شروع با برنامه ریزی اصولی

شروع با برنامه ریزی اصولی

شروع با برنامه ریزی اصولی

چگونگی شروع با برنامه ریزی اصولی

هیچ وقت برای برنامه ریزی درست دیر نیست !!

تو هر رشته ای تو هر سنی، برنامه ریزی همیشه مهم ترین کار برای موفقیت است.

دلت میخواد که توی رشته مورد علاقه ات تحصیل کنی ؟ پس باید با یه برنامه ریزی خوب و کارآمد درس خوندن رو شروع کنی تا بتونی غول کنکور رو شکست بدی.

با برنامه ریزی می تونی افکار بهم ریخته رو جهت بدی و هدفت رو روشن تر کنی واسه خودت !

می تونی هر روز به خودت انگیزه بدی و نذاری مشکل ها، خستت کنن !

تو می تونی به هدفت برسی …

فقط و فقط  اگه بخوای …

اگه  درست شروع کنی…

چطوری یه برنامه ریزی خوب داشته باشم؟

این سوالو خیلی از دانش آموزان می پرسند که چطوری می تونم یه برنامه ریزی خوب و اصولی داشته باشم؟

عده ای از شما شاید تا به حال برای خودتون برنامه ریزی های متعددی انجام داده باشید ولی نهایتا یک الی دو روز تونستید اونو اجرا و عملی کنید و از روزهای بعد رغبتی به ادامه عمل به اون برنامه ریزی رو نداشتید. بله علت این است که اکثر ما شاید از وضعیت و شرایط زندگی خود آگاهی داشته باشیم و بر طبق اون شرایط دلمون بخواد که برنامه ریزی کنیم ولی از چهارچوب و اصول و قواعد نوشتن برنامه ریزی اطلاعی نداریم.

قواعد برنامه ریزی خوب چیست؟

در این جا به چند مورد از قوانین و قواعد یک برنامه ریزی خوب و اصولی اشاره می کنم.

اول این که برای نوشتن یک برنامه ریزی اصولی اصلا نباید به صورت فشرده تمامی دروس را در یک روز بگنجانید چرا که پشت سر هم قرار دادن دروس بدون وقفه و استراحت اصلا کار درست و حرفه ای نمی باشد و حتما حتما باید بین مطالعه دو درس در طول یک روز فاصله و مدت زمان استراحت و تجدید قوا رو در نظر گرفت. دومین نکته برای نوشتن برنامه ریزی خوب این هست که اصلا اصلا نباید درسی رو که همون موقع مطالعه می کنید در ساعت بعدی تست بزنید چرا که این کار نه تنها برای شما سودمند نیست بلکه به ضرر شما هم هست.

از کجا یه برنامه ریزی اصولی تهیه کنم؟ 

همون طور که قبلا هم گفتم نوشتن برنامه کار هر کسی نیست و حتی همین نوشتن برنامه که همه ما فکر می کنیم کاری نداره هم نیازمند متخصص و مشاورین این کار هست چرا که این افراد علاوه بر تجربه ای که در این راه کسب کردند علم و اطلاعات لازم را برای طراحی برنامه ریزی مفید و سودمند هم دارند.

حالا دوست کنکوریه من اگه دوست داری که با برنامه ریزی خوبی که از موسسه کنکور کمک دریافت می کنی به رشته مورد علاقه ات در دانشگاه دست یابی همین الان گوشی رو بردار و با راه های ارتباطی ما تماس بگیر تا تورو به هدفت برسونیم.

راه های ارتباطی تلفنی 02188392130 و 02188954834

راه های ارتباطی از طریق تلگرام به شماره 09191111396

برنامه ریزی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *