.

دفترچه سوالات کنکور سراسری هر سال توسط سازمان سنجش کشور آماده و ارائه می شود، که در دو دفترچه دروس اختصاصی و دروس عمومی بخش بندی شده است.

دفترچه سوالات کنکور برای رشته ریاضی شامل دروس عمومی ادبیات، دین و زندگی، زبان انگلیسی، عربی می باشد. دروس اختصاصی این رشته هم شامل ریاضیات، فیزیک، شیمی می باشد.

توجه داشته باشید به دلیل این که سوالات کنکور اخیرا به سمت مفهومی بودن و ترکیبی شدن پیش رفته است لازم است که شما داوطلبان عزیز بیشتر از پیش بر روی سوالات تمرکز داشته باشید و به وسیله سوالات کنکورهای سال های قبل می توانید  سطح علمی و سرعت عملی خود را محک بزنید تا برای کنکور اصلی خودتان هیچ گونه ایراد و مشکلی نداشته باشید.

در این قسمت برای شما عزیزان سوالات و پاسخ های کنکور 91 قرار داده شده است که امیدواریم با ارائه این سوالات و پاسخ های آن کمکی در جهت پیشرفت شما عزیزان کرده باشیم.

با آرزوی موفقیت برای تک تک شما عزیزان در کنکور 92

دانلود سوالات و پاسخ تشریحی کنکور 91 رشته ریاضی

مشاهده برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *