نمونه سوال شیمی یازدهم (رشته تجربی)

نمونه سوال شیمی یازدهم (رشته تجربی)

نمونه سوال شیمی یازدهم (رشته تجربی)

امتحانات پایان ترم مدارس در دو نوبت، اول و دوم، که همان امتحانات در دی ماه و امتحانات در خرداد ماه هستند، برای دانش آموزان و محصلین در طول سال تحصیلی برگزار می شود. همه ساله دغدغه دانش آموزان برای این امتحانات این بوده که از کجای کتاب سوال میاد یا کدوم قسمت های کتاب، مهم و پر سوال هستند. خب. ما برای این دغدغه دانش آموزان راه حلی ارائه کردیم که می توانند با استفاده از این راه حل کمی از استرس و فکر و خیال های خود کاهش دهند.

راه حل موجود این هست که می توانند از نمونه سوال امتحانات سال های گذشته همان درس استفاده کرده و با نحوه سوال های درس مربوطه خود آشنا شوند و بتوانند آگاهی نسبت به بخش های مهم و پر سوال کتاب درسی خود و بخش های کم اهمیت یا بی اهمیت پیدا کنند و با خیالی آسوده تر تمامی حواس و فکر خود را متمرکز مطالعه و مرور بخش های مهم کنند.

امتحانات برای همه مقاطع به صورت امتحان داخلی در هر مدرسه برگزار می شود که معلمین مربوطه هر برای پایان ترم سوالاتی را طراحی و برای گرفتن آزمون تحویل مسئول امتحانات مدرسه می دهند. اما برای مقطع دوازدهم در خرداد ماه استثنایی وجود دارد که بعضی از دروس امتحاناتش به صورت نهایی برگزار می شود یعنی سوالات این دروس توسط معلمین همان درس و همان مدرسه طراحی و ارائه نمی شود. بلکه سوالات از طرف آموزش و پرورش کل طراحی شده و به صورت سراسری و هماهنگ بین تمامی مدارس پخش می شود. برای همین لازم است تا دانش آموزان عزیز در تمامی مقاطع تحصیلی با نمونه سوالات امتحانات سال های قبل از خود آشنایی داشته باشند تا به وسیله آن بتوانند تسلط کامل روی مطالعه کتاب پیدا کنند و با شیوه مطالعه هر کتاب درسی آشنا شوند.

با آرزوی موفقیت برای شما عزیزان در تمامی مراحل زندگی

نمونه سوال شیمی نوبت اول (دی ماه)

نمونه سوال کتاب قلم چی سری 1  
نمونه سوال کتاب قلم چی سری 2  
نمونه سوال دبیرستان سرای دانش  
نمونه سوال کتاب های گاج و پرسمان و گلبرگ

نمونه سوال شیمی نوبت دوم (خرداد ماه)

نمونه سوال کتاب پرسمان  
نمونه سوالات کتاب گلبرگ  
نمونه سوال کتاب خیلی سبز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *