معرفی منابع و کتاب های تست زیست یازدهم

معرفی منابع و کتاب های تست زیست یازدهم

معرفی منابع و کتاب های تست زیست یازدهم

به دلیل این که کتاب درسی سال یازدهم به تازگی تالیف شده است بنابراین انتخاب درست یک منبع کمک درسی و تستی برای گرفتن نتیجه ای خوب در کنکور بسیار مهم است. همان طور که می دانید زیست شناسی مهم ترین درس تخصصی در رشته تجربی و دارای بالاترین ضریب در بین دروس تخصصی است و به همین دلیل انتخاب یک منبع مناسب در کنار کتاب درسی بسیار مهم و موثر است. زیرا کمک می کند داوطلب بهتر درس را فهمیده و درک کند و نکته ها را به خوبی شناسایی کند و بتواند درصد خوبی نیز در کنکور در این درس داشته باشد.

در این پست سعی بر این است تا بهترین منابع کمک درسی و تست را همراه با تحلیل آن از انتشارات مختلف به شما معرفی کنیم تا با آگاهی کامل و کافی بتوانید بهترین منبع را انتخاب کنید.

فراموش نشود که قبل از مراجعه به هر گونه کتاب کمک آموزشی ابتدا باید کتاب درسی به خوبی مطالعه شود.

کتاب تست زیست یازدهم خیلی سبز

کتاب تست خیلی سبز سال یازدهم از چند بخش تشکیل شده است. در ابتدا درسنامه ای مربوط به هر بخش ارائه شده است که می توان گفت درسنامه به نسبت کاملی است. سپس تست مربوط به آن بخش را به صورت خط به خط آورده است و در ادامه تست های ترکیبی و پاسخ های تشریحی مربوط به تست ها آمده است. درسنامه های آن شامل تست های کنکوری و ترکیبی است. چیزی که باعث نقطه قوت این کتاب شده است جزوه بانک بسیار کامل از سوالات ترکیبی است. به طور کلی کتاب تست خیلی سبز سال یازدهم می تواند بهترین منبع درسنامه و تست باشد.

معرفی کتاب تست زیست یازدهم میکرو گاج

این کتاب شامل آموزش کامل مطالب کتاب درسی سال یازدهم در قالب درسنامه همراه با بیان نکات مفهومی و ترکیب از هر فصل است. کتاب میکرو گاج سال یازدهم شامل تست های چهار گزینه ای مطابق با سبک جدید کنکور سراسری همراه با تست های ترکیبی در انتهای هر فصل است. این کتاب دارای ساختار مناسب درسنامه و تست است.

معرفی کتاب تست زیست یازدهم نشر الگو

کتاب نشر الگو دارای درسنامه و تست است. این کتاب دارای درسنامه کامل و سوالات تستی با پاسخ نامه تشریحی است. هم چنین سوالات کنکور سراسری همراه با تست های ترکیبی و کنکوری سال یازدهم است.

با توجه به حجم کتاب سال یازدهم باید زمان کافی برای خواندن آن اختصاص داد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *