کلیپ انگیزشی – ج.ک. رولینگ

کلیپ انگیزشی – ج.ک. رولینگ

کلیپ انگیزشی – ج.ک. رولینگ

 

کلیپ انگیزشی – ج.ک. رولینگ

 

یک زندانی در آمریکا از زندان می‌گریزد؛ به ایستگاه راه آهن می رود و سوار یک واگن باری می شود… درِ واگن به صورت خودکار بسته می شود و قطار به راه می افتد ….او متوجه می شود که سوار فریزر قطار شده است، روی تکه کاغذی می نویسد :
“این مجازات رفتار های بد من است که باید منجمد شوم!” وقتی قطار به ایستگاه می رسد، مامورین با جسد او روبرو می شوند، در حالی که فریزر قطار خاموش بوده است! «ذهن پرقدرت ترین سلاحی است که انسان در اختیار دارد، هر آن چه را که می گوییم، شلیکی است که می تواند در دم کشنده باشد»

افراد موفق و ناموفق توانمندی هایشان باهم تفاوتی ندارد آن ها درمیزان شور و اشتیاق و تمایل رسیدن به پتانسیل هایشان با هم بسیار تفاوت دارند!

امواج زندگی را بپذیر؛ حتی اگر گاهی تو را به عمق دریا ببرند آن ماهی آسوده که بر سطح دریا میبینیمرده است…

هرگاه افکار مثبت داشته باشید؛ استعدادهای ذهنی و نیروهای درونی شما فعال می شوند و هرگاه افکار منفی و مخرب بر شما چیره شود؛ نیروها و استعداهایتان سرکوب شده و باعث شکست شما می گردد. وقتی می بینید که در احساسات منفی غرق شده اید؛ می توانید خیلی ساده از آن خارج شوید.کافی است به یک چیز زیبا فکر کنید یا مشغول کاری زیبا شوید و وقتی به این روش عادت کنید؛ زودتر از چیزی که فکر می کنید خالق زندگی خود خواهید شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *