7 کلید طلایی موفقیت در کنکور

7 کلید طلایی موفقیت در کنکور

شنبه 7 مرداد 1396 دکتر محسن محمدی دسته ها

7 کلید طلایی موفقیت در کنکور

بررسی راه های کسب موفقیت در کنکور

تو دنیایی که ما داریم زندگی می کنیم جوری شده که دیگه کسب کردن چیزی اهمیت خاصی نداره، بلکه چه چیزی رو به دست بیاری مهمه، باید با روش های نوین و جدید حرکت کنید، نمیشه با ابزارهای قدیمی در این مسیر راه برید، باید طرز فکرتون در مورد کنکور رو هم آپدیت کنید، باید از کسانی که این مسیر سخت و پر پیچ و خم رو گذروندن بپرسید، از تجربه هاشون استفاده بکنید وگرنه خودتون به تنهایی باید به تجربه اونا برسید که با توجه به شرایط زمانی و هزینه ای امکانش وجود نداره اصلا. فرمول برنده شدن رو از آدمای موفق و با تجربه بپرسید، تجربه های دیگران رو تکرار کنیم و ازشون درس بگیریم. فرمول موفقیت از نگاه انسان های پخته و کار بلد یک کلمه هست، اونم ” نگاه مثبت به آینده “. این که چجوری میشه مشکلات زمان حال رو به خوبی و با موفقیت پشت سر بذاریم و آینده ای درخشان برای خودمون و خانوادمون رقم بزنیم. کافیه برای شروع این کار به سراغ اهداف و آرزوهامون در زندگی بریم و دوباره یادآوریشون بکنیم، پیشنهاد میکنم که اهداف و آرزوهای خودتون رو یادداشت کنید و همیشه روبروی شما باشن یا بچسبونیدشون روی دیوار اتاقتون (چه اهداف بلند مدت و چه اهداف کوتاه مدت).

برای رسیدن به موفقیت به یه سری لوازم نیاز دارید

 نقشه‌ ای برای پیدا کردن راه درست، برنامه‌ ای جامع و کامل (بلند مدت و کوتاه مدت) برای سفر، راهنمای دلسوز و دانا و متخصص، مشخص کردن بخش هایی برای تجدید قوا و بازیابی و توان افزایی، نشان کردن همراهان و همسفران مطمئن و آرامش بخش، تبعیت کردن از قوانین و مقررات سفر، اصرار شدید بر رسیدن به هدف نهایی.

 

1- نقشه‌ راه = برنامه‌ راهبردی و جامع کنکور کمک

2- برنامه‌ (بلند مدت و کوتاه مدت) سفر = پیگیری های برنامه‌ریزی (روزانه،هفتگی،ماهانه) توسط کارشناسان متخصص کنکور کمک

3- راهنما و مشاور = بهره گیری از کادری متخصص و با تجربه در مسیر کنکور + راهنمایی های علمی و کاربردی

4- تعیین بخش های توان افزایی و بازیابی = استفاده از مشاوره های تخصصی روانشناختی و انگیزشی کارشناسان کنکور کمک

5- داشتن همراهانی مطمئن = پیگیری های والدین

6- تبعیت از قوانین و مقررات = داشتن یک برنامه جامع و کامل و دوری کردن از چند برنامه ای بودن و سردرگم شدن

7- اصرار بر رسیدن به هدف = همقدم شدن با مشاوران تخصصی + تلاش و کوشش دانش آموز = رسیدن به اهداف و آرزوها

 

درسته که بعضی اوقات اتفاقاتی در زندگی هر شخصی میفته که ممکنه احساس خستگی، افسردگی، ناامیدی، نگرانی و اضطراب وجود داشته باشه، اما با توجه به وجود کارشناسان متخصص، همراهان دلسوز (والدین)، تلاش و کوشش دوباره شما با راهنمایی های انگیزشی مشاورین، میتونید اعتماد به نفس و قدرت قبل رو به دست بیارید و با سرعت هرچه تمام تر نسبت به قبل به سوی موفقیت پیش برید.

مشاهده برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *