پک تست های طلایی کنکور کمک

پک تست های طلایی کنکور کمک

پک تست های طلایی کنکور کمک

 

سراسری ، آزاد ، سنجش ، گزینه 2

 

همون طور که می دونی برای گرفتن بهترین نتیجه در کنکور نیاز به منبع تست مناسب داری! باید سوالات کنکورهای گذشته را کاملا مسلط باشی و برای هر مبحث کلی تست متنوع بزنی.

 

از الان تا کنکور زمان کمی مونده و از نظر اقتصادی اصلا معقول نیست بری کتاب تست بخری!

اما کنکور کمک کارتو راحت کرده و به جای این که کلی پول کاغذ و کتاب بدی، میتونی با هزینه خیلی کمتر، بهترین منبع تست را داشته باشی!

در پک تست های کنکور کمک، سوالات کنکورهای سراسری، آزاد، سنجش و گزینه 2 را به همراه پاسخ نامه تشریحی گلچین کرده ایم. با این تست ها هم میتونی مرور کنی، هم تست آموزشی بزنی و یاد بگیری و هم میتونی تست زماندار بزنی و سر آزمون وقت کم نیاری!

 

پک تست های طلایی کنکور

ویژگی های تست های کنکور کمک

1- تست ها به صورت فصل به فصل تفکیک شده است: یعنی هر مبحثی را که نیاز داشته باشی میتونی تهیه کنی و نیاز نیست برای مبحثی که نمیخوای، هزینه بدی!

2- تمام سوالات، پاسخ نامه تشریحی دارند.

3- به راحتی میتونی به صورت اینترنتی، بسته های تست را خریداری کنی و همان لحظه دریافت کنی.

4- تمام تست ها از کنکورهای سراسری، آزاد، سنجش و گزینه 2 سال های پیش گلچین شده اند و کاملا استاندارد هستند.

اگر میخوای زمان باقیمانده رو هدر بدی نیازی به این تست ها نداری! اما اگر میخوای به خواسته ات برسی و نتیجه تلاش هات را ببینی، همین الان تست های مبحثی که نیاز داری رو دریافت کن و از همین امروز شروع کن! حتی فردا هم دیره …

 

از هر کدوم از دروس 1 فصل رو به صورت نمونه قرار دادیم تا بتونید کیفیت تست ها و پاسخ های تشریحی رو ببینید بعد اقدام به خرید کنید!

همین حالا می تونی هر فصلی از هر کتابی که میخوای از سایت تهیه کنی! فقط کافیه روی درسی که میخوای کلیک کنی و فصل مورد نظرت رو پیدا کنی !

 

زیست

شیمی

ریاضی

فیزیک

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *