کلیپ انگیزشی – چیزی نمیتونه جلوی منو بگیره

کلیپ انگیزشی – چیزی نمیتونه جلوی منو بگیره

پنجشنبه 3 تیر 1395 مهندس امیر مهدی اسلامی دسته ها

چیزی نمیتونه جلوی منو بگیره

 

چیزی نمیتونه جلوی منو بگیره

 

همین حالا به بزرگ ترین اهداف خودتون در زندگی فکر کنید و اونو توی ذهنتون بیارید اهدافی که توی اونا عقب نشینی و شکست های زیادی داشتین و ناامیدی های زیادی رو تجربه کردین و حتی کنارشون گذاشتین، شاید شما برای بهتر شدن نیاز به جرقه ای کوچیک دارین، یخورده نیاز به دلگرمی دارید تا بتونید شروع دوباره کنید. 

بعضی از آدما همیشه برنده هستن و بعضی ها همیشه بازنده و هم چنین آدمایی هستن که اصلا نفهمیدن چجوری میتونن برنده باشن، هیچ چیزی غیر ممکن نیست مگر این که خودتون اون رو غیر ممکن بدونید و باورش کنید، راه پیش روی شما برای رسیدن به برنده شدن و موفقیت اصلا راحت نیست و سختی های زیادی داره.

اگر می خواید که تما تلاشتون رو بکنید تا به موفقیت و پیروزی برسید، باید این رو بدونید که تنها روش ممکن اینه که به رویاها و تصورات ذهنی خودتون برسید و بهش بها بدید و خیلی ضروری هست این کار، اگه تلاش کنید که چیزی که در کائنات برای شما قرار گرفته رو به دست بیارید، کاری رو که لازم میدونید و دلتون باهاش هست رو انجام بدید و به سراغ خلق چیزای جدید و خلاق برید و خلق کنید، هرکسی روش آموزش خاص خودش رو داره، به دنبالش برید و یادش بگیرین. اگه رویایی در سر دارید خودتون باید براش تلاش کنید، کسی از رویاهای شما اطلاعی نداره مگر این که خودتون براش تلاش کنید و به نتیجه برسونیدش. این کار خیلی خیلی سخت و دشوار هست اما ارزشش رو داره.

باید به خودتون بگید: چیزی نمیتونه جلوی منو بگیره، ممکنه در زمانی که شما بخواید و دوست داشته باشید این اتفاق نیفته، اما می خوام این رو همیشه به خاطر داشته باشید که دست از تلاش و کوشش برندارید و اگه برای رسیدن بهش کوشش نکنید نمیتونید اون رو عملی بکنید و همه زحماتتون به باد میره، کلید موفقیت و رمز رسیدن به پیروزی شما برای این که در عظمت و بزرگی زندگی کنید و به حقتون برسید، خود شما هستید، اما باید این رو هم در نظر داشته باشید که بدونید ” الان دنبال چه چیزی هستید؟ “، ” به چه چیزی احتیاج دارید ؟ “، ” نیاز به چه آموزشی دارید ؟ “، ” نیاز به چه راهنمایی هایی دارید؟”

اگر نمی دونید از کدوم قسمت زندگی باید شروع بکنید، یا سردرگم هستید، از یک نقطه مشخص آروم آروم شروع کنید، باید در محیطی خودتون رو بزارید که آرامش داشته باشید تا بتونید فعالیت هاتون رو مورد سنجش و ارزیابی قرار بدید، پیشرفتتون رو محسوس مشاهده کنید و در موردش نظر خودتون رو بدید، باید به آینده برید و خودتون رو ببینید و بعدش برگردید به زمان حال و شروع کنید به کار و تلاش برای رسیدن به تصورات ذهنیتون، وقتی که از خواب بیدار میشید به تصورات ذهنی خودتون همون اوایل روز فکر کنید.

این جمله و هدف در زندگیتون مهمه که همیشه به یاد داشته باشید : چیزی نمیتونه جلوی منو بگیره، شاید خواسته های شما در 6 ماه، 1 یا 2 سال آینده هم برآورده نشوند، ایرادی نداره چون ما به خودمون ایمان داریم و دست از تلاش بر نمیداریم و میدونیم که تلاشمون روزی به ثمر میشینه و بی هدف کار نمی کنیم. با این کار شما قبل از این که چیزی اتفاق بیفته، مجبورش می کنید که اون اتفاق بیفته، دیگران نمیتونن این تصورات شما رو ببینن، باورتون ندارن، به شما حمله می کنند، مسخره می کنند، اما شما راهتون رو محکم ادامه بدین.

مشاهده برچسب ها
  • کلیپ انگیزشی – چیزی نمیتونه جلوی منو بگیره کاشانی گفت:

    کلیپ بسیار زیبایی بود .متشکرم

  • کلیپ انگیزشی – چیزی نمیتونه جلوی منو بگیره علی گفت:

    از شما روشنفکران عزیز که کاملاً حال ما کنکوری ها را درک می کنید و بهترین مطالب آموزشی (مخصوصاً کلیپ های انگیزشی) را بدون هیچ مضایقه و دردسری و رایگان در سایت خود قرار می دهید عاجزانه متشکرم.
    به امید شکستن تمام سد هایی که مانع رشد،پیشرفت،موفقیت و پیروزی من می شوند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *