کلیپ انگیزشی – مبارزه کنین

کلیپ انگیزشی – مبارزه کنین

پنجشنبه 3 تیر 1395 مهندس امیر مهدی اسلامی دسته ها

کلیپ انگیزشی – مبارزه کنین

 

کلیپ انگیزشی – مبارزه کنین

همه ما در زندگی خودمون زمین می خوریم 

البته باید بگم که ما از نقاط ضعفی که داریم ضربه می خوریم و نهایتا به زمین می خوریم و شما در ادامه میگید که دیگه همه چی تمومه و من شکست خوردم و نمیتونم به راهم ادامه بدم.

مدتی که از زمان شکست خوردن شما میگذره، زمان مناسبی برای شروع به رشد و موفقت هستش. شکست و سختی در زندگی هر شخصی دیده می شود، مبارزه واقعی و اصلی زمانی است که شما به سوی رشد و تعالی فکر، احساسات، معنویات در خودتون باشید و برای رسیدن بهش تلاش کنید.

این مشکلات و سختی ها همراه شما بودن، این رو بدونید که شما از مکانی تاریک به دنیا اومدید، در تاریکی شکل و نما گرفتید و ساخته شدید. شما باید برای رسیدن به روشنایی تلاش و کوشش مستمر داشته باشید.

به من بگویید که زمان شکست و سقوط چه کارهایی می کنید ؟

شما میتونید برای برگشتن به روشنایی، مبارزه و تلاش کنید. دردها و سختی هایی که در این مسیر تحمل کردین رو بازسازی کنید. شما همین الان هم در رنج و سختی به سر میبرید، پس همین الان به دنبال تغییر باشید و باهاش کاری انجام بدید.

اجازه بدید که فشار این دردها و سختی ها شما رو به مرحله بعد از زندگیتون ببره

بلند شید و کمر همت ببندید. باید به همه افرادی که مانع رسیدن شما به اهدافتون هستن ثابت بکنید که اشتباه میکنن، باید بهشون ثابت کنید که آدم متفاوتی هستین. شما خودتون میدونید که چه ارزشی دارید، برای رسیدن به اهدافتون و این که دیگران بدونن چقدر ارزشمند هستید، همین امروز گام بردارید.

هر روز رویاهای خودتون رو مرور کنید و بهش خیره بشید. با خودتون عهد ببندید که کسی نمیتونه جلوی پیشرفت و موفقت من رو بگیره، من خودم رو به همه اثبات میکنم. از همین حالا شروع کن، تلاش کن، رویاهاتو بساز …

مشاهده برچسب ها
 • کلیپ انگیزشی – مبارزه کنین ... گفت:

  سلام
  ممنون از این کلیپ زیبا
  دستتون بابت سایت خوبتون درد نکنه
  فقط یک نکته
  یکم کلیپش اوایل لباسش خوب نیست،(برای این که سایتتون دچار فیلتر و اینا نشه) خواستم بگم توجه کنید
  شرمنده
  یاعلی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *