کلیپ انگیزشی – خودتون رو باور داشته باشین

کلیپ انگیزشی – خودتون رو باور داشته باشین

پنجشنبه 3 تیر 1395 مهندس امیر مهدی اسلامی دسته ها

کلیپ انگیزشی – خودتون رو باور داشته باشین

 

 

کلیپ انگیزشی – خودتون رو باور داشته باشین

خودتون رو باور داشته باشید ، اطراف خودتون رو پر از آدمای بزرگ کنید

 

آدمایی که اطراف شما هستند خیلی با اهمین هستن، اگه اطراف شما آدمایی باشن که به دنبال پیشرفت، هدفمندی، قدرتمند شدن و … باشن، شما هم به تبع از اونا بزرگ خواهید شد و بزرگ فکر خواهید کرد ولی اگر اطراف شما انسان های ضعیف و منفی باف حضور داشته باشن ، روز به روز شما رو بیشتر به سمت پایین خواهن کشید و ضعیف تر از قبل خواهید شد که نهایتا شما رو با ناامیدی و افسردگی روبرو می کنه چون که این آدما فقط به دنیای کوچیک خودشون توجه دارن و هیچ گاه موفقیت بلند مدتی رو برای خودشون در نظر نمیگیرن.

شما می خواهید کاری رو انجام بدید که فکر می کنید درسته، چون اون کار مورد تایید شماست و می خواید که به ثمر بشینه، این کار مورد تایید شماست، شما برای انجام اون کار بوجود اومدین چون که احساسش می کنید و اون کار از تپش قلب و اشتیاق قلب شما بلند میشه نه به خاطر این که اون کار از نظر منطقی مناسبه، پس به ندای قلبتون گوش بدید و شروع کنید، به سوی نور حرکت کنید.

خودتون رو باور داشته باشین؛ همیشه زمان برای دلیل تراشی و بهانه جویی دارید، یا این که بشینید و منتظر رسیدن روزهای خوب باشید، اما این رو بدونید که این روزها خود به خود و بدون تلاش بوجود نمیان، این شما هستید که باید به سمتشون برید و بوجودشون بیارید.

این رو هم بدونید که هیچ وقت شرایط عالی نمیشن و اگر میخواید منتظر روزای عالی بنشینید تا بیان، باید بهتون بگم که بایستی تا آخر عمرتون منتظر بشینید و تغییری رو هم احساس نکنید زیرا اون تصور در ذهن شما دفن میشه و عملی نخواهد شد.

این نکته رو باید بهتون بگم که اگه الان دارید مهارت خاصی رو آموزش میبینید باید بهتون بگم که اوایل کار، کار بسیار دشواری رو دارید اما نباید خسته و درمانده بشید، به تلاش و کوشش خودتون با قدرت هرچه تمام تر ادامه بدید، چون پس از مدتی اون کار برای شما لذت بخش و ساده خواهد شد و شما حرفه ای خواهید شد تا جایی که دیگه تمرین کردن براتون سخت و طاقت فرسا نمیشه، دیگه شکست نمی خورین، دیگه خطا نمی کنید، در این مسیر توجهی به اونایی که به شما اعتقاد ندارن نکنید.

خودتون رو باور داشته باشین؛ در رویاهاتون کلمه “غیر ممکن” رو حذف کنید. هرکسی در زندگی خودش با این انسان های ضعیف و نادان مواجه خواهد شد مخصوصا اگر شما ایده و طرح و نقشه جدید و خلاقانه ای داشته باشید، این ها با منفی بافی و افکار ناکار آمد منفی به شما حمله می کنند و می خواهند شما را از مسیر انتخابیتون دور بکنن و دائم این کلمه رو به شما القا بکنن که “نه، نه، نه نمیشه انجامش داد”، برای حرف های خودشون دلایل منطقی و غیر منطقی میارن که شما رو منصرف بکنن، به حرف های این دسته آدما توجهی نکنید، مسیر خودتون رو با قدرت طی کنید، اهدافتون رو توی تصوراتتون بیارید و بر روشون متمرکز بشید.

اگر به حرف های احمق های اطراف خودتون گوش بدید، آرام آرام در شما نفوذ می کنن و حرف هایی که میزنن باعث میشه شما انگیزتون رو نسبت به ادامه راه از دست بدید و به اهدافی که تعیین کردید شک بکنید، اگر به این حرف ها بها بدهید به سمت تاریکی حرکت کرده اید و نقطه شروع شکست شما آغاز خواهد شد و ایده های عالی شما در نطفه خفه خواهند شد میدونید چرا ؟

خودتون رو باور داشته باشین ؛ چون شما حرف ها و باورهای دیگران رو بجای اهداف و انگیزه های خودتون قبول کرید تا این که بخواید با ایمان داشتن به خودتون راه و هدفتون رو با قدرت ادامه بدین، هر زمانی که ایمانتون رو از دست بدید به سمت تاریکی و شکست حرکت کرده اید. وقتی اطرافیانتون مدام به شما امواج منفی ارسال میکنن شما با خودتون میگید که “نکنه من اشتباه میکنم و دیگران درست میگن ؟”، “نکنه من شکست بخورم ؟” همه این ها باعث میشه که انرژی روانی شما بجای تمرکز بر روی هدفتون، بر روی حاشیه ها مصرف بشه و در نهایت به این جمله برسید که “من نمیتوانم کاری از پیش ببرم و اشتباه میکنم.

پس از مدتی که از اهدافتون کنار کشیدید، شخصی دیگر از طرح و ایده شما بهره می گیرد و سود هنگفتی از آن می برد و شکست و درماندگی آن برای شما باقی می ماند، پس به اهداف و انگیزه های خودتون ایمان داشته باشید و از اهدافتون کوتاه نیاید.

مشاهده برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *