کلیپ انگیزشی پر از انرژی و انگیزه برای شروع

کلیپ انگیزشی پر از انرژی و انگیزه برای شروع

پنجشنبه 7 آبان 1394 مهندس امیر مهدی اسلامی دسته ها

کلیپ انگیزشی پر از انرژی و انگیزه

 

کلیپ انگیزشی پر از انرژی و انگیزه

” همیشه در هر موقعیتی از زندگی باید بدانیم رسیدن به موفقیت با نا امیدی و دست روی دست گذاشتن به دست نمی آید. این کلیپ پر از انرژی، شور و هیجان برای شروع مسیر زندگی شماست. توصیه میکنم در دیدن این کلیپ 1 ثانیه هم شک نکنید “

قبل از این که ساعت 6 صبح ساعت زنگی شما به صدا در بیاد

ذهن شما پر از صداهای زیاد درونی هستش که تو رو فرا میخونن، تو باید به صدای درونیت گوش بدی و خودتو آماده بکنی

این که تو ساعت زنگیت رو ساعت 6 کوک کردی خودش یه نشونه خوبی برای تغییره، خیلیا مثل تو نیستن، پس بیدار شو پاهای خودتو مستحکم استوار کن، به پشت سرت نگاه کن و به کارهایی که پیش رو داری نگاهی دوباره بینداز.

باید برخلاف جهت افکار دیگران عمل کنی، به راحتی ها باید پشت کنی و به سمت سختی ها بری، به نظر دیگران توجه نکن، به راه خودت که بسیار سخت و پیچیده هم هست فکر کن، فقط همین. چون راه های ساده و آسون به شما چشمک میزنن و حواس شما رو پرت میکنن، فقط کافیه مسیرتون رو به سمتشون کج کنید و آن شروعی برای شکست و ناموفقیت شماست. اما شما همچین کاری نمی کنید و دنبال گام مستحکم بعدی می گردید. 

 

بله، این شما تصمیم گیرنده هستید  که سخت کوشی رو انتخاب بکنید یا آسانی رو ؟

این یه جنگ بین ذهن تو و دنیای توئه، وقتت رو تلف نکن، تردیدها رو درون خودت بسوزون، دنبال تقاط ضعفت بگرد، شیطان نفست رو بکش، با جسارت تمام وارد این بازی شو، تو مثل شیری هستی در قلمرو شیران دیگه، …

همین امروز تصمیم به شکست کسانی که به دنبال موفقیت شما نیستند بکنید، تمام تلاشتون رو برای موفقیتتون بکنید، همین امروز، همین حالا. به اطرافیان و افکار منفی ای که به شما تزریق میکنن توجه نکنید، مسیرتون رو مشخص کنید و برای رسیدن بهش تلاش کنید.

مشاهده برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *